24 okt 11, 22:44:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148468 alkalommal)
0 Felhasználó és 157 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10365 Dátum: 13 jan 02, 15:29:52 »

Hát őszintén most nekem sincs sok kedvem ehhez, de nem akarok rosszat így megírom ahogy csak most tőlem kitelik.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10366 Dátum: 13 jan 02, 15:37:18 »

Én meg ugy írom meg ahogy majd megírom vagy nem is írom meg ...minek ?!Most dolgozzak rajta 20percet es legyen 4-5 vagy 1et es 1es de mehettem haverommal?! A2. Opció szimpatikusabb !
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10367 Dátum: 13 jan 02, 15:42:23 »

Látom nem igazán vagy az aki törődik ezekkel. Én már nem akarom feldühíteni a tanárt, mert így is az osztályban szinte mindenki 2-3 lesz az ő tantárgyából.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #10368 Dátum: 13 jan 02, 15:51:22 »

Nem az en idegrendszerem megy tönkre ha a tanar ideges ,igy hat engem nem érdekel ha dühös .Nem teszek szándékosan olyat,hogy ezt idézzem elő ,de ha mulasztás miatt dühöng az nem az en problémám ,tartsa meg magának.
Ha meg épp 5ost irok akkor azt ossza be Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10369 Dátum: 13 jan 02, 16:06:48 »

Nahát micsoda meglepetés, nekem is jár a Xantusba 1-2 ismerősöm. Nevet

Jézus, mi meg Fészen csoportba szidjuk a magyar tanárt... Szívem csücske az a nő... Kiüt
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10370 Dátum: 13 jan 02, 16:26:36 »

Sajnos a tanárunk csak úgy minket osztott fel hogy miként élhet egy polgár és a rabszolga. Ja meg hogy mit viseltek...

Én nekem jobb lenne mintha átélném de igazából ezt sem mondta hogy kéne, csak abból ahogy ismerem magam kisebb regényt írnék ami bizti nem férne ki egy A4 lapra.  Nevet
Ilyen feladatom nekem is volt középiskolában és összevontam az irodalom órán vetteket a történelem órai anyaggal.
Írtam egy story-t E/1 személyben, férfit személyesítettem meg aki szerelmes.. stb.. happy and volt.
Sajnos részletekre nem emlékszem de a három napos színi előadásra csak azért eljárt mindennap hogy összefusson a lánnyal akit szeret..
Egyébként olvasd el a töri könyvben azokat a fejezeteket amik ezzel a korszakkal foglalkoznak és indítsd be a fantáziád, egy író palántának azt is meg kell tudni tanulnia hogy írjon röviden mégis jól.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 16:54:59 írta Éjfél » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #10371 Dátum: 13 jan 02, 16:45:05 »

Hemingway egyszer megnyert egy fogadást azzal, hogy azt állította képes írni egy hatszavas szomorú történetet, ami végül is ez lett:

Baby shoes for sale. Never worn.
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10372 Dátum: 13 jan 02, 16:48:24 »

Na végül sikerült befejezni 1 óra alatt.
Hát egy nő élete nagyon unalmas. Épp hogy sikerült majdnem egy A4 lapot írni belőle. Inkább unalmas volt mintsem egy jó kis írás a képzelet használatával.
Tömören voltam az agórán vásárolni, barátom ki kereskedő elmesélte történetét, főztem, szolga takarított, míg én meg kicsit szőttem egy faliszőnyeget. Meg vacsoránál még az isteneknek felajánlottuk ételünk egy részét és kész.

Na ezért írok majd fantasyt. Ott legalább használhatom a képzeletemet és így nem egy unalmas görög hölgy lennék, hanem egy igazi amazon Artemisz szolgálata alatt, és ölném a küklopszokat.

Én amennyire lehet elképzeltem, azt írtam le amit csinálhattam akkoriban. Ha ezek után azt fogja mondani hogy nem is, és egyest ad akkor.. Gyáááá

Hát már nem csodálom miért voltak olyan híresek akkor a drámák amik ma már kicsit sablonosak lennének azzal hogy a jó elbukik és a rossz is megkapja büntetését stb.  mert azok ezerszer érdekesebb mint ez az élet.
 
Éjfél
Szívesen használnám jobban de egyszerűen nem tudok ennél többet kihozni. Nem írhatok egy amazonról vagy nem tehetem azt hogy épp egy kentaúr csorda megtámadja a várost, mert nem történhet meg a valóságban. A tanár azt kérte írjuk le egy napunkat görög lakosként. Megtettem ami tőlem telt hogy még hiteles is legyen számára. Nem írhatok úgy hogy jobban is használnám a fantáziámat mert egyszerűen erre mit lehet. Még azért így is variáltam hogy a barátja kereskedő és szinte már mindenhol járt ahova csak tehette és sok kultúrával ismerkedett meg. Meg a szövés Athéné istennő tiszteletére. Ezt tudtam még adni hogy reális maradjon korához hűen.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 16:55:07 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10373 Dátum: 13 jan 02, 16:49:47 »

Mi bírósági tárgyalást tartottunk Bánk bánnak. Nevet

L-boy bmeg ettől tényleg elkenődtem... mint a tegnapi filmen, mikor szülés közben halt meg a csaj... nem való nekem az ilyesmi. Neeem
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10374 Dátum: 13 jan 02, 16:58:26 »

Az élet már csak ilyen rút kicsi gman.

Ez nagyon durva kis story.

Zita.. ugye milyen rossz úgy megírni valamit hogy jobban is menne? Nem értem miért éred be ennyivel de okés. ^^ Egyébként a szolgák élete elég érdekes tud lenni.. sőt.. ha egy idős szolgáról lenne szó és annak egy fiatal gazdájáról.. milyen szép kis sztori kijönne belőle..
Nos mindegy a lényeg hogy kész lett. Mosolyog Remélem jól sikerült.
szerk.:Elküldheted priviben szívesen elolvasom.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 17:02:45 írta Éjfél » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10375 Dátum: 13 jan 02, 17:07:30 »

Éjfél
Én mondom én nekem már van egy görög történetem csak az nem annyira reális így nem írhattam olyanról és az tán hónapok is lennének nem csak egy nap.
Itt sajnos nem ez a helyzet. Megvan az hogy mit csinálhatott egy nő és írjak egy hasonlót hogy még elfogatható legyen maga az ami történik benne. És mondom a legtöbb adatot hozzá nem is a tanártól hanem több helyről olvastam hogy még hihetőbb legyen. Itt meg volt szabva hogy mit tehetett. Egy napról meg sok mindent nem írhatok, és sok pluszt nem adhatok tekintve hogy a nők korlátozottak voltak sok mindenben.

Szerintem az a gond hogy én túlságosan is elrugaszkodom a valóságtól így ilyenekről nagyon nehéz nekem írni. Pláne ha még korlátozott is az ember hogy mit csinálhat. Akkor legközelebb igyekszek jobban csak most ez nem ment annyira mint ahogy hittem. Na de az ember a hibáiból tanul.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 17:13:52 írta zitagirl » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10376 Dátum: 13 jan 02, 17:10:21 »

Jó fej tanárotok van..
Engem így lekorlátoztak volna lehet eret vágok de semmiképpen sem tartottam volna be száz százalékosan az elvárásokat.

Nos nem hiszem hogy írói tökélyt várt el szerintem csak azt szerette volna ha foglalkoztok a témával. Mosolyog Kétlem hogy egyest adna.

Jól van értelek.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10377 Dátum: 13 jan 02, 17:20:32 »

Foglalkoztam a témájával, és igen kicsit gazdagodott a tudásom az akkori életről, ami jó csak nekem picit most unalmas és száraz. Nem csodálom hogy mennyi mítoszuk van és eposzok na meg drámák. Ők is elakartak rugaszkodni a valóságtól belül. ikszdé

A tanárral amúgy sem vagyok jóban sőt egész iskola utálja, mert nem tanít jól és olyanokat kérdez amit nem vettünk alaposabban vagy megemlített róla max. egy szót. Remélem tényleg lefogják váltani. Addig meg itt otthonomban írom azt amit akarok, és ebbe nem szólhat bele. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 17:21:04 írta zitagirl » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10378 Dátum: 13 jan 02, 17:21:57 »

Az élet már csak ilyen rút kicsi gman.
Az élet csupa móka, szín és szerelem, a rossz csupán illúzió, a pesszimisták torz agyszüleménye.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10379 Dátum: 13 jan 02, 17:28:06 »

A szülés közbeni halál.. a gyermek halálozás és a többi sz-rság is igen boldogság, mámor és szerelem..

Én csak reális vagyok... ha ezt jelenti pesszimistának lenni akkor vállalom.

Az hogy "rút az élet" nem jelenti azt hogy emellett nem lehet szép.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!