24 okt 11, 20:18:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148232 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #10335 Dátum: 13 jan 02, 01:23:17 »

Kezdek félni ettől a gédattól.. Mosolyog Nevet


"Vinyóm motorja kampeca fel sem pörög, szóval 40k minimum az adatmentés (nem kürt, az megfizethetetlen) és még új vinyót is vennem kell. faxa"

Micsudi ezt egy kicsit kifejtenéd? Miért negyven ezer? Mit jelent a zárójeles gondolat? Kövezzen meg valaki akkor sem értem. Szomorú

Nem irigyellek nekem egy 250gigás halt meg pár éve... nagyon sok fontos adattal. Végül lemondtam róluk. Most itt vagyok nélkülük, élek virulok. :>Pirul
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #10336 Dátum: 13 jan 02, 01:38:32 »

Szerintem akkor  legközelebb viszem magammal Gdat-ot es ha ilyen helyzet lesz segítseget kerek Nevet az Nem jó ha sok adat elveszet Szomorú informatikai üzletben sem tudták volna megmenteni? nekem tavaly az egesz alaplapom füstölt le szó szerint.. azóta hiszem el hogy a gepek füsttel mennek Nevet hisz miest kiment belole a füst meghalt Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10337 Dátum: 13 jan 02, 06:51:50 »

Milyen frissítő délután háromtól reggel hétig tanulni, ha megvan hozzá a kellő kávéadag.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10338 Dátum: 13 jan 02, 08:07:05 »

Nekem csak kilencedikén lesz vizsgám, addig döglök. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10339 Dátum: 13 jan 02, 09:13:54 »

A vidra elbujdosott, elment tanulni. Szegény. Szomorú Helyette maradt itt ez a japános cucc, hogy őrizze a frontot. xD
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #10340 Dátum: 13 jan 02, 09:31:02 »

Ugye ma még nincs suli? Azzal gyötörtem magam lefekvés után,hogy hnap lesz-e vagy nem ikszdé
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10341 Dátum: 13 jan 02, 09:38:35 »

Én úgy tudom hogy holnap lesz suli bár ezzel én is gondban voltam mikor ebédet rendeltünk mert már mára is lehetett. De biztos hogy holnap kezdődik a suli.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10342 Dátum: 13 jan 02, 12:36:00 »

Jóreggelt ikszdé Ma tanulnom kell nem keveset :/ tuti estig fogom nyomni ha végre belekezdek végre.
A Kürt meg egy adatmentésre szakosodott cég ahol több százezer-millió forintért mentik meg a winchesteredről a dolgaidat legyen az bármilyen állapotban, de ezt nem a magánembernek találták ki, inkább cégeknek. Amit én találtam egy másik cég ott ilyen nagyobb elektromos hibákat ami az én vinyómnak is van, mert nem pörög fel viszont az olvasófej mozgását hallom, na m1 az ilyesmit a motor meghalása szokta okozni. Szóval ha mákom van 40-50-k környékén meg tudják nekem menteni az adataim. De akkor még új vinyót is vennem kell, szóval 70-80 lesz a buli sanszosan....
Ám mákom van nekem csak csütörtökön van suli Nevet de akkor 2 zh XDXD holnap melózni kéne, de úgy döntöttem a félévem megléte nagyobb prioritást élvez mint a melóm.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10343 Dátum: 13 jan 02, 12:41:44 »

Nekem még meg kéne írni a házi dolgozatomat hogy ókorban lévő görög polgárként milyen lenne egy napom. Na azt most nem tudom hogy úgy írjam le mint egy naplót vagy mintha átélném azt a napot. Főleg hogy ennél a tanárnál nem lehet tudni mi a jó. Gondolkozik
Valaki ebben tudna tanácsot adni?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10344 Dátum: 13 jan 02, 12:49:37 »

Átélném a napot Nevet  Ám Athéni vagy Spártai polgár vagy Nevet ? Hány éves ? mert azért ez sem mindegy
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10345 Dátum: 13 jan 02, 12:53:03 »

Athéni. időszámításunk előtt 5.-4. század. Fiatal nő. Olyan 18-20 éves lennék. És az uram épp buléra menne.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10346 Dátum: 13 jan 02, 13:01:09 »

Mi holnap írunk biosz témazárót, az már más téma, hogy kiírattam magam erre a két napra és most 196km-el odébb tunyulok. Pojén

Gondolom aszerint kell megírnod, amit órán tanultatok, biztos volt szó arról, hogy a férfiak és a nők mit csinálnak általában, de nézd meg a könyvben/neten ha nem emlékszel. Szerintem E/1 jelen, esetleg múlt idő a legideálisabb, de ezek 100%-ban rád lettek bízva ahogy elnézem, ezért abban és úgy írd meg amiben, és ahogy neked könnyebb. Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #10347 Dátum: 13 jan 02, 13:08:16 »

Sajnos a tanárunk csak úgy minket osztott fel hogy miként élhet egy polgár és a rabszolga. Ja meg hogy mit viseltek. Azt úgy külön nem vettük hogy milyen a napjuk csak ahogy mi eltudtuk képzelni. Pl. nő elmegy vásárolni, sző meg tán beszélget időnként a barátaival. Férfi meg mehet buléba ha már elmúlt 20, mehet színházba, katonának is beállhat stb. Rabszolga meg inkább takarít és főz.
Ezeket is az utolsó 5 percben vettük.

Én nekem jobb lenne mintha átélném de igazából ezt sem mondta hogy kéne, csak abból ahogy ismerem magam kisebb regényt írnék ami bizti nem férne ki egy A4 lapra.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 13:10:22 írta zitagirl » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #10348 Dátum: 13 jan 02, 13:10:13 »

Annál jobb...Neten is nézd meg,de a könyvedben is biztos hogy vannak róla dolgok.Olvasd el az anyagot ami hozzá tartozik aztán ird meg a fogalmazást..Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10349 Dátum: 13 jan 02, 13:20:19 »

Ha esetleg nem vagy benne biztos, hogy kifér-e, akkor írd meg először gépen (Word meg Open Office számolja az oldalakat) és csak aztán papírra. Az oké, hogy nyilván másmilyen a betű, sorok közt lévő távolság, de nagyjából be lehet tájolni, hogy mennyi helyre lesz szükséged. Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!