24 okt 09, 00:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143103 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9330 Dátum: 12 dec 14, 13:21:14 »

Én csak örülök, hogy zajlik itt az élet és nem az időjárásról van szó.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9331 Dátum: 12 dec 14, 13:29:03 »

Laterneman: Nem csak rád céloztam. És azt se mondtam, hogy a macskás témának több értelme lett volna. Amúgysem olvastam, mert nem érdekelt ikszdé de ennek se volt sokkal több értelme.
Szerintem te is tudtad, hogy Niki mire gondolt rím alatt, attól még, hogy te nem tartod rímnek.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9332 Dátum: 12 dec 14, 13:47:33 »

Elfér, elfér Nevet egy helyen is elfér sok dolog, csak nem biztos hogy kell az oda. Nevet

Ez mondjuk igaz, a macskás téma, időjárás. Egyik sem volt nagy téma. De nem is az a lényeg, hanem hogy dumáltunk/tatok. Akkor kérdek én: Melyik sztár a kedvencetek?Nyelvesít

Nekem Madonna. Már csak azért is, mert  azon a nőn annyi műtét volt, hogy az arcát már csak a szent lélek fogja össze Mosolyog
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9333 Dátum: 12 dec 14, 13:49:57 »

Nem kész mártást akartam venni hanem egy normális paradicsomszószt.

Én sose csinálom kész mártásból.. tiszta sértés.

Egyébként kurva jó lett a tíz ujjadat megnyalnád. Csak kevés kell a kecsapból és hidd el van értelme. No pussz
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9334 Dátum: 12 dec 14, 13:54:04 »

Sztárok cöhh. Egy sztárt szeretek, őt Black Starnak hívják. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9335 Dátum: 12 dec 14, 13:54:55 »

Dobjálmár át Nevet Éhes vagyok >.< Most sütünk/tök husit, csak még idő mire kész :S:S

Drszabi: Az igen Nyelvesít Naruto 2 xd
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9336 Dátum: 12 dec 14, 13:55:28 »

Félreérted. Engem nem érdekel, hogy a macskás témának mennyi értelme van, nem is példaként hoztam fel a rímes témával szemben, hogy ennek bezzeg. Nem várom el, hogy itt magasröptű beszélgetések menjenek, arra amúgy is ott a vita topic (haha). Elhiszem, hogy vannak olyanok, mint Éjfél is, akik ide azért járnak, hogy kikapcsolódjanak, és ezt tiszteletben tartom, azon túl, hogy persze megvan a véleményem az olyan irtó izgalmas témákról, mint, hogy ki szereti a telet és ki nem (amiről egyébként tényleg oldalakon keresztül folyt a csevej). Ha esetleg valakit érdekel, akkor a hozzászólásom második felében kitérek rá.
Így szerintem tényleg nincs sok értelme a rímes témának sem. Elhiszem, hogy valakit nem is érdekel. Sőt elárulom, hogy volt bennem egy kis rosszindulat is, mikor rákérdeztem. Ettől függetlenül érdekelt a válasz, még akkor is, ha sejtettem, hogy Nikuccia melyik szópárra gondol.

És akkor a témákról.
Fel nem foghatom, hogy valakinek kikapcsolódás az, ha leírhatja más ismeretleneknek, hogy ő szereti a telet. Ettől függetlenül, nyilván legitim álláspont, és le is írhatja, max nekem nem tetszik/engem nem érdekel.
Csak egyszerűen nem értem mi ebben a kikapcsolódás. Még azokkal az arcokkal sem beszélgetek arról, hogy szereti-e a macskákat, mit szeret a télben, akiket ismerek és érdekel a véleményük. Mert nulla érdekeltségű témák, töltelékmondatok. Az emberek akkor beszélgetnek az időjárásról, ha nincs mondanivalójuk egymásnak.
- Ma jó idő lesz, azt mondták.
- Igen? Az jó. Eddig úgyis hideg volt.

Ismerős? Innentől meg nem értem, hogy egy fórumon, ahol végtelen időnk van egy-egy témára válaszolni, egy-egy témát felvetni, miért kell ilyen töltelék baromságokkal megtölteni több oldalt is. Ebből senki nem ismer meg senkit, vagy abból se, hogy ki szereti a macskákat és ki nem. Ha a cél, hogy megismerjétek egymást, akkor elég szarul csináljátok, hozzáteszem az én véleményem szerint.
És akkor közben olyan, valóban érdekes, de még talán nem a vita topic keretébe tartozó témák tűnnek el, mint heo kérdése az oktatásügyi reformról és az az ellen szervezett tüntetésekről. Mondjuk lehet, hogy hála Isten, hogy elkerülte a figyelmetek, mert azért bőven vannak itt olyan emberek, akik talán még a saját nevüket sem tudják leírni helyesen, és most nem a 10-18 évesekre gondolok, hisz nyilvánvalóan előttük ott van még x mennyiségű idő arra, hogy szélesítsék látókörüket. Nem is várom el tőlük, hogy ilyen témákhoz hozzászóljanak, bár nem baj, ha megteszik (még akkor is, ha egyébként én sokszor megmosolyogom magamban, vagy másokkal).
Naplózva


Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9337 Dátum: 12 dec 14, 14:04:05 »

Szerintem ez nem egy társkereső oldal, hogy nagyon belemenjünk a nézetekbe. Az oktatás ügyi reformhoz, meg ki szeretne otthon, egész nap után még politizálni?!

"Nagyon szarul csináljátok"

Szeirntem senkinek sem az a célja , hogy BFF-eket szerezzen, hanem hogy egy kicsit beszélgessen másokkal.

Lehet hogy a Macskás témának, meg az Időjárásosnak semmi értelme, de legalább ez alatt is egy kicsit többet megtudunk egymásról.

De  most attól, mert te úgy tartod, hogy semmi haszna, értelmetlen, oltári baromság, attól ezt lehet hogy mondjuk-példát mondok: Gman- nem így gondolja.

Én nem kötözködni szeretnék, csak megosztottam akkor már a véleményem. 
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9338 Dátum: 12 dec 14, 14:12:57 »


Innentől meg nem értem, hogy egy fórumon, ahol végtelen időnk van egy-egy témára válaszolni, egy-egy témát felvetni, miért kell ilyen töltelék baromságokkal megtölteni több oldalt is. Ebből senki nem ismer meg senkit, vagy abból se, hogy ki szereti a macskákat és ki nem. Ha a cél, hogy megismerjétek egymást, akkor elég szarul csináljátok, hozzáteszem az én véleményem szerint.

Ebben a topicban nincsen ilyen cél. Itt a felesleges töltelék baromságokról is nyugodtan folyhat a csevej oldalakon keresztül. Egyetlen cél, hogy addig is elűzd a melléd szegődött unalmat, mert számodra már nem kívánatos társ. Nyilván ezt mindenki úgy teszi meg, ahogy képességei, az aznapi szellemi frissessége, vagy netán a hangulata engedi. Ha esetleg az adott pillanatban az az illető legnagyobb baja, hogy hideg van, akkor értelemszerűen ezt fogja kiadni magából.
Szerintem az a szomorú, ha annyira céltalan a fennmaradó szabadideje, esetleg az életének jelentős része, hogy mindig mellészegődik az unalom. Erre például jó megoldás, hogy beírja, hogy hideg van. Biztosan talál még egy tucat embert, aki szintén fázik és az esetlegesen velük kezdődő csevej közben már tovaállt a szomorú magány. Elismerem, ez nem a legjobb módszer, de még mindig jobb, mint az alapállapot, amiből kiindultunk.
Továbbá be kell vallanod neked is, hogy mind szeretünk panaszkodni. Te is megtetted, ők is megtették. Más okból kifolyólag és egyértelműen más intellektussal, de a lényeg nem változik, mindegy milyen gyönyörű csomaglolással borítjuk is be.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9339 Dátum: 12 dec 14, 14:20:09 »

Engem őszintén szólva mérhetetlenül megnyugtat, hogy az elmúlt hetekben semmilyen felesleges észosztás meg do it yourself világmegváltás nem volt itt. És nem is hiányzik. Szal' hajrá tél és macskák, én ezekre szavazok.

Egyébként meg alapból kérdéses, hogy van e egyáltalán bármi haszna a fórumozásnak. Már az unaloműzésen kívül persze. Mert egy biztos: interneten keresztül senkit se lehet meggyőzni semmiről. Szal minden ilyen erőlködés felesleges. Főleg, hogy a dilettantizmus viszont interneten keresztül is fárasztó. 2-0 a macskák javára.

Mi az isten az a BFF?
Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9340 Dátum: 12 dec 14, 14:23:22 »

Best Friends Forever xd Én alkottam szó féle Nevet
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9341 Dátum: 12 dec 14, 14:37:59 »

Laterneman: Teljesen egyetértek,  bár tényleg nem szabad szélmalomharcot vívni. Ez egy ilyen topic és sajnos van rá igény.

Kirito: Természetesen te alkottad és a fél Internet tőled tanulta.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9342 Dátum: 12 dec 14, 14:40:14 »

jajj ugyan már Nevet szerintem ha valaki kiakar kapcsolódni akkor nem politizálni akar a neten Nevet Épp az a jó ebben a témában, hogy minden kis hülyeséget megbeszélhetünk ezáltal azért elvagyunk mert tudomást kapunk a másik véleményéről és tapasztalatiról. Nem kell ide folyton Idő és tér kontinuum, hogy el legyünk kisebb témák is megfelelnek hiszen emberek vagyunk nem pedig a tökéletesség Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9343 Dátum: 12 dec 14, 14:42:16 »

Loah:

Nem én alkottam, és nem értetted amit írtam....

"Ilyen én alkottam FÉLE szó"

Én is szoktam ilyen hülye rövidítéseket írni, és amúgy sem azt mondtam hogy: "Én találtam ki szó "
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9344 Dátum: 12 dec 14, 14:46:51 »

Akkor helyesebb lett  volna ha azt irod hogy ez egy olyan szo mint amiket en szoktam alkotni. Mosolyog

Es ez szo volt nem rovidites? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!