24 okt 08, 22:17:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142946 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9315 Dátum: 12 dec 14, 01:26:34 »

Az utolsó mondatodat be kellene kereteztetni és kilógatni a falra.

Az a baj hogy ezt a reakciót gerjeszted bennem a zseniális reakcióiddal, nyilván irigység. Nézd el nekem kicsinyességem. Nevet

Saphira mondtam hogy nem szeretnék veszekedni/vitázni/megbeszélni, és ezt priviben is leírhattad volna mellesleg lehet hogy kicsit jobban méltányoltam volna, de rendben beszéljük meg itt, ha az őszinteség bűn akkor lincselj meg.
Folyamatos jelleggel, ritkán ugyan de csak "odaszúrsz" (ahogy én szerinted), ezek szerint azoknak a személyeknek akik annyit se számítanak hogy érdemileg megnyilvánulj. Ezt a "mindenki milyen okos mostanában, mindenki milyen menő mostanában" gondolatot nem először látom tőled, mi értelme?

Nehogy megpróbálj általános dolgokról beszélgetni az emberekkel még talán véletlenül észrevennék hogy valójában milyen kedves és aranyos is vagy...

Én kikapcsolódni járok fel ide próbálok minél inkább felszínes dolgokról társalogni. Az ilyen témákkal meg privátban meg lehet találni és talán átgondolom hogy valamit szarul csinálok.

Emellett kétlem hogy téged ez valóban érdekel hogy én mikor mire miért és hogyan reagálok unaloműzésként ajánlom nézz egy kis doramat. (10)

No mindegy, jó éjt all.

Edit: ok.
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #9316 Dátum: 12 dec 14, 01:27:24 »

Bakker már ikszdé Saphira a barátod szemez velem ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9317 Dátum: 12 dec 14, 01:34:03 »

Nem hiszem el, felléptem a neptunra még hatkor, erre 50 perccel a nyitás előtt kidob, és most nem tudok visszalépni. Holnap meg két zh-t írok. Csodálatos.

I love Neptun. Dettó ugyanez volt nekem is ^^ Nem igaz hogy nem tudják megcsinálni. Rühellem mint a sz*rt.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9318 Dátum: 12 dec 14, 06:26:15 »

Nem kell mindenben a szarkazmust és a támadást keresni ne legyél gman.
Nem keresek én semmit, arról, hogy minden bokorban ellenség lapul, nem tehetek. Szomorú

Amúgy Saphi szerintem tényleg ilyen, nem játsza nem magát, mint mondjuk én. De azért jó, hogy van, kedvelem a stílusát. Jah, meg ennék is róla.
Szinte látom, ahogy Éjfél megpukkad az féltékenységtől. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 06:26:53 írta gman » Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9319 Dátum: 12 dec 14, 06:50:03 »

Igazából lehet, hogy Saphira valamit benézett. Szóval megeshet hogy idézem: "Saphira te vagy a legnagyobb zseni, nem kell aggódni.,,

Lehet hogy ezt Éjfél viccből üzente. Ha én most lehülyézlek, azt nem úgy gondolom, hogy az vagy, ezt rendesen is ki szoktam hülyeségből más emberekre mondani Nevet  Én nem szeretem az értelmetlen vitákat, persze, nem kell azt szeretni, jön magától is.

Megjegyzés:  Mint egy volt ismerősünk: Csak úgy betoppant, se szó,se beszéd.
 
Éjfél:

Te meg próbáld meg úgy írni , hogy ugyan lehet benne szarkazmus, de nagyon apró. Nem tudom hogy csináld, próbálgasd (  >.<# ) .

Gman: Harry Potter - 4,5,6 Rémszem mordon Nevet   [[/font]
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9320 Dátum: 12 dec 14, 07:00:30 »

Jah, ezt hívják szarkazmosnak, ügyesnen definiáltad. Mosolyog

Mi van Mordon bával?
Naplózva
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #9321 Dátum: 12 dec 14, 07:15:10 »

Ó, hát ő is minden bokorban az ellenségét kereste Nevet Forgott is a szeme ezerrel:) Emlékszel?^^

Hátköszi xd
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #9322 Dátum: 12 dec 14, 07:56:20 »

Nyáron, kánikulában mindenki hidegre vágyik, a mínuszban meg mindenki nyárra, pedig mindenki tudja, hogy a tavasz a legkirályabb évszak, a március pedig hónapként a legászabb. *U*
Fuj, ez még rímelt is.
Wow, hát nem egy József Attila... Nevet

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9323 Dátum: 12 dec 14, 08:06:00 »

Ejnye, itt fikázzátok Nikit, mikor nektek láthatóan gőzötök sincs a modern művészetről! Szégyen...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #9324 Dátum: 12 dec 14, 11:38:36 »

A modern költészet nem ismeri a rím fogalmát. *flies away*
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9325 Dátum: 12 dec 14, 12:17:53 »

No jön egy barátom át ma úgyhogy csinálok bolognait.. sparba mentem le hát ott semmi értelmes paradicsom szósz nincs satnya a választék.
Ala natúr se rossz de ahhoz meg kéne hogy legyen itthon ketchup is.. az ad neki egy plusz ízt.

Nah nem baj kiokoskodom valamit az biztos hogy finom lesz.

Bent mostanában bolondok háza van.. oh jeah karácsonyi hajrá.

Modern költészet Nevet így már érthető.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9326 Dátum: 12 dec 14, 12:27:44 »

A spagetti + ketchup kombó irtó szar ízű szerintem. A sparba pedig kapsz paradicsomszószt, gondolom kész mártást akartál venni, de az fele annyira se finom, mintha te ízesítenéd. Mosolyog
Naplózva



Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9327 Dátum: 12 dec 14, 12:34:33 »

gondolom kész mártást akartál venni, de az fele annyira se finom, mintha te ízesítenéd. Mosolyog

'nuff said. Kis fehérbor, oregánó, fokhagyma, darált hús, paradicsomszósz.  Séf

A rím meg persze. De szerintem egy rím nem csak abból áll, hogy összecseng-e két szó - bár szerintem az említett kettő egyáltalán nem - hanem a sorok is megfeleltethetőek egymásnak, szinte az első sorból következik a második sor ríme. Mert ennyi erővel akkor a nyár is rímel a nyárra, nem nagy kunszt.  Mosolyog
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9328 Dátum: 12 dec 14, 13:06:54 »

Mintha Niki azt mondta volna, hogy vmi óriási művet alkotott. Megjegyezte, hogy még véletlenül rímel is, amit írt.
Én is szoktam ilyet. Nem azt akarom ezzel kifejezni, hogy én egy hatalmas költő vagyok, ez csak egy kis hülyeség, véletlenül egy kicsit rímel amit írt. Nem értem miért kell egy ilyen apróságot ilyen komolyan venni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 13:09:46 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9329 Dátum: 12 dec 14, 13:13:37 »

Én meg megkérdeztem, hogy szerinte hol rímelt. Ki vesz itt túl komolyan bármit is? Beszélgetésindító kérdés volt. Úgy gondoltam, hogyha már az előző 20 oldalon keresztül az volt a téma, hogy ki szereti a macskákat, meg milyen az időjárás, akkor ez is elfér itt.  Mosolyog
Naplózva


Oldalak: 1 ... 620 621 [622] 623 624 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!