24 okt 07, 20:36:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140833 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9000 Dátum: 12 dec 08, 19:35:50 »

jól nézel ki Lew Pirul :DD
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9001 Dátum: 12 dec 08, 19:49:12 »

"Kitaláltam" 1 olyat h mandulás cappuccino (régen ittam 1 vendéglátóhelyen, de sehol nem lehet kapni boltba). Szal vettem instant (klasszikus) port hozzá meg 1 mandulaaromát. (ahol ittam ott is aromát öntöttek bele, láttam).
Szal lehet szurkolni h bele ne billenjen a fél üveg aroma a pohárba (amilyen remegős a kezem van rá esély)  smirksweat  ikszdé

Ha van (karos) kávéfőződ, lefőzés előtt tegyél a karba a kávé mellé mandulát vagy valamilyen mandulakészítményt és úgy főzd le a kávét, így a legfinomabb szerintem. Ügyelni kell, hogy lassan főzze le a kávét (szemcseméretet kell állítani vagy szimplán jobban meg kell tömni a kart, persze számít a kávéfőző és a kávé márkája is, érdemes erős kávét venni hozzá pl egy sega fredo jobb hozzá mint egy omnia). Tejszínhabot rá, arra meg valamilyen likőr vagy gyümölcsből készült brandy és így születik az orgazmus.

Én épp rakott palacsintát sütök. Nevet
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9002 Dátum: 12 dec 08, 19:53:17 »

huh ez nagyon jól hangzik, kár hogy nem szeretm a kv-t, mondjuk ezt még megkóstolnám..
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9003 Dátum: 12 dec 08, 20:05:08 »

Olyan kávéfőzőnk van amivel tűzhelyen kell kávét főzni. Tejszinhab az mondjuk van, likőrt mi nem nagyon veszünk.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #9004 Dátum: 12 dec 08, 20:11:23 »

Fuu... Nálunk van elég sok kávéfőző, csak valahogy mind tönkremegy. Múltkor Anyám véletlenül félig elolvasztott egyet. smirksweat
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9005 Dátum: 12 dec 08, 20:18:57 »

Nekünk meg van 1 jó régi kotyogós, amíg működik addig meg úgyse veszünk újat.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9006 Dátum: 12 dec 08, 20:34:04 »

Nekünk két olyanunk van:D Lehet főzök is egyet a kicsiben.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9007 Dátum: 12 dec 08, 20:44:10 »

Mi meg itthon csak instant kávézunk... meg koliban is, de van egy kávézó ahol valami isteni a kávé sűrű és erős most is szívesen meginnám nyam nyam (helyette maradt ez az újfajta hell kipróbálásra rá van írva, hogy természetes növényi kivonatot tartalmaz ikszdé). Párom szerint én az olyan kávét szeretem amiben feloldódik a kanál... máig nem értem miért van így szerinte... szerintem csak úgy általánosan MO.-n nem főznek elég erős kávét...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9008 Dátum: 12 dec 08, 20:56:05 »

Az szép, én szeretem a "kanál maró" kávét is és az átlagos erősségűt is kivéve az ilyen vízízű harmatgyengét (ha vizet akarok inni akkor megnyitom a csapot).  smirksweat mondjuk a méregerőset se érzem keserűnek (megfelelő mennyiségű cukor kérdése), amúgy is tejszínnel/habbal/tejjel iszom.   Gondolkozik
Egyébként ami jól megy a kávéhoz (nem is gondoltam volna amíg ki nem próbáltam) az a méz.  Hümm-hümm

szerk: csak lecseréltem a cicás képemet.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 08, 21:07:35 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9009 Dátum: 12 dec 09, 08:13:25 »

Én nem iszom kávét, a kakaó bőven megteszi nekem reggelre.

Most pedig keresgélhetem a hidrogeográfia tételek mappát, mert valaki vicces kedvében már megint eldugta. Hmm...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9010 Dátum: 12 dec 09, 10:18:27 »

Rokonlelkek vagyunk, gman. Nevet Bár én már hetek óta nem ittam kakaót, csóró vagyok ilyen luxushoz most. Szomorú Hé, amúgy mi ez a goncimiki stílus most tőled? Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9011 Dátum: 12 dec 09, 11:14:02 »

Ez a Tálapó igazi arca. Játsza a kedves és ártatlan öregembert, amikor alszol meg betör a házadba, kizabálja a hűtődből a sütit és otthagyja olcsó csokiönarcképeit, hogy lásd itt járt és túljárt az eszeden.

Nekünk most lesz zsetonunk kakaóra, mert jönnek az ünnepek és mindenki süteményt vesz, aki nem tud, vagy nem akar maga sütni. Nevet
Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #9012 Dátum: 12 dec 09, 12:35:15 »

Na én is karácsonyosítottam. Szegény picit csúnya lett, de most ez van. Lusta vagyok újat rajzolni smirksweat
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #9013 Dátum: 12 dec 09, 14:16:32 »

szerintem aranyos lett Mosolyog gman neked meg nagyon állat az avád xD
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9014 Dátum: 12 dec 09, 14:20:01 »

Ha már mindenki ilyen ünnepi hangulatú akkor becsatlakozom én is Deadpoollal a gátlástalan, nagypofájú zsoldossal. Kellemes ünnepeket kíván mindenkinek. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!