24 okt 07, 06:13:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139453 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8805 Dátum: 12 dec 02, 13:06:10 »

heo: én is utálom a nagyon meleget - főleg az itteni, undorítóan párásat. Voltam sivatagban 53 fokban, az komolyan elviselhetőbb mint az itteni 35 fok.

Éjfél: nem hiszem, hogy meg fogsz tudni győzni, de ne legyen igazam. Mosolyog
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8806 Dátum: 12 dec 02, 13:09:38 »

oh meggyőzni, ha az lenne a célom.. már a földön feküdnél azt motyogva hogy igenis úrnőm..

Semmiképpen sem akarlak meggyőzni, téged aki oly mértékben ragaszkodsz a véleményedhez...Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8807 Dátum: 12 dec 02, 13:14:53 »

Nem ragaszkodok én semmihez, csak hadat üzenek a nyugati agymosásnak. Folyik a médiából, hogy szeressük a havat, hát szeretjük a havat. Valami elmebeteg kitalálja, hogy a nagy mellek jók, ezért mindenki a nagy melleket preferálja. Folytassam? Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8808 Dátum: 12 dec 02, 13:18:17 »

Véletlenül sem? Pedig itt nyitva van a pékség...  Hümm-hümm
Emlékszem, amikor kiskoromban nyakig ért a hó, jó 7 éves voltam, de annyira tetszett. Főleg amikor a macska elbújt és nekiálltunk megkeresni, komplett alagút rendszereket csináltunk unokatestvéreimmel. Nevet

Sivatagban ugyan nem voltam, de nyáron töltöttem egy kis időt a Bükkben. Hú, nagyon rossz, amikor egy völgyben megáll a levegő, semmilyen állat sincs ott, nem véletlenül. Viszont amikor megpihensz valamelyik barlangban, hohó, akármelyik tópart elmehet a búbánatos havakukkba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 02, 13:25:12 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8809 Dátum: 12 dec 02, 13:20:11 »

jajj Loah, nem minden az agymosás és nyugat, csak azért mert ellenkezel a nyugati hozzáállásnak még nem kell kapálózni az ellen ami jó és élvezhető..Nyelvesít ha te nem élvezed, nem szereted, nem tartod szépnek akkor kérlek ne ilyen közhellyel magyarázd. Mosolyog

Ez egy teljesen szubjektív dolog, érdemtelen ezen vitázni, én szeretem te nem. Én értem mit szeretnek rajta az emberek, te meg kapálózz.Nyelvesít

szerk.: ott miért van nyitva? Ott miért nem lusták az emberek vasárnap dolgozni? Esküszöm vidékre költözöm..Nevet (nahjó ne tegyünk elhamarkodott kijelentéseket) *sóhajt*

Az aranyos lehetett... nekem nem rémlik ilyen gyerkkori kaland.. egy jut eszembe, öcsém kb négy éves lehetett amikor kimentünk a normafára.. anyámék a barátaival csevegtek.. öcsém meg mivel látta hogy mindenki csúszkál, fogta magát és elindult seggen csúszva.. csak hogy annyira meredek volt hogy elég veszélyes egy akciónak bizonyult.
Amikor észrevettem ugrottam utána.. úgyhogy már ketten voltunk meredek pácban. Elkaptam! Aztán jött anyu barátnője és segített felmenni.. anyám meg végignézte.. nem is értem miért nem ő jött.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 02, 13:26:43 írta Éjfél » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8810 Dátum: 12 dec 02, 13:48:45 »

Nem tudom, lehet, hogy maszek. Mindenesetre én örülök neki. Hajnalban kicsit rossz, főleg nyáron, amikor minden nap érzem a pékáruk illatát. Beszállingóznak az ablakon én meg alig várom, hogy nyisson és vegyek egy frissen sült pékárút. Kicsit nehéz megállni a meggyes rétes illetve a lekváros bukta megvételét, de a rozskifli is nagyon finom.
(Ott még mindig árulnak zacskós tejet is. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8811 Dátum: 12 dec 02, 13:54:36 »

Jól van nem kell itt dicsekedni és nagyra lenni a maszek kis ablak alatti pékségeddel...
Hát azért közel nem olyan jó mint egy meggyes rétes.. de azért finom. Nem kell mindenről lemondani ám, legfeljebb futsz tíz perccel többet vagy kicsit gyorsabban. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8812 Dátum: 12 dec 02, 14:38:39 »

Nem is kérkedtem.  Blöeee Nevet

Nem olyan jó, nem olyan jó, de sokkal laktatóbb is. Persze a rétest nem is ezért kell enni, szóval néha elcsábulok ám. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8813 Dátum: 12 dec 02, 17:46:48 »

Miért jó a hó?
Nos, hideg és nedves, keményre tudod gyúrni, meg tudsz dobni kővel egy havas fát, miközben elhaladnak alatta, tudsz benne szexelni, bele tudod nyomni mások fejét, tele tudod vele pakolni mások gatyáját, be tudod lapátolni az utcáról a szomszéd néni udvarára, bele tudod pisilni a nevedet, be tudod dobni egy nyitott ablakon.
A hó yohohoho!
Ellenvetés?

Szombaton nálunk is tanítás volt, csak én letojtam. Mosolyog
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8814 Dátum: 12 dec 02, 17:56:44 »

Ejj te ilyen kis "gonosz" vagy gmen (h hóval ilyesmiket csinálj)?
Egyébként ha már pékség (gondolom h a Bakeryről van itt szó), ott az almás kocka finom.  Hümm-hümm
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8815 Dátum: 12 dec 02, 18:31:59 »

Arról is, de lentebb is van egy pékség, mondjuk ott nem sütnek. A régi orvosi rendelővel szemben van tudod, a nagy kék, a bérházak tövében szemközt van egy pékség. Meg van egy a Mezey fagyizónál is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8816 Dátum: 12 dec 02, 18:35:43 »

Vagyis a 2 buszmegálló között (avas vk, sályi), ott 2 is van szinte egymás mellett.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8817 Dátum: 12 dec 02, 18:38:37 »

A Felhőatlasz c. remekművet láttam már valaki rajtam kívül?

Én mindenképp elmegyek, ha lesz pénzem. Bár a trailer nekem nem tetszett, összefüggéstelen volt, egy nagy zűrzavar, de a mátrix alkotói készítették, ami a legkedvencebb filmem, ezért biztos megnézem, érdekes kérdéseket boncolgat a film. Neked tetszett?
A válasz a kérdésben Nevet  Zseniális film volt, tuti megnézem még 1-2x.

Ez meg gondoltam, hátha érdekel valakit:
http://hirek.msn.mainap.hu/kulfold/a-het-kepekben-48-het-42801#/0
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #8818 Dátum: 12 dec 02, 18:51:40 »

Sziasztok!

Bocsánat hogy így közbeavatkozok itt a témába (el se olvastam mi folyik itt), de megtennétek nekem, illetve egy barátomnak, hogy kitöltitek ezt a tesztet?

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDQ5MHFnaVlpOXJVSWpKdnBSLS16V3c6MQ

Órára kell majd neki, és még csak páran töltötték ki. Köszönöm.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8819 Dátum: 12 dec 02, 19:08:23 »

Szívesen! ^^

Ayumi, nekem úgy rémlik, hogy az egy, de majd holnap megnézem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!