24 okt 06, 14:16:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138089 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8550 Dátum: 12 nov 23, 22:48:05 »

Hm, azért egy darabig nagyon jó lenne.. de ha a szeretteidet közben folyamatosan elveszíted akkor már nem a legjobb dolog..
Mondjuk ha egy olyan világban élnénk ahol az ember kétszáz éves koráig megtartja fiatalságát aztán kétszáz évesen szabályszerűen eljönne a vég az úgy érdekes lenne vagy legalábbis kíváncsi lennék..

Ezeket a lekvár féléket még én sem kóstoltam.. fincsi lehet mindegyik. Nyami. Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8551 Dátum: 12 nov 23, 23:02:26 »

Áhh,az mind1 ...a lenyeg viszont,hogy ez van...a halhatlansagrol konkrétan  n beszéltem...de bele érthető ...hat am nagyjából az vok ,persze a kor elvisz majd...de máshogy meg nem jött össze...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8552 Dátum: 12 nov 23, 23:07:05 »

csak drága...egy negyed kilos üvegecske 600 ft xD
Akkor készíts te magad. Bár nem tudom hol laksz, de errefelé elég sok bodza van. Minden gond nélkül megtehetem, hogy csinálok belőle, szörpöt, lekvárt, vagy csak kisütöm.

Álmodozni nagyon fontos mugen-chuan, könnyebben telik a munka tőle, amíg eléred, hogy valóra váljon. Mondjuk ez nem ide való, de nincs kedvem megint azzal foglalkozni, hogy az ostobaság maszkja mögé bújsz.

Ayumi, miért lenne az? Sokan tovább éltek, mint amit az emberek között töltöttek élet gyanánt. Nem csak kősziklába vésve maradt fenn nevük, de szavakban és történetekben is. A régi korok hősei ma is élnek még. Nevük évezredek óta él.

Erre elég jó példa a Faust... Ez is érdekes dolog, de sok társadalmi kérdést is felvet, például, hogy az "öregek" átadnák-e a helyüket valaha is a következő generációnak? Mert, ha ugyanúgy a halál vet véget mindennek, akkor ugyanott vagyunk, csak az idő kereke két foggal tovább forgott. (Na jó, ezt én sem vettem elég komolyan...)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8553 Dátum: 12 nov 23, 23:17:36 »

Hmm lehet ebből a szemszögből  is nézni ,vagy az "ostobaság maszkján" keresztül látsz engem igy rajtam látod azt...álmodozni lehet,de nem éri meg...en inkabb célokat tűzök ki amiket el is érek.Illetve vágyakozni...azt szoktam,de nem elérhetetlen utan.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8554 Dátum: 12 nov 23, 23:20:27 »

Nem éri meg? Ekkora butaságot. Álmok nélkül élni.. nem éri meg.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8555 Dátum: 12 nov 23, 23:24:47 »

Csak az elérhetetlen, amiről elhiszed.
Ha azon keresztül néznék, akkor mindenkit annak látnék, nem csak téged. Egyébként nem mondtam, hogy ostoba vagy, de valamiért mégis a mögé bújsz. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8556 Dátum: 12 nov 23, 23:31:40 »

Neked,elfogadom,hogy igy látod...de szerintem a céljaimmal,előbb fogok egy "villában lakni a gyönyörű  feleségemmel és a 2 gyerekemmel akikkel boldogan élünk "...mint az álmokkal.
Amúgy is,ha álmodni kell az majd megy éjszaka...bár akkor is ink. mást csinálok mint ilyesmire pazarolni az időt .
Butaság..miért te határozod meg,hogy mi számít annak?

Lehet...néha jobb a tudatlanság álcája mögé bújni ,hogy több információt tudj meg vagy ez egy igen jó stratégia...az "ostoba ember nem veszélyes"...de ha ez csak álca ...akkor a "pajzson belülről támadhat " az akit az imént butának tituláltak,vagy "védekezésre "is jó...
Szal lehetek az USA elnöke,hmm,nem tartom lehetetlennek.... Ugyan ...
Nem sok mindent tartok lehetetlennek,de vannak dolgok amik számomra nem elérhetőek illetve ha igen akkor minden másról le kell mondjak... Mosolyog és gyakran nem éri meg Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 23, 23:38:25 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8557 Dátum: 12 nov 23, 23:37:42 »

Tudod, amíg nincs reális esély arra, amit például most leírtál, addig ez is csak egy álom, ami mellesleg eléggé felszínes. Hívhatod életcélnak, attól a lényeg nem változik.
Azért butaság, mert nem tudod pontosan, hogy mi az az álom, de mégis lenézed.

Viszont, ha valaki álcának nevezi előtted, akkor hiába öltöd fel újra. Onnantól valóban nem más már, csak puszta butaság.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8558 Dátum: 12 nov 23, 23:44:31 »

Kajak igaza van Aes-nak, hogy folyton csak vitatkoztok ebben a topicban. Komolyan kezd az agyamra menni. Lesütöttszemek Intézzétek PÜ-ben, vagy a vita topicban, na. xd

És akkor most beszéljünk a mai napomról. Én igazából tök jókislány vagyok, és életemben először tettem valami rosszat a suliban.. Összetörtem a tanári asztalt. ikszdé (Y) Mondjuk, nem az én hibám volt, de persze-persze én felvállaltam, ha már a srácok nem voltak elég bátrak, csak nagy nehezen vallották be. Hazafelé a buszon meg is mondtam nekik, hogy ha már egyszer 3-an törtük össze, akkor ne legyenek már ilyen fososak, ha még én is felvállalom. Egyébként nem kell rosszra gondolni, semmi olyan dolog nem áll az asztal összetörése mögött, mint amire most így általánosan lehetne gondolni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8559 Dátum: 12 nov 23, 23:49:36 »

3 fiú, egy lány, egy asztal. ikszdé Nem tudom milyen férfiak akkor azok én még azt is fel szoktam vállalni hülyeségből amit nem én csinálok.
Az a baj, ég ha vmit én csinálok és felvállalom azt hiszik, hogy szabi is a good boy és hogy csak hülyéskedek. ikszdé Még el kell magyaráznom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8560 Dátum: 12 nov 23, 23:52:06 »

Valaki egyszer azt mondta, hogy a cél nem más, mint egy határidőhöz kötött, konkretizált álom. Szóval valahol mindkettőtöknek igaza van,
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8561 Dátum: 12 nov 23, 23:58:54 »

En egy szóval nem mondtam,hogy használok álcát,lehet tényleg buta vagyok,csak véletlen mondtam pár okosat illetve az is,hogy nem vagyok buta csak párszor mondok hülyeségeket... Nevet
Nem nézem le!Csak én nem tartom fontosnak/szükségesnek  a saját életemben,éjfél nézi le az én gondolataim azzal,hogy kijelentette: butaság .Persze nem hibáztatom érte,de attól meg nem kell azt feltételezni,hogy en lenézném.
Amiket leírtam nem célok,hanem szimpla példa,nem tartottam relevánsnak a valódi céljaim közül választani.
A cél az amit tudom,hogy elérek,az alom az meg az,hogy az USA elnöke leszek (nem szeretnék)...nem valószínű ,hogy az leszek,de nincs kizárva .
SŐT azt sincs kizárva,hogy mind2en tévedünk ... Mosolyog vagy részigazság...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8562 Dátum: 12 nov 24, 00:17:53 »

Most nincs időm és lehetőségem kifejteni, de annyit gyorsan leírok, hogy nem lenézni szerettem volna a nézeteidet, és tényleg sajnálom ha azzal a tömör kis mondatommal ezt fejeztem ki.

Számomra butaság önmagában a kijelentés hogy álmodni nem éri meg, viszont részben egyetértek a  gondolataiddal. Ráció az van bennük, máskor részletekbe is megyek ha megengeded. Természetesen a te dolgod hogy hogyan látod a világot. Csak szerettem volna hogy lásd én nem így látom.

Hanii ez nem vita, beszélgetés.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8563 Dátum: 12 nov 24, 00:19:52 »

hogy folyton csak vitatkoztok
Ezzel vitatkoznék. Nevet

S végül mégsem meséled el, hogy hogyan tört össze az az asztal?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8564 Dátum: 12 nov 24, 00:22:28 »

Éjfél ,természetesen meghallgatoma gondolataid(elolvasom).
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!