24 okt 06, 07:25:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137475 alkalommal)
0 Felhasználó és 145 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8235 Dátum: 12 nov 16, 14:30:04 »

Igen, mert Szabinak a legfeltűnőbb dolog, amit viselhet és amire ő maga is felfigyelhet egy nőn, az a mosolya. Nevet Imádnivaló.

Na, egy idő után meg azzal lenne problémátok, hogy csak egy szexbábuval éltek együtt, nem pedig egy... nővel? Mindenki, köztük ti is, nagyon jól tudja, hogy halálra unnátok magatokat a mi "lepcses szánk" hiányában. Nevet

Tegnap voltam a boltban, és megláttam egy Snickerst, és majdnem meg is vettem, de aztán sajnáltam rá az a majdnem egy eurót. Vettem helyette inkább más egészségtelen kajákat. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8236 Dátum: 12 nov 16, 14:33:30 »

Most nem? Nevet A csipkés cuccok is jól tudnak mutatni, de arra a pár másodpercre amíg kihámozom belőle, na arra nem kell ilyesmi. Mosoly nélkül meg egy nő nem is nő.

Lepcses száj: "Nem mindegy, hogy a barátnőd mit mond. A Honolulu egészen kellemes, a Kamcsatka nem fog tetszeni." ikszdé

Például Nutellát?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8237 Dátum: 12 nov 16, 14:49:03 »

Áh, képzeld, azóta még mindig van Nutella. Nevet Ahhoz vettem gofrit, hamburgerpogit, hozzávaló fasírtot, ömm kólát, energiaitalt, csipszet, csokit... Nem is merem tovább sorolni, mert kiutálnak innen a fórum egészséges életmódot követő tagjai. Szomorú

Amúgy meg de! Van olyan, hogy neked nincs igazad? Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8238 Dátum: 12 nov 16, 15:15:23 »

Gabesz számára a nő fogalma valószínűleg meghatározott kinézettel párosul.. Nevet
Hát ja.. Elég válogatós vagyok...  smirksweat Mindendféle korú, nemű, kinézetű nőszemély nekem nem gyerebe..
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8239 Dátum: 12 nov 16, 15:17:25 »

Hogy lehet különböző nemű nőszemély? Mert szerintem észre lehet venni hogy nő-e vagy férfi,ha meg nem vagy benne biztos ,megtökörészed * ha az sincs neki akkor nem tudom  :DD (vagyis tudom de az már szexuális zaklatásnak minősül.)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 15:18:34 írta dreamfolow » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8240 Dátum: 12 nov 16, 15:34:02 »

Dreamfolow, ez most komoly volt? Ha nem tudod eldönteni egy emberről, hogy nő vagy férfi, csak úgy odamész, és megfogod a lábaközét, aztán majd kiderül, hogy muffot vagy kígyót markolsz épp? Durva vagy...

De ezt a "nemű" opciót én se nagyon értem, Gabesz. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8241 Dátum: 12 nov 16, 15:36:23 »

Visszatérve a bugyis dologra. Nevet Mennyivel izgatóbb, ha a kérdésre, hogy milyen van rajta, azt mondja, hogy semmilyen.  Hümm-hümm

Rendszeresen tévedek, sokkalta többet, minthogy igazam legyen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8242 Dátum: 12 nov 16, 15:59:32 »

Végtelenül nyugodt embernek tartom magam, de most valamit olyan szívesen összetörnék... Ehelyett inkább megyek, sétálok egyet a villanegyedben.

(Persze a nyugalom elszáll, ha a budai várban undorító posztmodern üvegépületeket látok, ugye Lámpás? Nevet)



« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 16:01:04 írta Saphira » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8243 Dátum: 12 nov 16, 16:20:13 »

Dreamfolow, ez most komoly volt? Ha nem tudod eldönteni egy emberről, hogy nő vagy férfi, csak úgy odamész, és megfogod a lábaközét, aztán majd kiderül, hogy muffot vagy kígyót markolsz épp? Durva vagy...

De ezt a "nemű" opciót én se nagyon értem, Gabesz. Nevet

Mond csak, láttad már a dragon ballt? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8244 Dátum: 12 nov 16, 16:22:15 »

Csak a természetes szelekció. Nevet

Szerintem egy kötelező és megunhatatlan "dolog" van egy nőn. A mosoly. Igencsak jól tud állni. Mosolyog
Természetes szelekcióóó?? Nevet whaat? Nevet tehát a kövér nők csak akkor lesznek "nők" ha lefogynak értem

Egyébként a második mondatodra csak ennyit: elég jól áll


Mindenki, köztük ti is, nagyon jól tudja, hogy halálra unnátok magatokat a mi "lepcses szánk" hiányában. Nevet
Maximálisan egyet kell értenem. Nevet

Hát ja.. Elég válogatós vagyok...  smirksweat Mindendféle korú, nemű, kinézetű nőszemély nekem nem gyerebe..

Itt a nő fogalmáról volt szó nem a te ízlésedről. Nevet nekem se jönnek be a mindeféle nemű férfiak.. az elég weird lenne.. Nevet

Heo: kiváncsi lennék erre mennyi férfi reagál ujjongva és egyetértően..

Mi a baj? Saphira
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8245 Dátum: 12 nov 16, 16:29:09 »

Tudod, az, hogy leegyszerűsítesz valamit, még nem teszi igazzá. Természetes szelekció Gabesz ösztöneiben is van. Tudat alatt is válogat a nők között, számára alkalmas partnert keresve.

Igazad van, mert ez az ember a női nem legátlagosabb kinézetét felöltő egyén. Követendő példa és mi egyéb...

Mire?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8246 Dátum: 12 nov 16, 16:30:57 »

Mond csak, láttad már a dragon ballt? ikszdé

Ja, mert a valóság olyan, mint a DB-ben, a kisfiúknak hátul majomfarkuk van, a lányoknak kék a haja természetesen, sárkányok teljesítik a kívánságaidat, és gyilkos gömböket tudnak lőni egymásra az emberek.
De kérdésedre válaszolva, nem, nem láttam még. Mosolyog

Igen, mi baj, Saphi? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 16:31:51 írta Nikuccia » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8247 Dátum: 12 nov 16, 16:52:09 »

Tudod, az, hogy leegyszerűsítesz valamit, még nem teszi igazzá. Természetes szelekció Gabesz ösztöneiben is van. Tudat alatt is válogat a nők között, számára alkalmas partnert keresve.

Igazad van, mert ez az ember a női nem legátlagosabb kinézetét felöltő egyén. Követendő példa és mi egyéb...

Mire?
Hoppá itt valamit nagyon komolyan vettünk. Nevet

"Bárcsak minden csaj fekete csipkés francia bugyiban szaladgálna az utcán, a szájukat meg csak csókra meg evésre használnák! " Itt nekem annyira még nem tűnt válogatósnak. :PP

Ez a természetes szelekció nagyon szélsőséges gondolat volt. Nyelvesít Bocsi ha belekötöttem egy szélsőséges reakcióval. kacsint Poénnak vettem remélem azért a reakcióimból ennél jobban süt hogy csuklóból és vigyorral az arcomon reagáltam.. ebből biza nem lesz itt filozofikus vita.Mosolyog)

Igazam van... Hajjajj:)

Átfogalmazom kíváncsi vagyok mennyi pasi reagálna bólogatva arra hogy "nincs rajtam bugyi" mennyivel szexibben hangzik mint az ellenkezője. Nyelvesít Nem baj legalább már tudjuk mi indítja be a fantáziád.. Nevet

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8248 Dátum: 12 nov 16, 16:57:13 »

Hazaértem és most még vacsora előtt muszáj közölnöm: Ez tényleg szőke!!!
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8249 Dátum: 12 nov 16, 17:07:00 »

Ja, nagyon komolyan vettem. Vagy várjunk nem is... Pont ezért volt ott vigyorgó pajtásom az alap kijelentésnél is... Sebaj. Nevet

Fogalmam sincs, hogy mennyivel szexibb... Szerintem izgató tud lenni. Még a felszínét sem karcolgatjuk. Mosolyog
Miért, szerinted mi lenne egy ilyen helyzetben olyan visszaütő lehetőség, ami miatt a pasinak egyáltalán nem tetszene?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!