24 okt 06, 13:27:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138013 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8160 Dátum: 12 nov 14, 17:56:01 »

A témához kapcsolódóan: Lehetne csinálni naruto-kun fórum szakácskönyvet, vagy létezik már hasonló receptes valami? Séf
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8161 Dátum: 12 nov 14, 18:05:16 »

Egészséges étkezés?
Tény h minden tele van adalékkal, de elkerülni nem lehet, a kenyérbe is vannak állományjavítók. Mondhatod h magadnak sütöd, de a lisztbe is van, sőt... termelheted a búzát de maga a talaj is "szennyezett".  Gondolkozik
Úgyhogy elkerülni nem lehet, legfeljebb lecsökkenteni.

Idézet
Tudjátok mit éljetek fényen az a legegészségesebb..
Abból legalább jó sok van, még éjjel is fényárba úszik a város.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8162 Dátum: 12 nov 14, 18:10:57 »

gman, a nemre szavazok.
Helyes.
Bocs, bizonyos témákban igen alacsony az ingerküszöböm. smirksweat
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8163 Dátum: 12 nov 14, 18:15:46 »

Szeretem, hogy ma napság MO.-n mindenki az élelmiszertudomány doktora... nagyon hülye lehetek, hogy nekem ezt iskolában kell tanulni...

Ejfel nekem ez a munka egyfajta szükséges rossz... örülök, hogy így lassan 20 évesen mást is csinálok mint tanulok meg bulizok. Szerintem ebben a korban már mindenkire rá fér.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8164 Dátum: 12 nov 14, 18:29:25 »

Borbalka nem tudom van egy olyan topic hogy: Ételek, étkezési szokások, nem tudom talán ebbe beletartozik a receptek is de nincs kifejezetten leírás hozzá, receptes topicot nem találtam. Mosolyog Egyébként nem rossz ötlet.

gman: Mosolyog ne keresd mindig a rosszindulatot vagy a piszkálást a hsz-ekben, ejj

noemimi: ez is egy felfogás és nem mondom hogy rossz, nem árt azért felkészülni arra az életvitelre is amikor már dolgozik az ember, hát ha alapvetően megvan benned ez a felfogás akkor nem feltétlenül szükséges Nevet
Viszont ha nem lenne muszáj én bizony lustiznék.. mással foglalkoznék.. aztán ki tudja.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 18:31:14 írta Ejfel » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8165 Dátum: 12 nov 14, 18:51:51 »

Heo
Nem tehetek róla ,hogy rossz életmódot folytattam...
Amugy meg nem ,nem egyenlő a két dolog,de idézd ha mondtam ilyet,ez egy véglet volt amit en csináltam .
Sajnállak ,hogy nem értetted meg,hogy én ezt csak azert irtam le ,hogy láthatóvá váljon a káros hatás,kis mennyiségben nem ilyen látványos...ennyi igazából a különbség,de ha ugy csináljuk h ma csak ezt(káros cucc) holnap csak azt(káros cucc) akkor az olyan mint minden nap egy snickers...vagy több.
Egytől nem lesz bajod,de jobb ha nem eszed meg,természetesen akik nem érdekelnek azok felőlem pusztithatják magukat szal jó étvágyat a snickershez! Nevet
 
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8166 Dátum: 12 nov 14, 19:00:42 »

Persze, a világ tehet róla, ami aljas és galád módon belekényszerített ebbe. Ugyan.

LOL. te írtad le, hogy függő voltál, nyilván engem kell sajnálni...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8167 Dátum: 12 nov 14, 19:06:48 »

Ejfel, nem keresem őket, ők ugranak elém. Szomorú
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8168 Dátum: 12 nov 14, 19:15:50 »

bah Nevet nem akartam belekötni senkibe de visszatérve itt a főzős hozzászólásokra attól hogy meg van főzve az étel nem lesz egészségesebb úgyhogy ez egy érdekes érv/vagy példa volt.
Állhatnánk a tescoban egész nap és nézegethetnénk a *hasraüt* krumplpüré+pörkölt hozzávalóinak összetevőit... Nevet

Ugyanúgy egészségtelen dolgokkal találkoznál/találkoznátok.

omg el se hiszem hogy ennyire fent lehet akadni egy témán mint hogy a snickers egészségtelen (de finooooom),  nem baj legalább nem unatkozom. Nevet

A lényeg az hogy mi (akik oly' hibába esnek hogy snickerst esznek) az íze miatt esszük és nem a hosszútávú hatásai miatt. Tuti tüdőrákot okoz. *elgondolkodik*
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8169 Dátum: 12 nov 14, 19:27:36 »

Idézet
A lényeg az hogy mi (akik oly' hibába esnek hogy snickerst esznek)

Te snickerst zabáló, te. Havonta 1 darab. Igazi függő vagy. Ejnye.
 
Idézet
omg el se hiszem hogy ennyire fent lehet akadni egy témán mint hogy a snickers egészségtelen (de finooooom)

Hejj, hejj ha láttad volna múltkor mi lett a delfinekből.. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 19:28:13 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8170 Dátum: 12 nov 14, 19:43:04 »

Ha itt látnának az emberek h miket eszek (sok félkész kaja, édesség, kávé olyan tejszínhabbal ami nem látott tehenet stb), gyakorlatilag ezeken élek [mivel nem nagyon tudok főzni csak pár egyszerűbb dolgot] ha 1 egészséges táplálkozás szakértőféle benézne a hűtőbe akkor kifordulna a házból.  >.<#  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8171 Dátum: 12 nov 14, 19:58:44 »

Igen szégyenlem is magam.. mindjárt eret vágok depressziómban. :Đ pedig eddig azt hittem nem függök "most már tudom havi egy snickers után is elmehetek elvonóra" kérek mindenkit gondolja át mit eszik. Nah végeztem a meloval. :Đ \o/ go to home
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8172 Dátum: 12 nov 14, 20:00:52 »

Jaja, azt mondtam, hogy a delfin finom és a végére hazaáruló lettem. ikszdé Csak óvatosan, Ejfel onee-chan, csak óvatosan!
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 20:03:01 írta gman » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8173 Dátum: 12 nov 14, 20:36:12 »

Nahjo ez talan egy fokkal sulyosabb ugy :jakjD te delfinfalo Nevet azert megneznek egy illyen o ritka allatot Nevet jajjj lefarasztottak a tnok   smirksweat
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8174 Dátum: 12 nov 14, 21:05:28 »

Van itt olyan, aki még ismeri a Gumimacik elnevezésű rajzfilmet?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!