24 okt 06, 13:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1137938 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8145 Dátum: 12 nov 13, 20:49:42 »

Intézem a dolgaimat definíciója:
elmegyek a boltba amibe pont kell valamiért (nem csak kaja hanem akármi ami kéne), próbálok munkát keresni (állásinterjú, de az nem mindennap van), a nővéremmel találkozok ilyen-olyan ügyekben (1 barátom se miskolci), esetleges hivatalos ügyintézés.
Néha azért szórakozok is, csak nem minden héten.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 20:57:04 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8146 Dátum: 12 nov 13, 21:15:46 »

Mondjuk nekem is elegge szetszort allapotban van a
barati tarsasagom..
Stance ne legyel mar ilyen gorcsos, nem erdekel mit tartalmaz..

. Mosolyog legyen macifroccs vagy snickers ezeket elvezni kell..

Nah ugy dontottem most nem megyek haza.. nincs kedvem. :p majd keso este megnezem alkottatok e valamit. Jo ejt :>
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8147 Dátum: 12 nov 14, 15:20:43 »

Noemimi: én örülnék ha újra visszakerülhetnék az iskola padba úgymond, ha nem kell mellette dolgoznod szerencsés ember vagy..

Szoktam mellette dolgozgatni, igaz nehéz összehozni, hogy találjak munkát, mert igazából találnék is csak heti 3 munkanapot nehéz összehozni, ha az embernek naponta van gyakorlati órája. Így aztán inkább végzek jelenleg pl. közéleti tevékenységet, ami a sulir részét képezi...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8148 Dátum: 12 nov 14, 15:24:52 »

Idézetet írta: Gabesz
Kinek milyen a hete?
Hát az enyém:
Holnap: Dolgozok..
Csütörtök: Elvileg szabadnap.. Gyakorlatilag meg holnap műszak végén kiderül... Valószínű hogy dolgozok...
Péntek: Dolgozok..
Szombat: A változatosság kedvéért megintcsak dolgozok..
Vasárnap: Hát... Öö.. Jó kérdés...

Nekem is így néz ki, csak suli mellett melózok is. De legalább kifizetik. Nevet


Stance ne legyel mar ilyen gorcsos, nem erdekel mit tartalmaz..

A testem éltet engem, tartozom neki annyival, hogy tiszteljem és ne tömjem szarral. Főleg, ha tudom, hogy méreg, amit megeszek. Persze mint szoktam mondani, ha neked így jó, nekem is jó. Az már kicsit idegesítőbb, hogyha a szeretteid mondják ezt neked és nem tudsz mit tenni, még le is hurrognak.
Így is viszünk be annyi szennyet a testünkbe akaratlanul, hogy jobb, ha nem is tudunk róla. Legalább amiről tudom, hogy szenny, azt nem eszem. Meg is van a következménye, már csak ezért sem.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8149 Dátum: 12 nov 14, 16:33:58 »

Jajj, kit érdekel az egészség, ha egyszer a mérgező kaják sokkal finomabbak?
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #8150 Dátum: 12 nov 14, 16:36:18 »

Nem tudom olvastam vagy hallottam valahol, de a mai kajákba annyi az "adalékanyag", hogy Mátyás király ha enne a mostani "kajákból" akkor megmérgezné sőt lehet bele is halna.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8151 Dátum: 12 nov 14, 16:46:29 »

Lehet, hogy nem is az ellenlábasai mérgezték meg, hanem egy időutazó megkínálta snickersel?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8152 Dátum: 12 nov 14, 16:53:44 »

Jajj, kit érdekel az egészség, ha egyszer a mérgező kaják sokkal finomabbak?

Meg kell tanulni sütni és főzni, ha az asszony nem tud és nem lesz ilyen probléma. Mosolyog
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8153 Dátum: 12 nov 14, 16:57:09 »

lol Nevet

Stance akkor neked nem veszek Snickerst.. kacsint
Mátyás királynak úgy tűnik minden a halálát okozná/okozza, legyen az korabeli füge vagy idei Snickers Nevet

Igen gman és a sütés főzés mellett ha becsúszik néha napján egy egy egészségtelen kaja adag akkor már problémák lesznek.. úgyhogy készételt és édességet nehogy vegyél Nevet Mosolyog

Én akkor hálátlan vagyok a testemmel az a nagy helyzet, ha valamit szeretek nem foglalkozom vele hogy mennyire egészségtelen, úgy gondolom havi egy snickers nem fogja a síromat okozni. Mosolyog

Edit:
noemimi: ha nem létkérdés vagy nincs rá szükség akkor élvezd ki a szabad perceidet és ne erőltesd a munkát Mosolyog Persze nyilván a gyümölcsét jó élvezni de ha nem marad semmire időd akkor hogy élvezed ki. Nekem muszáj volt mert meg kellett élnem valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 16:59:37 írta Ejfel » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8154 Dátum: 12 nov 14, 17:03:24 »

Szavazzunk! Szerintetek Stance hozzászólását értelmezzem úgy, hogy sértegette a feleségemet, vagy ne?
Mi az, hogy nem tud főzni? Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 17:04:16 írta gman » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8155 Dátum: 12 nov 14, 17:08:31 »

Mindenki ezzel nyugtatja magát. De havonta egy snikcers, havonta egy meki, havonta egy mirelit 'műanyag' (pizza, halrudacska, rántott sajt, hasábburgonya stb), havonta egy zacskós leves, havonta egy zacskó gumicukor, havonta egy kóla, havonta egy energiaital, havonta egy telített zsírokkal teli péksütemény a sarki boltból, havi..... de nyugodtan, havonta egytől nem lesz semmi bajod.  

gman, a nemre szavazok.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 17:09:08 írta Stance » Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8156 Dátum: 12 nov 14, 17:36:31 »

Stance, barátom, ezeket a bölcsességeket mióta gyakorlod is? Csak azért kérdem, mert gondolom 15 évesen nem mondtad anyukád szemébe, hogy számodra egészségtelen ételt készített és ezért nem vagy hajlandó elfogyasztani.

Egészségesen élni nagyon jó és becsülendő dolog. Nekem is egy nagyon nagy vágyam. A gond ott van, hogy a "bio" (Vagy bármi egyéb hitperegészségesnek titulált alapanyag/készítmény.) zöldségeket sem saját magad által fúrt ásványvizet szolgáltató kútból öntözöd és nincs is hermetikusan elzárva mindenféle szennyezőanyagtól, amik a levegőben/esőben vannak. Netalántán azokra nincs éppen káros hatással az ilyen-olyan megnövekedett erejű káros sugárzás a Napból. (Igazából nincs is megnövekedve (Milyen szép szó ez is...), csak egyre kevesebb van, ami véd tőle.)
Tudod, az a baj, hogy, ha mindenki elhiszi, hogy ő egészségesen táplálkozik, mert az ő kukoricája nincsen ám gén kezelve és hasonlók,nos... akkor először azon kellene elgondolkodnia, hogy, ha tényleg így lenne, akkor nem csak az unalomig szajkózott Etióp kisgyerekek éheznének, hanem ők is.

Az a havi bármi meg nem oszt nem szoroz. De nem véletlenül volt böjt régen, amit ma oly hangzatosan méregtelenítésnek hívnak és egyebek. Ahogyan az sem, hogy télen senki nem állt neki epret zabálni, egyszerűen nem volt. Ha enni akarsz, akkor meg úgyis fogsz. Akkor is, ha zölden világít a sötétben...

Főzni jó dolog, azt támogatom, hogy mindenki tanuljon meg főzni. Sajnos én is ismerek olyat, akire ez nem vonatkozik, de egy próbát mindenki tehet. Mondjuk itt is előjön, hogy a különböző edényekből mi oldódik ki amíg használod... De a legegyszerűbb példa, hogy az állítólag sokkal egészségesebb olívaolajban te sem fogsz rántott húst sütni, amire persze valószínűleg nem te magad fogod a saját magad által sütött barna, rozs vagy egyéb jobb ízű és minőségű kenyérből a morzsát őrölni, sőt bl-55-ös fehér lisztet sem fogsz hozzá használni és csak olyan tojást fogsz használni, amit egy "vidám csirkéből" anyává vált tyúk tojt, akit szintén csak olyan alapanyaggal etettek, ami...
Szóval az egészséges relatív. Snickers-t meg az ne egyen, aki nem szereti, vagy mogyoró allergiája van, ennyi.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #8157 Dátum: 12 nov 14, 17:41:33 »

Egyet kell értsek Stancel...régen nagyon sok snickerset fogyasztottam(minimum nap2,de altalaban 3-4)
Abbahagytam a fogyasztását es picit többet mozogtam 8kiloval könnyebb lettem,nem vok olyan gyenge...stb.
Szal lehet enni csak megvan a hatása ,amit jobban erzekelsz ha abba hagyod mint miközben fogyasztod...
Sajna más káros ételnek elfogadott készítményt en is fogyasztok ,de nem viszem túlzásba...az energiaital volt a másik a snickers mellé.fuggoseg,kár,zsír,sok más negatív hatás ...
Persze a snickers jo !Csak en már nem eszem...ikszdé
Mondjuk a le károsabb dolog az az élet,nagyon nehéz egészséges állapotban elfogyasztani
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8158 Dátum: 12 nov 14, 17:44:08 »

mugen, annyira bírlak, komolyan mondom, te magad vagy az örökös ellenpélda.  smirksweat
Az emberi hülyeségtől nem véd meg semmilyen orvosi tanács. A mozgás hiánya és hogy két pofára tömöd a csokit nem egyenlő azzal, hogy megeszel egyet havonta...
Komolyan már...
"Hülyeség ellen nincs oltás, halál ellen nincs orvosság."
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8159 Dátum: 12 nov 14, 17:44:18 »

Ne aggódj én nem nyugtatom magamat.. nincs rá szükségem enélkül is teljesen nyugodtan eszem meg azt a francos snickerst, sőt imádom a töményen fűszeres kajákat... bár tény azt is ritkán eszem...! (:Đ) és az sem a legegészségesebb sőt a tipikus magyar kajáknak a nagy része olyan koleszterin szintet okozhat hogy az sem mondanám hogy túl egészséges, de...

Hát köszi azért a felvilágosítást. Mosolyog))))))

Edit: Tudjátok mit éljetek fényen az a legegészségesebb..
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 17:53:48 írta Ejfel » Naplózva
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!