24 okt 06, 13:33:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138051 alkalommal)
0 Felhasználó és 92 vendég van a témában
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #8115 Dátum: 12 nov 12, 21:01:47 »

Szerintem legalább egy kicsit vágass le belőle^^ Csak nálunk van így,hogy mostanában mindenki hirtelen le akarja vágatni a haját rövidre?Áh, régebben mennyit vinnyogtam ha csak levágtak egy kicsit a hajamból,most meg örülök h rövid Nevet (Túl sok szóismétlés :/)
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8116 Dátum: 12 nov 12, 21:03:57 »

"Brace yourselves, Ayumichan is coming."

LOL, és megelőzött. Mindegy, mondtam.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8117 Dátum: 12 nov 12, 21:08:21 »

Itt van a bökkenő, soha nem foglalkoztam a Harry Potter-rel.

Noé, te egy kém is lehetnél, tiszta kaméleon komolyan. Mondjuk hasonlítasz egy ismerősömre, bizonyos Topiczer Csilla nevezetű leányzóra, avagy ő reád. (Csak úgy eszembe jutott.)

Ilyet én is tudok... "Térdeljetek le mind a metlakira, itt jön Saphira!" Igazából tudjuk, hogy egy renkivül kedves leányzó vagy. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #8118 Dátum: 12 nov 12, 21:37:53 »

Noemimi-chan részben igazad van, mert jó változni, inkább úgy kellett volna fogalmaznom, hogy nekem jó a hajam úgy ahogy van, legalábbis színben... Amúgy nagyon jól állnak a hajszíneid. (Az eredeti is:))
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8119 Dátum: 12 nov 12, 23:46:42 »

Yey! Jöttem panaszkodni! Csodálatos hétnek nézek elébe~

Kedd: föci, irodalom & kémiafelelés (esélyes vagyok ezeknél)
Szerda: művtöri tézé & Jkult előadás (-> igen. rám lett sózva (Y) )
Csütörtök: irodalom tézé
Péntek: fizika tézé & angol tézé
Hétfő: történelem tézé
Kedd: német tézé

meg felelések. és eddig totálisan lazsáltunk, semmi megterhelőbb doga, erre bezsúfolnak mindent erre a hétre. és ez semmi! mármint egyetem meg zhk meg mittudoménmik sokkal nehezebbek és többek, én meg ezeknek a puszta gondolatától kikészülök ikszdé

de túl vagyok egy német témaköriszavak dogán meg egy matek tézén. le vagyok strapálva és aludnom kellene már. szerintem megyek is, good night!

PS: méég valami...
nem tudom most ezt hogy értelmezzem...de írt nekem vki, akinek "panaszkodtam" hogy pufi az arcom. (mert pufis. és téphető)
ehh erre az meg visszaírt, hogy ne írogassak iyleneket, mert tök jól nézek ki, de én meg folytattam, hogy conon is tök durván néztem ki, stb stb...
erre ez a válasz érkezett:

mondjam még egyértelműbben,hogy nem úgy nézel ki,mint ahogy állítod magadról? MEGBASZNÁLAK! ˇ˘

Én meg így totálisan ledöbbentem, hogy wtf.... azóta is próbálom feldolgozni .-. najó tényleg megyek ikszdé goodby!
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8120 Dátum: 12 nov 13, 02:12:23 »

....a dumát meg értelmetlen visszaolvasni mivel a duma is elég értelmetlen, csak gabesz reagálása világosított fel arról hogy "hoppá".
Példa: beírsz egy gondolatmenetet.. akad valami dolgod, mire visszaérsz már vannak reakciók mondjuk olyan cirka két-három oldalon keresztül és el sem olvasod hanem írod a következő gondolatsort? Mosolyog)) Beszélhetünk arról mi értelmetlen.. Mosolyog

Jóh mondjuk én meg most másik véglet vagyok visszaolvastam mindent mióta utoljára írtam.. (feladat: vajon az hány oldalt jelent?) : D azért ez se a legnormálisabb, bár időtöltésnek elment olvasni titeket, aludni úgy sincs kedvem

Halálesetes sztorihoz általánosságban és sajnálom hogy odáig visszanyúlok de egy kérdés a kérdésre:
Ja, nem vagyunk jobbak, mint ők, na és?
Ha úgy cselekszel hogy azáltal nem vagy jobb a másiknál akkor hogy ítélheted el?
Vagy hogy ne érezze senki azt hogy személyeskedem átfogalmazom: Ha az ember úgy cselekszik hogy az által nem jobb a másiknál akkor hogy ítélheti el azt a személyt?
Oh nem akarok belemenni a témába a kérdésem költői.

A fegyveres témához is fűznék egy sort bár régen volt: rövidkard, rapír, katar és a hasonló közelharci fegyverek: http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20090821214632/diablo/images/6/62/Fist_weapons.jpg
Nekem ezek jönnek be... bár az íj mint távolsági fegyver szintúgy ott van a szeren.
A judo tanárom egyszer bevitt egy boltba gyerekkoromban és engem egyedül a dobó csillagok hatottak meg, de azok elvarázsoltak.

Egyébként Shiro volt egy balesetem tavaly ilyenkor konkrétan a konyha leégett meg vele egyetemben a jobb lábam is kicsit tropára ment (de legalább eloltottam a tűzet! : D),  azóta nagyon jól rendbe jött a Honvéd kórházban rendbe tettek... rendkívül jó szakemberekkel hozott össze a sors, meg is lepődtem hogy találkoztam egy ilyen ellenpéldával mert eddig annyira rossz véleménnyel voltam a magyar egészségügyről... azóta meg esemény eseményt követ és mással voltam elfoglalva... /nah meg a tavalyi "ejnyebejnyét" megse említeném ami itt lefolyt/
Szóval igen, régen volt.
Öreg Hölgy?Mosolyog  Ne túlozzunk bár értem a célzást.

A munkahelyemen most kezdődik az igazi bolondok háza..  karácsonyi időszak juhhé, remélem túlélem. : D

Le kéne feküdni mert korai kelést terveztem... bár semmi konkrét programom csak az utóbbi időben fáradtra alszom magam és ez ellen tenni kéne.

No, egy rész kyou kara maou és alvás. (egyébként a harmadik évadot mikor fordítjátok le? megvagyok vele angolul is csak kicsi a felirat és elég szar ágyból olvasni letölteni meg lusta vagyok Mosolyog) priviben erre kérhetek választ, nagyon fáradt vagyok utána olvasni Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 02:15:04 írta Ejfel » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8121 Dátum: 12 nov 13, 06:24:53 »

mért gyerekes szerintem igen is poén hogy az ember olyan hajat alkothat magának amilyet szeretne...
De ne akarjon olyat, amit én nem akarok! Azt hívják családon belüli erőszaknak és az csúnya dolog.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8122 Dátum: 12 nov 13, 08:50:57 »

Látom, demokrácia van nálatok is, gman. Nevet Azért kíváncsi vagyok, hogy néz ki ez az egész a lányok szemszögéből is. x-)

Ejfel, azta.. Ohh My God Tényleg durva. Ennyit visszaolvasni. Az első bekezdésedben említett gondolataid pedig nagyon tetszettek. Eddig nem tudtam megfogalmazni szavakkal, miért nem kedveltem az olyan hsz-eket, hogy "nem olvasom vissza az oldalakat, mert kit érdekel, de azért felvetek új témákat, mert jogom van hozzá, mert csak"-jellegű hsz, de most te megtetted helyettem, szóval köszi! Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8123 Dátum: 12 nov 13, 09:15:24 »

A demokrácia elnyomja az egyént, azt meg nem szeressük.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8124 Dátum: 12 nov 13, 11:01:44 »


13.hét terve:
hétfő: élelmiszeripari műveletek zh.
kedd: pihi(???) - lehet elektrotechnika kiselőadás ha sikerül kreálni valamit ami élelmiszeriparral és elektrotechnikával kapcsolatos
szerda: mikrobiológia zh, élelmiszer kémia zh
csütörtök: elektrotechnika laborbeszámoló
péntek: ? talán szakmai angol zh

(és van bőven dolgom az előtte lévő hetekre is, pl. jövőhétre beadandót írni, meg jövőhéten levizsgázni farmakológiából- utána meg laborhét és vizsgaidősuck)

Mondjuk én mindig haragudtam mikor barátnőm leszólt, mikor érettségi miatt panaszkodtam, első vizsgáim miatt panaszkodtam, de a felelések és tz-k, pláne a kiselőadások sose okoztak számomra nehézséget... állt felelésre óra előtt is elég volt tanulni... a tz már más tészta igénybe vett néhány órát az előző estéből gépezés közben. Visszanézve meg már az érettségi is kész vicc volt, bár tény és való, hogy akkor még ijesztőnek tűnt, múltak rajta dolgok.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8125 Dátum: 12 nov 13, 11:43:40 »

Nikuccia aranyos vagy.

Hajszín: világosbarna és mióta tervezem hogy befestetem de mindig arra gondolok hogy mennyi macera van vele... újrafestetés stb.. azért az elég ronda mikor valaki világos haját befesteti sötétre és elkezd lenőni és fordítva is.. eddig ez visszatartott és szerintem vissza is fog. A másik hogy anyukámnak elég szép erős haja volt és évek alatt a festés elég jól tönkretette.

Noemimi: én örülnék ha újra visszakerülhetnék az iskola padba úgymond, ha nem kell mellette dolgoznod szerencsés ember vagy.. én úgy csináltam a fősulit másfél évig aztán úgy alakult hogy nem tudtam folytatni, de még nincs minden veszve jövőre megyek ki külföldre dolgozni hogy anyagilag összekapjam magam, mert ami itt van az nevetséges. ^^
Szeretem a jelenlegi munkahelyem és elég jól is fizet de nem elég sajnos a céljaimhoz.
Úgyhogy Noemimi, hajrá, kitartást a zh és vizsgaidőszak már csak ilyen. Nyelvesít

Amúgy most keltem egy 30 perce kb, ki mikor kelt? Megkajálok összekapom magam és lassan go meloba.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8126 Dátum: 12 nov 13, 12:36:47 »

10kor keltem. Tegnap karaoke buli volt a Rockyban Nevet Eltoltuk haverral a Breaking The Habit-et a Linkin Parktól Nevet Elég sokan oda jöttek utána gratulálni szóval annyira sz*r nem lehetett Nevet

Szia Ejfel. Jó újra látni. Rég nem írtál ide =)

Edit: Most nézem hogy 2től mehetek be Jogtudományra mert van katalógus... Mondjuk még mindig nem értem mi szükségem lesz Gépészmérnökként, az emberi jogokra de odafent biztos jobban tudják mint csóri egyetemista...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 12:42:23 írta Lew » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8127 Dátum: 12 nov 13, 15:08:16 »

Végül mégsem mentél be?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #8128 Dátum: 12 nov 13, 16:04:05 »

Nekem is jól indult a hét:
Hétfő: Töri tz,Németből feleltetés,Gazdasági környezet doga
Kedd: Irodalomból feleltem,nyelvtan doga,Angol doga
Szerda: Gépírásból doga,matek tz
és még ki tudja mit suvasztanak be az utolsó pillanatban. És én középiskolás vagyok(szakközép,10.évfolyam) :/
Az érettségiről meg ne is beszéljünk,kiráz a hideg Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 16:05:10 írta Gekkou » Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8129 Dátum: 12 nov 13, 16:49:55 »

Most komolyan ,kinek nm ilyen a hete? Mi is folyamatosan irunk mindenbõl ,vicc.tegnap német ,ma irodalom elemzés hnap fizika felelés ,csut kémia tz,péntek tori.és még 1-2 ,szóval jah ^^ nekikéne álnom tanulni xDD JA és énis nagyon fiatal vagyok (2. gimi) idén nem is tanultam még :pp
Naplózva

Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!