24 okt 06, 19:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138531 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7950 Dátum: 12 nov 07, 18:46:38 »

Akkor mi a f*szé írogatsz neki a dumában?  smirksweat
Amúgy aktív fórumos... A fórum játékok részlegbe szokott csak szinte írkálni a srác...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7951 Dátum: 12 nov 07, 19:06:17 »

Szerintem csak ironizálnak...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7952 Dátum: 12 nov 07, 19:10:57 »

Na ki hiányzott a szaálytalan hozzászólásaival, amikért még csak ejnyebejnyenézést sem kap?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7953 Dátum: 12 nov 07, 19:12:11 »

Hmm végre legalább nem arról volt szó, hogy most gman jól gondolkodó ember-e vagy sem, kicsit untam a témát...

pedig annyi minden érdekesebbről beszélhettünk volna pl. hogy az USA elnöke szerintem kicsit sem meglepő módon megint Obama lett, húh de jó...

Vagy hogy kicsit kezdek besokalni, hogy szobatársam nem rak rendet maga körül már nagyon nagyon hosszú ideje, aki ismer tudhatja, hogy ilyenek miatt mi kínt kell kiállnom xD

és elfogyott az "otthonról" hozott kaja is

vagy egyébb nagyvilági eseményekről, bár mivel ma nem jutott metropol és a mérgelődéstől még értelmesebb honlapokat nem olvastam kicsit le maradtam a többi fejleményről a nagyvilágban....

Ki mondta hogy esetleg nem kap ejnye-bejnyét mondjuk privátban... na jó mind tudjuk, hogy nem kap.... de hát vannak emberek a fórumon akik hosszú idő értelmes fórumozás után már dumában mért kapnának olyat?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 07, 19:13:55 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7954 Dátum: 12 nov 07, 19:18:51 »

Szerintem csak ironizálnak...

Szerintem Gabesz is csak ironizált, tekintve, hogy életemben nem írtam még a játékok részlegbe, vagy talán 1-2-szer. xD

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7955 Dátum: 12 nov 07, 19:19:40 »

Mondtam, hogy baj? A szabályok azért vannak, hogy meghágják őket. Nevet

Untatlak az elméleteimmel? Pedig épp azon gondolkodtam, hogy alapítok egy vallást.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7956 Dátum: 12 nov 07, 19:28:12 »

Nem is hiányzik más a világ még csodásabbá tételéhez az egész emberiség számára Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7957 Dátum: 12 nov 07, 19:32:26 »

Ugyan, én csak kihasználnám a birkák hiszékenységét és sok boldogságot vásárolnék a pénzükből. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7958 Dátum: 12 nov 07, 19:41:22 »

Szerintem Gabesz is csak ironizált, tekintve, hogy életemben nem írtam még a játékok részlegbe, vagy talán 1-2-szer. xD
Valójában most tévedsz. Gabesz erre gondolt. S valóban, a család topicba is elég sokat írtál, meg a profilod statisztikája alapján is a nyugdíjas modinak van igaza. Mily meglepő... Nevet

Gondolom ezt is olvasod, szóval heo arról beszél, amikor a hungexpon voltunk a TSZ.el.
Üdv gmanné! Dobnék én is egy "sziasztok animebuzik" kaliberű képet, de inkább a férjedre hagyom, hogy boldogítson. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7959 Dátum: 12 nov 07, 19:42:55 »

Most én is inkább ide írom a köszöntésed, igaz hogy már msn-en felköszöntöttelek, sőőőt, facebookon is fel foglak még köszönteni ha nembaj. :'D Nagyon nagyon boldog szülinapot édeseeeem! :'3 Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7960 Dátum: 12 nov 07, 19:51:28 »

Ne provokáld, mert a végén még regisztál, hogy válaszoljon, azt pedig nem akarjuk (itt főként magamra gondolok).
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7961 Dátum: 12 nov 07, 19:56:59 »

Szerintem Gabesz is csak ironizált, tekintve, hogy életemben nem írtam még a játékok részlegbe, vagy talán 1-2-szer. xD
Valójában most tévedsz. Gabesz erre gondolt. S valóban, a család topicba is elég sokat írtál, meg a profilod statisztikája alapján is a nyugdíjas modinak van igaza. Mily meglepő... Nevet

Már értem. Logikus. xD

Detty: De, de bele fogok halni. ikszdé
Amúgy köszy. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7962 Dátum: 12 nov 07, 20:51:11 »

Na ki hiányzott a szaálytalan hozzászólásaival, amikért még csak ejnyebejnyenézést sem kap?
Ki?

heo-nak igaza van... Fórum játékok részleg.. Volt anno olyan topik, hogy szinte minden második hsz írója drszabi volt...
Nem volt nehéz megjegyezni ezt a nicknevet...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7963 Dátum: 12 nov 07, 20:59:21 »

Áhh vazz, egy nehéz napon vagyok túl. Ma költöztem Pestre, de anyám majdnem hogy málhás állatot csinált belőlem, mint vmi öszvér vagy nem is tudom. ikszdé
Annyi cuccom volt hihetetlen, úgyhogy már szétpakoltam de kicsit ismerkedtem a környékkel.
Az utazás az vmi iszonyat sz@r volt... a vonat (és most IC-ről van szó) késett fél órát.... hihetetlen ez MÁV olyan könnyen kezelnek egy ilyen szintű késést, bár min csodálkozok. De legalább volt hely mert későn jöttem.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 07, 21:26:09 írta Morause » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7964 Dátum: 12 nov 07, 21:07:38 »

Hát a MÁV az már csak ilyen, itt az lenne a meglepő ha a vonat időben jönne.  Pojén  Nyelvesít
És milyen Budapest?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!