24 okt 06, 17:15:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138326 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #7920 Dátum: 12 nov 06, 09:28:29 »

Ayumi, a börtönbem tisztelik azt, aki ilyenért ül.
Te tapasztalt vén róka! ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7921 Dátum: 12 nov 06, 09:34:41 »

Ha már ennyit beszéltetek az ölésről, akkor azt mondjátok meg, hogy szerintetek mennyiért dolgozik egy bérgyilkos? ikszdé Mondjuk alapesetben, amikor a célpont nem valami fontos ember (politikus, maffiózó, ilyesmi), hanem csak egy "sima" emberke, akit a megbízó valamiért el akar tüntetni, véglegesen.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7922 Dátum: 12 nov 06, 09:40:39 »

Ember függő lehet szerintem. Tippelni nem tudok, de az tuti, ha adsz 200 ezret 2 hajléktalannak, akkor még Orbánt is levadásszák neked.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7923 Dátum: 12 nov 06, 09:46:45 »

Igazi bérgyilkosra gondolok, aki tényleg megcsinálja a melót, nem barbárkodik, hanem egy gyors headshot, aztán viszlát. ikszdé És nem bukik le.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7924 Dátum: 12 nov 06, 09:47:12 »

Azért az necces lenne ha gyilkosságok után a rokonok kinyírnák a gyilkost: Az alapsztori A megöli B-t... B rokona, B1, megöli A-t, A rokona A1, megöli B1-et, B2 megöli A1-et, A2 megöli B2-t, B3 megöli... ikszdé KIPUSZTULNA AZ EMBERISÉG. ikszdé

Ha már ennyit beszéltetek az ölésről, akkor azt mondjátok meg, hogy szerintetek mennyiért dolgozik egy bérgyilkos? ikszdé
Ha abból indulunk ki, hogy 10-12 éve a Frei Tamás álal megkérdezett emberke 1 milkáért kente volna falhoz az akkori m.el(l)nököt... akkor nem lehet olyan drága. xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7925 Dátum: 12 nov 06, 09:54:10 »

Cart' én úgy emlékszem, hogy azt nem Forintban mondta, hanem dollárban.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7926 Dátum: 12 nov 06, 09:58:34 »

Cart! Ez a szokás sokfelé dívott a történelem során, az emberiség mégsem halt ki. ikszdé

1 milla dollárban? Azért az szép summa, gondolom sima mezei célpontra sokkal olcsóbban lő. ikszdé Egyébként nem akarok megöletni senkit, csak érdekel, hogy miért vállalja valaki ezt az életet. Az erkölcsi gátlásait egy profi gondolom félreteszi, de így is sokat kockáztat, nem lehet kellemes élet.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7927 Dátum: 12 nov 06, 10:58:12 »

Azért az szép summa, gondolom sima mezei célpontra sokkal olcsóbban lő.

Szerintem mezei célpontok szóba sem jöhetnek. Mindig van rizikó faktor, és azért egy ilyen szintű figura nem fog bele menni minden apróságba. Úgy tudom nagy hal volt ez az orosz akit megtaláltak Frei-ék. Másik kérdés az, hogy rengetegen vitatják ennek a hitelességét. Mindenesetre Freinek van egy rövid 10 perc körüli blokkja a hazai bérgyilkosságok és leszámolásokról. Szerintem érdemes megtekinteni. Ebben az epizódban esik szó a hazai dolgokról.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7928 Dátum: 12 nov 06, 11:30:51 »

Szerintem ha megfizeted az árát, akkor megcsinálja a dolgot. Végülis ez neki csak pénzkérdés, és egy mezei célpontnál a kockázat is jóval kisebb.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7929 Dátum: 12 nov 06, 15:22:23 »

Kivéve ha az a "mezei egérke" egy csali... és sunyiból megfigyelik, majd megfigyelhetjük azt a nagyon ritka jelenséget mikor az üldözőből válik üldözött. Mosolyog Legalább is egy jó kém film mindig erről szól. ikszdé
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7930 Dátum: 12 nov 06, 19:22:19 »

Szerintem csinál előtte megfigyelést a célpontról,nem csak este a sötétbe lelövi és kész a meló.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7931 Dátum: 12 nov 06, 21:18:51 »

Gman
Az elméleted szerint te is azt érdemled hisz gyilkoltál....
Vagy megölöd mert dühös vagy,vagy nem mert nem akarsz gyilkos lenni...
Te döntod el,hogy a börtönben vagy otthon gyászolsz....ettől nem leszel boldogabb...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7932 Dátum: 12 nov 06, 22:11:26 »

Szeretem mikor valakivel/valaki családjában történik egy hatalmas tragédia és a fél ország ezek után okosabbnak hiszi magát mindenki másnál, tudja mit cselekedne a család helyében stb... ez az okoskodás már semmin sem segít senkit nem hoz vissza... és vannak nálunk okosabb emberek akik majd ítélkeznek... Kicsit kezd unalmassá válni, hogy valamiféle módon egy tragédiát, ezt a tragédiát már-már szinte szenzációvá változtatjátok...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7933 Dátum: 12 nov 06, 23:27:42 »

Ez olyan mit h a Halottka napja ünnep...lassan a Trianon is az lesz,ahelyett h nemzeti gyásznap lenne.
Nagy hírt csapnak,elhitetik a buta emberekkel,hogy ezzel foglalkozni kell mert akkor helyre all a helyzet,majd ezt leszarva kiengedig a gyilkost...ez vicc...
Nem  igy kellene megoldani...de azt sem mondom ,hogy mi lenne a jo megoldás ,mert számomra ez ugyan olyan h Amerikában vmi csaj megölte magát..változtat vmit az üggyel való foglalkozásom?!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7934 Dátum: 12 nov 06, 23:53:33 »

Hát azon ami megtörtént már semmi se változtat, viszont ha valaki (pl megöngyilkolja magát), akkor sok ezt halló ember (akinek vannak depizős ismerősei/rokonai) esetleg felfigyel (az előzményekből és okokból) a saját öngyijelöltjére. (elvileg ez a célja (legalább is ez kéne h legyen)

Én meg szinte egész nap nem voltam itthon ma, elment az idő a nővéremnél, a barátnője tud tarot kártyából  jósolni (hobbi szinten) és ez ingyen van.
(pénzt jóslásért sose(?) adnék)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 06, 23:55:04 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!