24 okt 07, 15:13:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140275 alkalommal)
0 Felhasználó és 101 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7560 Dátum: 12 okt 30, 18:13:04 »

Ennyiért vehettél volna egy iPodot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7561 Dátum: 12 okt 30, 18:17:45 »

Na ja, csak abból tanulni nem lehet. ikszdé Egyébként ezer jobb dologra lehetne költeni. Könyvkiadónak meg lófasz a seggébe, jó üzlet azért ez így. Muszáj megvenni, ő meg húzza a pénzt. Ez ugyanaz mint a nyelvvizsga. Az is csak azért kötelező a diplomához, hogy a nyelviskolák meg a vizsgaközpontok gazdagodjanak.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7562 Dátum: 12 okt 30, 18:19:12 »


(Happy Devil's Night! Ördögi)

Happy Devil's Night!  Ördögi

Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7563 Dátum: 12 okt 30, 18:21:12 »

Na ja, csak abból tanulni nem lehet. ikszdé Egyébként ezer jobb dologra lehetne költeni. Könyvkiadónak meg lófasz a seggébe, jó üzlet azért ez így. Muszáj megvenni, ő meg húzza a pénzt. Ez ugyanaz mint a nyelvvizsga. Az is csak azért kötelező a diplomához, hogy a nyelviskolák meg a vizsgaközpontok gazdagodjanak.

Jó, mondjuk ez tényleg egy gyönyörű, nagyon hasznos, együtt 14 kilós könyv, amelyet annyira imádunk. Tényleg megéri a pénzét.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7564 Dátum: 12 okt 30, 18:24:13 »

Azt gondolom, hogy jó könyv. Ennyi pénzért. ikszdé De fogod te még azt utálni, majd amikor be kell magolni az egészet. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7565 Dátum: 12 okt 30, 18:27:48 »

MrSaiyan, csak a Facebook. ikszdé

Lehet, hogy mi vagyunk a fukar emberek, de gondolom mindenütt vannak tankörök. A tankör tagjai összedobják egy könyv árát és mellé még egy középkategóriás lapszkennerét. Aki vállalja, hogy a szemeszter összes könyvét beszkenneli az megtarthatja a könyvet is meg a szkennert is. Vagy valahogy elosztjátok, hogy ki szkennelgeti be a könyveket és tádá, mindenkinek megvan pdf-ben az összes könyv, töredék árért. Ha valami nagyon kell belőle, akkor azt a pár oldalt meg kinyomtat(tat)od...

(Persze van olyan könyv is, amit ki lehet kölcsönözni, de ezt csak az ultra zsugori tanköröknek ajánlom. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 18:31:35 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7566 Dátum: 12 okt 30, 18:33:43 »

Nekem is 6 tk-m volt 25ezer,de azért 42 elég sok.o.O"
Bár ha már legközelebb veszek könyvet,tuti a maradékokat a Tűz és jég dalából. ^^
Ipod meg... Nem ér vele semmit az ember,zenehallgatásra még a telefon is tökéletes... Nevet (Szvsz.)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7567 Dátum: 12 okt 30, 18:44:45 »

A sajttorta igenis finom, főleg áfonyával. Buta-buta Niichan... Durci Nekem most egy fél Sacher tortám meg egy negyed almás sütim van a hűtőben, a mamák sütötték. ^-^

Olyan drága könyvet még nem is láttam. Ohh My God Az én legdrágább könyvem is csak 100 euro körül volt. >.<#
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7568 Dátum: 12 okt 30, 19:01:35 »

Pedig legközelebb kénytelen lesz Käsekuchent enni ő is, ha nem akar majd éhen maradni. Nevet

A Sacher torta is rohadt fincsi. Ohh My God A németek sok mindenhez értenek, de az édességhez és a sörökhöz annál is jobban. (:  (Érdekes, a fejemben ez sokkal értelmesebb mondatnak tűnt..)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 19:02:58 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7569 Dátum: 12 okt 30, 19:08:52 »

MrSaiyan, csak a Facebook. ikszdé

Lehet, hogy mi vagyunk a fukar emberek, de gondolom mindenütt vannak tankörök. A tankör tagjai összedobják egy könyv árát és mellé még egy középkategóriás lapszkennerét. Aki vállalja, hogy a szemeszter összes könyvét beszkenneli az megtarthatja a könyvet is meg a szkennert is. Vagy valahogy elosztjátok, hogy ki szkennelgeti be a könyveket és tádá, mindenkinek megvan pdf-ben az összes könyv, töredék árért. Ha valami nagyon kell belőle, akkor azt a pár oldalt meg kinyomtat(tat)od...

(Persze van olyan könyv is, amit ki lehet kölcsönözni, de ezt csak az ultra zsugori tanköröknek ajánlom. ikszdé)

Ja, nálatok ez lehet így van, de ez esetben nem igazán működik a módszeretek.
Egyébként kiszámoltuk, fénymásolva 32 ezer forintba került volna, most nem fogok 10 ezer forintért megbukni, mert nyilván a fekete-fehér képeken nehéz lesz megkülönböztetni az egymástól 10 mm-re lévő M. extensor carpi radialis brevist és az M. extensor carpi radialis longust. De ha neked sikerül, akkor gratulálok. Könyvtárból e könyv pedig nem kölcsönözhető, mert ahhoz "túl értékes", csak bent olvasható.
A pdf módszer még nem is rossz, de kissé csalóka gépen tanulni, főleg ilyen anyagot. A 2000 oldal nyomtatása meg megint csak elég költséges...
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7570 Dátum: 12 okt 30, 19:13:11 »

A pillanat amikor megtudod, hogy megint nem tudsz elmenni zh-ra, mert megint dolgoznod kell... (Ha ezek után is "sajnálattal megválnak tőlem az iskolai teendőmre hivatkozva, akkor, akkor menjenek el virágot szedni!)

A fénymásolást sehol sem említettem. Mosolyog
A nyomtatásnál pedig azt mondtam, hogy ami szükséges. Mosolyog
(Ha meg gondok vannak az ábrákkal, akkor nagyítva nyomtatom ki... )
Persze meg is lehet venni, nincs ezzel gond. Én leírtam egy könnyebb megoldást.

A csalóka részt nem értem. Mitől lesz csalóka?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7571 Dátum: 12 okt 30, 19:16:01 »

42 ezer? Kmolyam 42 ezer? Mi a címe? Miről szól? Minegy, ami 42 ezer pénzbe kerül, az meg is ér annyit.

Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7572 Dátum: 12 okt 30, 19:18:46 »

Nyeheheheheh... Hajrá Niki, neveld meg! ikszdé
Nekem a Sacher meg a Feketeerdő a kedvencem. Tényleg tudnak valamit a németek. Nevet

Én képernyőről nem tudok tanulni, inkább átírom az egészet papírra. Úgy jobban meg is jegyzem.

gman, hogy el vagytok keveredve ezzel a negyvenkettővel. Attól, hogy azt adta ki egy gép, még mindig csak egy szám. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7573 Dátum: 12 okt 30, 19:22:42 »

Nem, ez nem csak egy szám. Ez a válasz a mindenre. Az már más tészta, hogy a minden nem kérdés.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #7574 Dátum: 12 okt 30, 19:27:47 »

Én sem vagyok oda annyira a Käsekuchenért, de ha választani kell, akkor legyen a meggyes.Nevet
A legérdekesebb sör meg, amit Németben kóstoltam, az a Hefeweißer. Finom édeskés utóíze van.Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!