24 okt 07, 21:25:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140943 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7380 Dátum: 12 okt 27, 21:40:32 »

Idézet
Norvegia,miert pont Norvégia ?

Norvégia. Fjordok. Vikingek. Folk és Black Metal. Sarki fény. Sör. Nincs EU.

Jaja, így röviden. Nevet

Stance!
USA azért elég nagy, és nem csak városokból áll. xD Bár ott azok a legérdekesebbek. De tényleg megnézném, a városokat is, meg a vidéki részeket is.

Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7381 Dátum: 12 okt 27, 21:43:45 »

Sőt, az USA még cska nem is egyenlő az Amerika nevű kontinenssel.

Én már elég sok országban voltam, mi ilyen utazós család vagyunk inkább, mint otthonülős.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7382 Dátum: 12 okt 27, 21:44:05 »

Stance
Eddig megeggyezik az ital terén az ízlésünk Nevet
Nem csak beton,bár a noveremék a tengerpartnál laknak...az szép hely...oda mennék.

Mora'
Figyeltem,most nem tudnék menni mert anyumnak kell segitenem...de jövőre sztem simán..(.alig pár órára laksz tőlem Nevet) csak szólj előre!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7383 Dátum: 12 okt 27, 21:44:23 »

Morause, ne félj tőlem, nem harap a néni. ^^

Erről a pálinka dologról eszembe jutott életem első, (és legintenzívebb) másnapossága.  smirksweat
17 éves voltam, azt se tudtam a végére h milyen rendezvényen vagyok (egyébként 1 esküvő volt), és másnap homályos emlékek kíséretében egész nap adtam magamból a "kis Vukot".  >.<#  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 27, 21:52:25 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7384 Dátum: 12 okt 27, 21:45:01 »

Amerika lenne az utolsó hely, ahova mennék. Egyszerűen nem bírnám azt a tömeget, a betonerdőt.
Irány Texas! Hidd el nekem, tetszene. Nevet Ha unatkoznál kinyitod a kapud és az első gyanútlan barmot aki belép lepuffantod...  Faceg


Angliába én dolgozni fogok menni egy két éven belül. Tárt karokkal várnak az ismerősök. Mosolyog
Akkor végre lesz egy normális étterem , ahol lehet enni is valami normálisat. x'D Vagy lepj meg, és nem vendéglátói munkakörben leszel, hanem komornyíkként fogsz melózni.  
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7385 Dátum: 12 okt 27, 21:52:24 »

Stance
Mi lessz a melód ?tárt karokkal...bnoddel mész vagy egyedül ?!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7386 Dátum: 12 okt 27, 22:23:38 »

Hetalia. Pár idegbeteg szereplőbe foglalták a nagy múltú, jelentős és ily módon megfoghatatlan országokat, hogy elbagatellizálják és nevetségessé tegyék a második világháborút. Jól kezdődik.

Menni Anglia? Szép hely, szép kultúra, és a brit szigetek is valóban szépek. Why szereted ennyire France? A vidék szép, de a városok mocskosak, az emberek meg csak kétnaponta fürdenek, azért kozmetikai fellegvár. Valamivel el kell rejteni a szagot, ez még megmaradt nekik XIV. Lajos korából.

Ja, és ne hidd, hogy a rajongás örökké tart.

Emellett, you beszél picit in a weird way magyarul. Ha én too hetaliat watch akkor én is ilyen in english és magyarul fogok beszélni?

Igen, akár így is fel lehet fogni. Látszólag csak ennyit jelenthet. Akinek nincs fantáziája, az akár le is ragadhat ennél, és megelégedhet vele.
Mellesleg...nem a háborúkon van a hangsúly. Ez nem egy "ütlek-verlek" manga. Sztereotípiákon alapuló vicces történetek amik nem a háborúkról szólnak, hanem AKKOR játszódnak. Ebből is vissza lehet vezetni egy-két beszólásra.
És a poénok mellett mutatnak érdekességeket is, amiből bennem is megmaradt valami.

A Hetalia hatására kezdett el bennem működni valami, érdeklődni kezdtem a történelem iránt, tudni akartam, hogy mi, miért és hogy...
A kultúrák felé is nyitottabb lettem, de ez nem jelenti azt, hogy megeszem a csigát, mielőtt direkt ezt szűrnéd le.
Mondhatod, hogy ez rossz, végülis nem az a lényeg, hogy végre érdeklődöm is valami iránt?

Yes, I really want to go to the UK. Igen, nagyon szép és érdekes. És szeretnék személyes tapasztalatot gyűjteni. Érezni az ottani közeget, embereket és a tájat egyaránt, és az időjárás is a kedvemre lenne, ugyanis szeretem a borongós, esős időt.
Igen, a Hetalia miatt kezdett el érdekelni az ország is. Problem?
Ha jól emlékszem, nem használtam a "szeretem" szót. Nem mondom, hogy nem szeretem, de azt sem, hogy igen. Meg kell ismernem, legalább egy részét ahhoz, hogy tudjak valamit mondani az országról. Ugyanis nem a Hetalia alapján ítélkezem, hanem tapasztalat alapján. Amit, ha minden összejön, szerzek is.

Igen. Lehet hogy elmúlik, mert egyszer minden elmúlik. Esetleg élvezhetném addig, ameddig tart?

Nem, csak ha Anglia szerepjátékos leszel. Hidd el, egy idő után beleolvadna a beszédedbe, és én is többször át kellett javítsam a mostanit, hogy kivételesen ne legyen benne. Ami nem igaz, mert persze hogy van benne.
És igen, írásban is beleolvadt, meg a beszédembe is. És nem, dolgozatokba meg felelésnél természetesen nem így írok és beszélek. Ott erőt kell vennem magamon.

Ez épp olyan, mint egy Franciaország szerepjátékos "Chérie"-zik meg ilyenek. És? Nem halok bele, ő sem, egyikünk sem.

És én is így fogok írni, hacsak egy moderátor nem kifogásolja ezt. Bár szerintem ez nem főben járó bűn.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7387 Dátum: 12 okt 27, 22:55:15 »

Na. El is kapták a metrós rablót. Csak egy nap kellett. Így működjön mindig a rendőrség.  bow
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7388 Dátum: 12 okt 27, 22:57:18 »

Jah, de ha nem lett volna az a videó  akkor még keresnék (legfeljebb csak fantomkép lenne róla).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7389 Dátum: 12 okt 27, 23:09:36 »

Idézet
Norvegia,miert pont Norvégia ?

Norvégia. Fjordok. Vikingek. Folk és Black Metal. Sarki fény. Sör. Nincs EU.
Sör? Norvégiában? Inkább magyar árak*4, brutális jólét és szimpatikus emberek.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7390 Dátum: 12 okt 27, 23:12:43 »

Meggondoltam magam, Norvégiába akarok menni.  Sír
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7391 Dátum: 12 okt 27, 23:23:53 »

Én kitartok a UK mellett. ˘˘
Meg nekiálltam böngészni egy "Anglia története" c. könyvet, és elég az elején tartok, konkrétan még a római uralomnál. Hm...ezt nem is gondoltam volna. Mármint, nem gondoltam bele, hogy ilyen messzire is elmerészkednek. But why not? ^^"
De most leálltam a könyvvel, ugyanis rendelt fanficek várnak megírásra owo. Amihez általában így hajnaltájt kapok kedvet, szerintem neki is állok a folytatásnak.

Most kaptam egy löket életkedved Herotól (Amerika rper owo) meg zenét. És hm....tényleg egy hősalkat.. ott segít, ahol tud, nekem is owo. És azért ez mégis jólesik..
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #7392 Dátum: 12 okt 27, 23:25:57 »

Ja ha taknyolni meg fagyoskodni akar menni az ember, akkor Norvégia pont tökéletes arra. Mosolyog Ott azért kicsit szélsőségesebb az időjárás mint idehaza, és azért valljuk be többetek inkább sütetné a melegen a hasát, ahol szintén lehet alkoholt fogyasztani.

De ti legalább külföldre mehettek, én Szlovákiánál messzebb nem voltam, bár a régi elveim szerint az nem külföld csak felvidék, de a lényeg a lényeg hogy az első adandó alkalommal kihúzom a belem a legközelebbi tengerhez mégpedig az Adriára, Horvátba. Közel van, olcsó, barátságos emberek, és kényelmesebb mint a balaton. (ezt is csak onnét tudom mert egy jó haverom volt már ott párszor és ilyennek tapasztalta)
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7393 Dátum: 12 okt 27, 23:39:41 »

Semmivel sem szélsőségesebb az ottani időjárás, sőt. A tél ugye rohadt hideg (mondjuk nem mindenhol), nyáron meg 15-20 fok van (nyilván északabbra egyre hűvösebb).
Itthon van, hogy -20 fokok vannak télen, nyáron meg +40.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7394 Dátum: 12 okt 27, 23:47:29 »

Mondjuk a rohadt hideg ellen könnyebb védekezni (jól fel kell öltözni), mint a +40 fok ellen.  Gondolkozik
Annyira nem tudsz alulöltözni h abban ne legyen meleged.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!