24 okt 08, 15:13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142303 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7170 Dátum: 12 okt 24, 19:00:36 »

Úristen, egyetértek mugennel.

Úristen, egyetértek Stance-szel.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7171 Dátum: 12 okt 24, 19:01:55 »

Stance
Felsőbb hatalomnak nem mondható,de mint halmaz nagyobb mint gman ,mert gman is ebben a halmazban van,bár ő nem igy tudja.

Gman
Azért ne keverd ezeket a dolgokat...ő enni fogja...melyiket választanád?Lemész a ház melletti boltba es ott veszed 200ert a kaját,vagy elmész a másik faluban levő auchanba 198forintért es mindezt gyalog...ők is ilyen elven vannak.
Nem azt mondtam élj pénz nélkül ,de aki kötött bármi módon az nem teljesen szabad,te pedig ezt emlegeted...pénz kell neked is tehát függsz tőle igy nem vagy szabad.
Ez a baj,hogy a te boldogságod előrébbvalonak gondolod mint bármi mást...
Emlékszel,mondtad,hogy részben zsido vagy...akkor mi van ha engem az tesz boldoggá ha te egy munkatáborban dolgozol?!
Nem hiszem hogy urulnél neki...Ilyen szempontból Hitler is csak szabad es boldog akart lenni...
(Persze nem ezt látom megoldásnak amit ő tett,ez csak példa)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7172 Dátum: 12 okt 24, 19:03:04 »

Saphi, ez komoly?
Ja, mugen beírt elém, látom már vége is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7173 Dátum: 12 okt 24, 19:12:30 »

heo
Szerintem is jól látod a helyzetet... Nevet ,beírok utánad is Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7174 Dátum: 12 okt 24, 19:15:34 »

Ezt benézted mugen, nem én vagyok zsidó, hanem az Ildi, ő is csak negyedrészt, szal Hitler-chan már őt sem piszkálta volna.
A pénzes dologhoz meg egy újabb animés példa: Doflamingo. Na neki minden hatalma pénzből van, (meg észből), mégis "szabad" az én értelmezésemben. Mármár paradoxon, hogy a szadságát mások szabadságtól való megfosztásával éri el, de ez most lényegtelen.

Vágjátok, hogy a delfinektől jutottunk el idáig?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 19:21:40 írta gman » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7175 Dátum: 12 okt 24, 19:30:32 »

Akkor rosszul emlékeztem,elnézésed kérem,viszont szemléltető példának teljesen jó ...Nem erről beszéltem ...te azt ugy sem ered el...arról beszélek,hogy nem lehetsz szabad amig valamitől függsz...ahhoz rengeteg pénz kell,higy attól ne fuggj...úgyhogy igy nézve rohadt nagy bilincs van rajtad .És arról nem is beszélve hogy házas vagy,ismered a szöveget "...házasság KÖTELÉKE....".Az is egy bilincs a te szempontodbol nézve...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7176 Dátum: 12 okt 24, 19:36:04 »

Én csak azokra a bilincsekre vagyok allergiás, amiket mások a megkérdezésem nélkül csaptak rám.
Hagyjuk, már így is hülyének néztek, inkább nem rontom tovább a helyzetem, pedig tudnám, ezt elhihetitek. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7177 Dátum: 12 okt 24, 19:41:11 »

Néha pislogok nagyokat, hogy hova cseppentem, mikor feljövök fórumra... és néha fáj és rohadt rossz ötlet elkezdeni olvasni XDDD.... és már már elkezdek megfogalmazni egy ennél sokkalta hosszabb hsz-t mikor rájövök, hogy "neee Noé nem éri meeeg" -.-


Ma amúgy se ronthatja el semmi a kedvemet Nevet 4,5 lett az élelmiszerkémia zh-m *-* (ami aztjelelenti, hogy ha a következő még királyabb lesz meg a laborjegyem is király lesz akkor nagyon király élkém. jegyem lesz *-* és 5 kredit).... már csak történhetne csoda és megérthetném a 6kr-s műveleteket -.-
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 19:42:37 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7178 Dátum: 12 okt 24, 19:43:31 »

Hát, mugen, ha szerinted arról szól a szerelem két ember között, ahol az egyik fél bilincsbe veri a másikat, a másik pedig kölcsönösen kattintja a zárat a másikra, akkor régen rossz a világnézeted.

Egyébként úgysem fogod tudni meggyőzni gmant a magad igazáról, mert ő hisz valamiben, amiben viszont szentül hisz, ezért nem is fogja eltántorítani tőle semmilyen másik vélemény, meggyőző erő, szóval igazából halott az érvelésed a kezdetek óta.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7179 Dátum: 12 okt 24, 19:45:53 »


Tényleg, ugyan nem ismerem, de Morita-val mi van? Még időszakosan sem látni erre.

Morita üzeni, hogy édes a részedről az érdeklődés, de hát élni is kell valamikor...meg One Piecet nézni...,meg Fairy Tale-t is...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7180 Dátum: 12 okt 24, 19:48:26 »

Mármint Fairy Tail-t?
Neki is olyan jó sztorijai voltak a lakótársairól, kicsit hiányoznak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7181 Dátum: 12 okt 24, 19:49:52 »

ő irta így én copy paste-ztam xD

am már úgyis új lakótársa van szóval ez ugrott...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7182 Dátum: 12 okt 24, 19:52:28 »

Nikuccia
Neem,nem gondolok ilyesmit!Csak ahogy gman feltárta a világ bilincseit abból a szemszögből ez is annak számítana .Igazat kell adjak ,mert fölösleges meggyőzni ,ebben hisz,nem határozhatom meg hogy ez helyes vagy sem...egyéni véleményem elmondtam,innentől nem fogom győzködni .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7183 Dátum: 12 okt 24, 20:57:00 »

Úristen, egyetértek mugennel.

Úristen, egyetértek Stance-szel.

Úristen, egyetértek gmannel.

Nekem a rosszabb szerintem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7184 Dátum: 12 okt 24, 21:02:34 »

Morita üzeni, hogy édes a részedről az érdeklődés, de hát élni is kell valamikor...meg One Piecet nézni...,meg Fairy Tale-t is...

Morita néz Fairy Tailt? Nevet Nekem hiányzik egy kicsit, vele volt a legjobb vitázni/veszekedni. Mosolyog

Sabaku, szóval az a véleményed a hazádról, mint gmannak? Kár, eddig kedveltelek. Szomorú

Meg az ÁLLATOKRÓL. El ne felejtsem az állatokat.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!