24 okt 08, 15:06:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142266 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7140 Dátum: 12 okt 23, 21:55:05 »

Hát, már nem vagyok maximalista. Nevet

Az OKTV-ről meg lecsúsztam, mert a tanárom lekéste a határidőt...


De egyébként meg a francért kellett most az orvosit belekeverni, gman már el is hitte, hogy andragógiára járok...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 21:57:42 írta Saphira » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7141 Dátum: 12 okt 23, 22:10:52 »

Ööö... bocs? Mondjuk csak azért, mert a DE-n van BTK és van Andragógia még nem túl hihető, hogy odamentél. Remek példa rá az is, hogy marhára nincs kémiájuk, főleg nem 11 kreditért...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7142 Dátum: 12 okt 23, 22:12:39 »

mér ne lehene Durci tölelék tárgy én is tanulok sok sok krediért gazdaságtant ikszdé
am is magyarul felnőttképzés ahhoz sok mindent kell tudni ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7143 Dátum: 12 okt 23, 22:23:43 »

Khm, Órarend, khm...

Nekem is van 2-4 kredites töltelék tárgyam, de azért ezt túlzásnak érezném.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7144 Dátum: 12 okt 23, 22:34:26 »

túl alapos vagy...
nemszeretem a mikróbákat...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7145 Dátum: 12 okt 23, 22:37:44 »

Igen, engem is meglepett, hogy heo milyen alapos. Keresztülhúzta a számításaimat. Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7146 Dátum: 12 okt 23, 23:02:07 »

Régen én is bölcsész akartam lenni. Nevet

Én sem szeretem a mikrobákat. Viszont amíg főhadiszállás helyett csak csatatérnek használnak, addig egy szavam sem lehet. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7147 Dátum: 12 okt 23, 23:23:48 »

én az emberek nevét + arcát sem tudom társítani most meg kéne egy bacihoz egy név :S

pedig én úgy igyekeztem Saphi -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7148 Dátum: 12 okt 23, 23:51:06 »

Ismerős. Mikroszkópos vizsgálatoknál állapítsam meg, hogy az adott acélt miben, meddig és milyen hőmérsékletről hűtötték. Használhatok hozzá mindenféle szovjet csodát ami megmaradt az átkosból és döntsem el, hogy az deformáció a szerkezetben, vagy csak kosz, vagy etc.

Tényleg, ugyan nem ismerem, de Morita-val mi van? Még időszakosan sem látni erre.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7149 Dátum: 12 okt 24, 00:16:03 »

megvan él.... ha nekem is lesz életem szólok neki hogy hiányolták ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7150 Dátum: 12 okt 24, 05:31:07 »

Lille, Niki, ember vagyok, csúcsragadozó, azt eszek, amit akarok. Most épp narválszalonnát akarok, vacsorára meg fókazsíros kenyeret.

Kőagyú föcis vagyok, honnan kellett volna tudnom, hogy mi a tosz az az andragógia?

Ha minden úgy működne ahogy gman szeretné akkor mesebeli lények kínoznának minket a kínpadon.
Nem is! ... Jó, tényleg ez lenne. Meg az, hogy 15-40 éves nőknek betiltanám a ruhaviselést. Mielőtt valaki belémkötne, padlófűtéses utcák lennének, hogy télen se fázzanak a hölgyek.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 05:59:13 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7151 Dátum: 12 okt 24, 07:42:35 »

Pfft, egyik nap troll, másik nap csúcsragadozó... Valakit nagyon elnyomnak otthon. Nyelvesít

Öhm, google a barátod?

Nem gondoltad ezt át eléggé. Ez olyan amikor az ember féltékeny a nőgyógyászra, de igazából neki is 6-tól 80-ig mindent át kell élnie. Brr! Neked sem tetszene, ha bámulnák a feleséged vagy a kishúgod...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7152 Dátum: 12 okt 24, 09:01:27 »

Hát, már a Bibliában is elég gáznak tartották a puccoskodást, akkor mit okozna ez a mi korunk emberei számára? Ohh My God

De gonci vagy, gman! Szomorú Jó hogy nem lamantinpörköltet főzetsz a feleségeddel ebédre. Szomorú
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7153 Dátum: 12 okt 24, 11:34:39 »

Ők nyilván kivetelek lennének. Amúgy ha nézik, az bók nekem, meg neki is, de ha szóvá is teszi valaki, amit gondol, akkor a torkát kitépem. Mosolyog

A lamantin finomnak néz ki, csak szerintem jól meg kell főzni, Kenny is itt rontotta el.
Am a gepárdokat irigylem, amiért azokat a meseszép, szálkás húsú gazellákat eszik. Mondjuk lehet, hogy a gepárdnak is olyan a húsa, hogy öröm nézni, ahogy sül, de a ragadozó emlősöknek és madaraknak állítólag rossz ízük van.
Lényeg az, hogy az állat az kaja, vagy állatkerti látványosság. Mellesleg megint megyünk állatkertbe a szünetben, csak most jön a hugi is had örüljön.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 11:38:26 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7154 Dátum: 12 okt 24, 12:41:11 »

Hát, szomorú, hogy egy olyan élőlény, akivel egy bolygón, egy otthonon osztozol már nagyon-nagyon régóta, csak ennyit jelent számodra. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!