24 okt 09, 07:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143695 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6915 Dátum: 12 okt 19, 20:26:00 »

Taigetosz-érett, érthetetlen, hogy miért nem lökte vissza a szülésze 13 éve.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6916 Dátum: 12 okt 19, 20:39:35 »

Nem vagyok, bár az anarchiában hiszek, bizonyos okok miatt. Az acélbetkós meg jó dolog. Nagyon vicces jelenet tud lenni, amikor betűrt szárú nadrággal akármin keresztül sétálsz az utcán miközben mögötted mindenki kerülgeti a tócsákat, latyakot, ...
Néha most is jól jönne egy, de van itthon annyi munkavédelmi acélbetétesem, hogy csak a tél kedvéért nem veszek egy ilyen 20k pluszos csodát.
Én nem tudok ajánlani, annyira nem vagyok járatos ebben.
Meg ugye alapvetően el kellene döntened, hogy hány soros legyen, milyen színű és márkákból sem ártana kiszortírozni 3-4 fajtát maximum. Amíg ezek nincsenek meg, addig nem nagyon tud segíteni kb. senki. Az biztos, hogy a 20 soros hülyén állna rajtad. Egyrészt inkább nőknek készül, másrészt nem vagy hozzá elég magas. De még így is sok a kérdés. Bandukolj el egy boltig, army üzletekben is vannak ilyen dolgok, ilyen meg van a Pólus Centerben is. (Csak a reklám. ikszdé)

Saba-chin, konkrétan mi lenne a kérdésed?
Nekem úgy tűnik, hogy kiosztották a kis csajt, tudod le büdös kis prostituált -ozták meg egyebek, szegénykémnek meg nyomta a lelkivilágát és kiadta magából.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6917 Dátum: 12 okt 19, 21:23:30 »

A 10 soros az kb milyen magas?Fekete színű kell strapabíró 10-20ezerig ha bírja 3evig ha 1-2akkor 10-15k...a Steelre azt mondjak nem túl jó ...szal...meg mondjuk a DrMartens az drága ...szal maradt meg igy is pár...nehezebb mint sima cipőt venni ...ikszdé Az sem baj ha azt a bizonyos mozgalmat támogató,hirdető márka,sőt.
Mi az oka annak,hogy hiszel az anarchiában ?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6918 Dátum: 12 okt 19, 22:36:08 »

5-6 soros cuccok szoktak bokáig érni, mint egy magas szárú cipő, olyat csak láttál már. Onnantól még egy 10 centi kb.
noe ugyan mást mondott, de eddig ő volt az első szóval Shellys, HD/Heavy Duty, Ironside, ezek jók lennének neked, szerintem.
Steel-t eddig senki nem ajánlotta, állítólag gyorsan kopik, két embert ismerek akinek van, nekik 3 illetve 4 éve van meg, eddig semmi bajuk, bár ez nem jelent semmit.

A meggyőződéseidet hagyd kint, ha belépsz a fórumra! Mindegy, hogy politikai vagy vallási, nem idevalóak.

Az anarchiát? Egy szó: Szabadság! Az egyetlen társadalmi rendszer amin belül az összes többi létezhet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6919 Dátum: 12 okt 19, 23:53:23 »

Valaki, valami magyarázat erre?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg</a>
Több mint valószínű hogy valaki szopatta vebcamon keresztül, a kis hülye meg védte magát... De ha azt nézzük igaza van, és őszinte...

Bakancs téma... A hosszabb szárú több soros  bakancsokkal 1 a baj... Kicsit hosszú ideig tart levetni, meg felvenni...  smirksweat
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6920 Dátum: 12 okt 20, 00:58:41 »

Az anarchia nagyon szép gondolat, csak nagy valószínűséggel kivitelezhetetlen. Sokkal magasabb tudatossági szinten kellene állnia az emberiségnek ahhoz, hogy működhessen.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6921 Dátum: 12 okt 20, 02:49:04 »

Az anarchia nem kivitelezhetetlen, Szomáliában remekük működik. Persze ha valakit nem zavar, hogy klánok harcolnak egymással, meg kirabolnak vagy megölnek és nem lesz ott a sokat szidott rendőrség, hanem csak örül a rabló a megszerzett cuccodnak esetleg szimplán a fajtád miatt ölt meg. Szal akinek tetszik az anarchia lehet menni Szomáliába. Megnézném a nagypofájú punkokat, bejönne-e nekik. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6922 Dátum: 12 okt 20, 05:20:09 »

Persze hogy bejönne... Őket puffantanák le legelőször! Nevet

Tökre bírom hogy ilyenkor reggel soha, sehol senki... Csak én szoktam szinte reggelente fent lenni fórumon...
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6923 Dátum: 12 okt 20, 05:40:23 »

Meg én, Gabesz...

A Videóhoz: Hát szerintem csak valami hülye fb-n vagy valahol mondott neki pár sértést aztán mikor beszélgettek szívatásból felvette. (csak szerintem nem néz ki 13-nak?) Valamilyen szintem ugyan ilyen volt az ami nem rég volt a téma.. A Kanadai lányt is szívatták.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 05:44:47 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6924 Dátum: 12 okt 20, 06:00:48 »

Az anarchia nem kivitelezhetetlen, Szomáliában remekük működik. Persze ha valakit nem zavar, hogy klánok harcolnak egymással, meg kirabolnak vagy megölnek és nem lesz ott a sokat szidott rendőrség, hanem csak örül a rabló a megszerzett cuccodnak esetleg szimplán a fajtád miatt ölt meg. Szal akinek tetszik az anarchia lehet menni Szomáliába. Megnézném a nagypofájú punkokat, bejönne-e nekik. Nevet

Egész jól összefoglaltad a dolog lényegét. Nevet
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6925 Dátum: 12 okt 20, 09:04:40 »

Szerintem mindenkinek más a szabadság ...lehet,hogy valakinek a kommunizmus valakinek a a liberalizmus,fasizmus...anarchia...de minden rendszerben az lessz,hogy bezzeg az előző milyen jó volt ... meg ha hordhatok katanát az oldalamon akkor mindegy milyen rendszer...ikszdé   Ezek nem meggyőződések csak azokról azt hallottam,hogy jobban bírják...

Video : egy alulművelt kislány akinek van néhány jó gondolata a szópárbajra csak szókincs és értelem hiányában ezt művelte .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6926 Dátum: 12 okt 20, 11:28:27 »

Az anarchia nagyon szép gondolat, csak nagy valószínűséggel kivitelezhetetlen. Sokkal magasabb tudatossági szinten kellene állnia az emberiségnek ahhoz, hogy működhessen.
Éppen ezért hívjuk ideának és ez is egy oka annak, hogy lehet benne hinni. Itt is az a probléma hogy már a megvalósítás közben is eltorzulna az idea, erre van az emberi természet. Ezzel mondjuk nincs akkora bajom, az ember mindig is a legmocskosabb rohadék lesz a szememben, de ennek ellenére is szép az élet. Nevet

Az anarchia nem kivitelezhetetlen, Szomáliában remekük működik. Persze ha valakit nem zavar, hogy klánok harcolnak egymással, meg kirabolnak vagy megölnek és nem lesz ott a sokat szidott rendőrség, hanem csak örül a rabló a megszerzett cuccodnak esetleg szimplán a fajtád miatt ölt meg. Szal akinek tetszik az anarchia lehet menni Szomáliába. Megnézném a nagypofájú punkokat, bejönne-e nekik. Nevet
Anarchia: Egyediségét a hatalom nélküli rendre való törekvés adja. Úgyhogy ez a gondolat több, mint fals volt. Mosolyog
Egyébként nem csak Szomáliában van anarchia. Mint mondtam, minden társadalmi rendszer létezhet benne. Nézz körbe a világon! Emberek a saját munkájuknak köszönhetően eljutnak Rio de Janeiro favelláiból oda, hogy Svájc-ban lesznek kutatók. A szabadság létezik, az anarchia odakint van, de az emberek félnek tőle.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6927 Dátum: 12 okt 20, 11:36:45 »

Az ember egy bonyolult lény, és mivel bonyolult, egyre nagyobb a hibalehetőség is.


Tökre bírom hogy ilyenkor reggel soha, sehol senki... Csak én szoktam szinte reggelente fent lenni fórumon...
Ki korán kel...  Nevet

Én is fenn voltam, mert nem aludtam egy szemhunyásnyit sem az éjjel, és 8-tól volt egy négy órás szemináriumom. Fura, hogy most alig érzem a fáradtságot, órán meg párszor majdnem bealudtam.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6928 Dátum: 12 okt 20, 12:42:55 »

Igen az emberi faj törekszik a tökéletes dolgokra ,de arról megfeledkznek,hogy ezt a műveletet nem ártana magukon is alkalmazni .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6929 Dátum: 12 okt 20, 13:31:53 »

Sohasem lesz minden tökéletes... Ez egy álom... Ami soha nem fog teljesülni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!