24 okt 09, 07:17:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143687 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6885 Dátum: 12 okt 18, 19:31:47 »

azonban az számomra érthetetlen,hogy mire jó ez az összehasonlítás...nem igazán számít szerintem ,hogy miben különbözünk.

Nem is számít, csak néhány ember nem tudja megállni, hogy ne szóljon be valamit..
Amúgy meg hasonlítunk, én is 178 cm vagyok. Mosolyog


Idézetet írta: Nikuccia
Stance tudja, hogy a nagy ego rossz, az ego az nem is te vagy, hanem... hm, de nem megyek most bele ebbe, hátha jön ő, és megteszi.

Nincs avval semmi baj, ha kordába van tartva. Csak amennyire lehet hasznos, annyira veszélyes is.


Idézetet írta: gman
Úriember vagyok, bármennyire is nem látszik.

Lehet én vagyok a maradi, de komoly párkapcsolat mellett nem bókolok más nőknek.  szerintem
Amúgy meg előbb neveznélek zsiványnak, mint úriembernek.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6886 Dátum: 12 okt 18, 19:36:31 »

Bókolok, nem csókolok, nincs abban semmi, ettől még nem leszek k.vapecér.
Egy úriember is lehet zsivány. Jah, dzsenrti vagyok, legalábbis egyre inkább úgy érzem. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6887 Dátum: 12 okt 18, 19:46:36 »

mugen a tegnapi kérdésedre a válaszom megvan, ha bakancsot akarsz ami bírja is tessék itt van néhány:
~ 1. bakancs
~ 2. bakancs
~ 3. bakancs

Bár nem vagyok bakancs szakértő, szerintem ezek jók annak ellenére hogy nem acél betétesek nekem is a bokaszáras van és eszméletlen kényelmes bár van a hosszabból is.
Acél betétes meg ami még illene is férfiakhoz az pl. szerintem ez.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6888 Dátum: 12 okt 18, 19:47:42 »

Már majdnem annyi idős leszek, mint némelyik tanárod, aki rád izgul.  Blöeee

:OO heo tényleg kezdek félni tőled.. Honnan tudsz te ilyen dolgokról? Ohh My God ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6889 Dátum: 12 okt 18, 19:49:34 »

"heo mindent tud." Igazából szeretek olvasni és ezt néha kiterjesztem a közösségi portálokra is. Sokat írtok.  Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6890 Dátum: 12 okt 18, 19:56:05 »

Micsodaaaa? :O Na most visszakeresem, hogy mikor is írtam ki bármit is ezzel kapcsolatban. xD Hallod heo, néha azt hiszem hogy a privát üzeneteim közé is belátsz. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6891 Dátum: 12 okt 18, 19:59:48 »

ikszdé heo nem véletlenül a mesterem, úgy tűnik még mindig van mit tanulnom. Már nem mintha én nem tudtam volna erről, csak nekem kicsit könnyebb dolgom volt. Nevet Mester, minden tiszteletem a tied. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6892 Dátum: 12 okt 18, 20:16:32 »

mugen a tegnapi kérdésedre a válaszom megvan, ha bakancsot akarsz ami bírja is tessék itt van néhány:
~ 1. bakancs
~ 2. bakancs
~ 3. bakancs

Bár nem vagyok bakancs szakértő, szerintem ezek jók annak ellenére hogy nem acél betétesek nekem is a bokaszáras van és eszméletlen kényelmes bár van a hosszabból is.
Acél betétes meg ami még illene is férfiakhoz az pl. szerintem ez.

Ezek jól néznek ki, Morause. És az áruk is egész tisztességes. Én is akarok venni a közeljövőben, mert az előző szétment sajna. Pedig jó bakancs volt, szerettem, de a tavalyi tél az nem volt átlagos, közel sem, és ez betett neki. xD De így is becsülettel harcolt, mert csak a tavasz elején ment szét, szal a nagy havak után.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6893 Dátum: 12 okt 18, 20:17:48 »

Bwhaha!  Kúl
Itt kell megjegyeznem, hogy nem az a félelmetes, hogy én ezt tudom. Inkább az, hogy a szülők is láthatják ezt és ti eddig nem is gondoltatok erre.

Csak viccelek. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #6894 Dátum: 12 okt 18, 20:18:46 »

Aes neked mint ősrockernek a bakancs az egy kötelező stílushoz való kellék, pláne ha acélos... anélkül már nem is rocker a rocker. Mosolyog Mellesleg az áruk mellet rohadt jók és munkásat is találsz köztük csak keresni kell, vagy csak használd sokáig koptasd el és már van egy munkás bakancsod. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6895 Dátum: 12 okt 18, 20:22:01 »

Jó de nekem nincsenek szülők bejelölve Facén. Nyelvesít Másrészt semmi olyat nem írtam szerintem. xD Csak annyit hogy szexi az angoltanárom de ez semmit sem jelent. ikszdé Ja, és nem ő az akiről most beszélünk. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6896 Dátum: 12 okt 18, 20:24:49 »

Annyira bírom ,hogy saját bölcsesség hiányában stance-ét alkalmazzátok(mar aki )
Amúgy is egy valódi egoista nem hiszem ,hogy ilyen könnyen megbékél azzal ha lenézik,becsmérelik....stb.
Mondjuk ego hiányom nincsen ,de annyi azert nincs,hogy elhomalyositsa az elmém...legalábbis remélem.

Morause
Köszi ,hogy utana néztél.Acélbetétes kellene...es olyan ami min.boka fölött de max a lábszár feléig ér ...kb 10soros....
Ja es a szín mindenképp fékete Nevet
A Steelrol azt hallottam h nem időtálló ,szerinted?de az angol zászlót leszámítva jó a fazon Mosolyog

Stance
Na igen ...ezzel eggyet értek .Szerintem meg amúgy is fölösleges két embert összehasonlítani/közös pontokat keresni ha ok maguk nem akarják(korkulonbséget nem is említem ).Mondjuk eddig nem is nagyon figyeltem a jelenléted,de mostani irasod alapján értelmes embernek tűnsz...igy hat elolvasom majd más írásaid is Mosolyog

heo
Miert degradálsz?Akkor definiáld kérlek a chuan jelentését...(de mint ha vmi fiatalt jelentene...)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6897 Dátum: 12 okt 18, 20:35:49 »

Detty: Szerintem heo sem arról beszélt. Nem azt mondta, hogy te izgulsz a tanárodra, hanem hogy ő rád. xD

Idézet
Már majdnem annyi idős leszek, mint némelyik tanárod, aki rád izgul.

Ha tévedtem és most felfedtem valamit akkor előre is elnézést kérek. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6898 Dátum: 12 okt 18, 20:42:10 »

Nekem sincsenek húgi, de attól még láthatják, ha ügyesek. Nyelvesít Nekem mindegy Detty, csak ne lepődj meg mindig! Nevet

Miért? Mert bosszantó vagy. Talán nem is te és a lényed, inkább ez a kreált értetlenséged.
Amúgy megoldván a bakancskérésedet. Invader, Gladiator, Shellys, ezt a hármat ajánlja neked a punk, rocker és egyéb ismerősök köre, kik nem kedvelnek túl sok rasszt. Meg persze a Martens is jóféle. Előbbi háromból van kék, zöld, lila, koptatott, amit akarsz. Nagy előnyük, hogy a csavaros talp igen könnyen javítható. Mosolyog Martensből még nem láttam csavarosat.

Szerintem mondjuk egy wesko csizma jobban mutat és abból is van acél betétes, sőt acél sarkas és acél orras is, pluszban a fa talp valahogy jobban tetszik.

Megfejtéshez pedig. Robin-chuan! (One Piece, Sanji, ha már anime, akkor csekkold le!)

Padawanom, nyilván Detty azt látta bele amitől jobban tart, vagy aminek a kiderültétől. Nyelvesít Bár, igazából ez az én szemszögemből oly mindegy.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #6899 Dátum: 12 okt 18, 20:51:02 »

Tessék mugen, itt nézegetheted a márkát... bár ez igen pénz igényes cucc, de lehet kifizetődik az ára ha használod.

http://www.darkshop.hu:8080/termek.jsp?id=10829

Mellesleg már linkeltem ilyet csak mintásba azt nem nézted? Mosolyog

ui.: de én most újra telepítem a gépemet ezért aloha mindenki, és szép álmokat! bye bye
Jó éjt mindenkinek.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 20:53:31 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!