24 okt 09, 09:22:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143835 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6900 Dátum: 12 okt 18, 20:52:46 »

heo
Érthető ,most nem tudok animét nézni ....köszi a bakancslistát Nevet
Jóféle ismerőseid vannak Mosolyog martens jóféle csak igen költséges ,meg mint mondtad a csavarozott az "jobb" és ez azert sokat számít .Meg az is,hogy kik ajanlották...Ciánkálirol mi a véleményük ?

Morause
Azt lattam ,ez tetszik bár ennyit jelenleg nem tudok ráfordítani.Ezt a markát nem ismerem egyáltalán...mondjuk a márka mindegy ha a bőr jóféle es nem megy szét 1 tél alatt(kis rugdosás hatására) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 20:56:30 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6901 Dátum: 12 okt 18, 21:03:22 »

Az hogy a Zyklon B hatásosabb volt.  smirksweat Egyébként a bakancsra visszatérve, ne vegyél olyat. Csak angolt érdemes venni, lehetőleg egyenesen onnan. Vagy katonai surranót. Pénz kérdése az egész. Mondjuk furán fest amikor a 30k-s bakancsban 20 ft-ot akar tarhálni tőled, de legalább a szemedbe mondja, hogy borra kell... A punkok nem haltak meg, csak az a fránya globalizáció...  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6902 Dátum: 12 okt 18, 21:06:55 »

De 20k-bol lehetetlen megúszni ha minőséget akarok ugye?!
Igen,különös amikor 20k-s bomberben es 30k-s martensben odajön ,hogy adok-e neki némi pénzt amit borra költhet ...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6903 Dátum: 12 okt 18, 21:22:13 »

5-6 éve egy Shellys olyan 20k és 30-40k között mozgott, minél messzebb laktál Pesttől annál drágább volt.
Úgy rémlik, hogy járkálsz Pesten, szóval elmész mondjuk IDE és mivel most van jó pár Shellys is 26k-ról 10k-ra leárazva, így csak találsz valamit magadnak. De egyébként igen, spórolj még össze egy kis lét és akkor nem lehet gond. 30k környékén megkapod azt ami kiszolgál egy jó ideig, persze, ha még nő a lábad, akkor teljesen felesleges beruháznod ilyesmibe.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6904 Dátum: 12 okt 18, 21:49:26 »

Nem is számít, csak néhány ember nem tudja megállni, hogy ne szóljon be valamit..

Köszönöm.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6905 Dátum: 12 okt 18, 22:20:50 »

kellenek ilyen egyéniségek is...

nekem anno nagyon nagy mázlim volt 16ért vettem a 20 soros martensem, igaz kéz alól, de kb. dobozból alig kivéve... (igaz ez csak légtalpas az acélbetkósom meg ingyen igen jó kis katonai gyártmány... jó egy börtöntiszt anya akivel megegyezik a lábméretem)...
a Shellys-t pedig nem igazán ajánlom, nem a legjobb márka...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6906 Dátum: 12 okt 18, 22:48:55 »

Nekem Shelly's-em van, nem volt vele soha komolyabb probléma (kivéve, hogy első héten leszakadt róla a bokarésznél lévő textilcímke, de az nem olyan nagy tragédia). 7-8 éve vettem, 20 ezer Ft körül volt akkor.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6907 Dátum: 12 okt 19, 06:25:39 »

Be van fejezve a nagy mű igen,
A gép forog, az alkotó pihen.
Elkészítettem a Yellowstone Nemzeti Park túristatérképét. Büszke vagyok magamra, még akkor is, ha elégtelent kapok rá. Bármilyen csúnya is, az én gyermekem. Nevet

Ötös lett. Ezennel beléptem a többek között Black Star, Prussia és Gilgamesh nevével fémjelzett AWESOME klubba.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 19, 11:36:40 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6908 Dátum: 12 okt 19, 14:18:33 »

a Shellys-t pedig nem igazán ajánlom, nem a legjobb márka...
Nincs legjobb márka. Azonban, mint mindenben, itt is csak az szabja meg a minőséget, hogy mennyit vagy hajlandó érte adni.
Akinek nem futja jobbra, annak elég jó ez is, sőt. Nekem is volt, 3 évet bőven bírt.

gman, Alucard miért nincs benne a klubban?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6909 Dátum: 12 okt 19, 15:57:26 »

Mert Alucard a BADASS Club alapítója. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6910 Dátum: 12 okt 19, 18:38:22 »

heo
Es ezek a leárazott (10k)darabok szerinted kiszolgálnak 2telet?egy sorrend azert csak van a márkák közt ...
Attól függ mennyit áldozok rá,hogy melyik mennyire jó ...szal 30kig jöhet a javaslat ,csak az a baj,hogy arra meg várnom kell...de ha jobb mint egy másik es csak1-2k a különbség akkor jobban megéri.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6911 Dátum: 12 okt 19, 18:55:53 »

Ezek a "leárazott" cuccok vagy mérethiányosak vagy utolsó darabok, ugyanannyi garanciával mint az összes többi, nem poénból volt 26k előtte, egyszerűen ilyen az üzlet. Mondjuk az durva, hogy még így is jobban megéri neki eladni 10k-ért.
Persze ez csak egy javaslat volt. Rengeteg más üzlet van még. Ami plusz bennük velem szemben, hogy alapból a jobb minőséget fogják neked ajánlani, mert az nekik is több bevétel. Menj el a boltokba, mindig készségesen segítenek. Ráadásul ezek a helyek annyiban jobbak, hogy jobban ismerik a kínálatukat, mint egy Deichmann, mégis csak egy szubkultúra. Nevet

Sabaku, én kérek elnézést, hogy ez nem jutott eszembe. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #6912 Dátum: 12 okt 19, 19:21:58 »

Ööö, nem találom Naruto-kun.hu-t fbookon, eddig megtaláltam, de most csak "naruto-kun.hu fanklub" -ot találok, aminek nem vagyok a tagja, ami nem baj, csak az eredeti csoportnak a tagja voltam, tehát ez mutatja, hogy ez nem ennek az oldalnak fbook csoportja, így hogy állítsak be dolgokat?
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6913 Dátum: 12 okt 19, 20:00:49 »

heo
Igen,bar ők nyilván a drágább változatot ajánlják,persze van őszinte eladó is...
Tudnál mondani pár ilyen boltot?Nem is tudtam,hogy te is hordasz ilyesmit...csak nem vagy ennek a kultúrának a része? Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6914 Dátum: 12 okt 19, 20:24:20 »

Valaki, valami magyarázat erre?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HjbyloiruSg</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!