24 okt 09, 00:22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143106 alkalommal)
0 Felhasználó és 76 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6450 Dátum: 12 okt 06, 17:50:53 »

Hát, vagy éppen fordítva.  Nevet Báár.. őszintén szólva ennek nemigen örülnék, mert az azt jelentené, hogy kettőnk közül valaki homár. Vagy azt, hogy én... öm... nos, férfi vagyok, pedig hát mindenki tudja, hogy csajnak lenni jobb. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6451 Dátum: 12 okt 06, 19:11:10 »

Nem kell ide Saphi, te is gyorsan megoldottad a rejtélyt.

Nekem valamiért az rémlik, hogy ő csomó ideig volt neked kint, de nem igzán szoktam figyelni mások avatarját, szal passz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6452 Dátum: 12 okt 06, 19:16:01 »

Az ilyen 10 éves kislányok szokása...(Vagyis a lómánia erre emlékeztet)  Pojén  Én utálom őket,kiskoromba elmentünk az osztállyal egy lovardába és egy köcsög csikót kellet megetetni almával és féltem odaadni ,nehogy leharapja az öklömet,és hát megbokrodosott,a tesi tanárom mentett meg ikszdé azóta utálom őket,sőt... Szóval még a szarvasmarhát is többre tartom mint a lovat Nevet Legalább az nem idegbeteg.

Na, te is sokat tudsz a lovakról. Inkább maradtál volna csendben.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6453 Dátum: 12 okt 06, 19:50:20 »

Ja, meg az egyik alfajuk, mekyeknek egyedeit plázákban, különböző vásárlóközpontokban lelhetjük fel, amint órákon vagy akár napokon keresztül is lesben fekve várják, hogy a zsákmányállat, tehát az iPhone 5 végre felbukkanjon a bokrok közül.

Csak nem te is láttad azt a videót?

Amúgy jó az avád.

Stance! Egyet értek veled.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6454 Dátum: 12 okt 06, 19:53:55 »

Mármint ezt? Mert ha ezt, akkor sajnos igen. Szomorú Az az aljas YouTube szégyenszemre a képembe tolta a videót, a címe pedig szinte lasszóval rángatott magához, hogy MÁRPEDIG EZT MEG FOGOD NÉZNI! Nevet Csíped a tündéreket? Nevet Köszi amúgy. (:
Viszont, ami a videó alatt megy a hsz-ekben, az haláli. Nevet Kár, hogy csak ilyen ritka alkalmakkor fogunk össze az ilyen zsibbadt elméjűek ellen, gyakrabban csinálhatna ilyet a magyar internetes társadalom.

Sabaku, a második bekezdést kinek szántad? Mert nem vagyok biztos benne, hogy kinek. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 19:55:26 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6455 Dátum: 12 okt 06, 20:01:49 »

Hmm a lovak.  Gondolkozik
Egész szép állatok, kecsesek, nem értem h egyesek mért utálják így őket, ugyanolyan érző lények mint pl. a macskám.
(az animal planeten szokott menni 1 olyan műsor h Houstoni állatrendőrség, sok benne a "lovas eset", és még a tv-n keresztül is "átjön" h értelmesen tudnak nézni).
Az már más kérdés h nem tartanék (főleg panel házba), de azért nem mert nem hiszem h megfelelőképpen el tudnám látni, ráadásul költséges.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6456 Dátum: 12 okt 06, 20:18:47 »

Hmm a lovak.  Gondolkozik
Egész szép állatok, kecsesek, nem értem h egyesek mért utálják így őket, ugyanolyan érző lények mint pl. a macskám.

Sztem biztosan vannak olyanok, akik a macskákat utálják. Úgyhogy nem meglepő, hogy vannak olyanok, akik a lovakat. Bár én nem, nem utálom, csak nem vagyok oda értük. Nem értem mi a különleges bennük, mitől jobbak a többi állatnál. Nevet

ui.: Niki: Sztem gmannek szánta.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 22:16:04 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6457 Dátum: 12 okt 06, 20:21:40 »

Mármint ezt? Mert ha ezt, akkor sajnos igen. Szomorú

Ezt. Engem is mellbevágott eléggé. Több zombi volt benne, mint egy átlag Walking Dead részben. Hihetetlen, hogy ekkora marhaságok képesek megmozgatni az embereket, hogy ilyen számban összejöjjenek. Ennél már csak az volt félelmetesebb, amikor pár évvel ezelőtt tömeg tüntetést (tüntetést!) rendeztek hasonló agyamputáltak, mert Pesten bezártak valami nyomorult kocsmát. Nevetséges.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6458 Dátum: 12 okt 06, 20:44:21 »

gmannak szántam, csak gonoltam dierkt megkverlek titeket, mert az vicces. Apropó, Niku, nem akarsz az előtt visszaírni, hogy álmosságból kifolyólag megfejelném a klaviatúrámat?Nevet

Elsiklottam efelett a 10 éves szintű lovas hsz-felett, és kívánom, bár így maradt volna... nekem csak annyi jött le belőle, hogy kishíján megharapott egy ló, ezért félsz tőlük és utálod őket.  Engem már dobott le, harapott meg és ölt meg már majdnem ló, és még mindig lovagolok ha adódik rá lehetőség:D


Ez a videó.... sok minden eszembe jutott róla, de...kurva ijesztő. Komolyan. Pár percre be is fagyasztotta a beszélőkém. Ahogy az a gyerek odasétál az 'első iPhone'-hoz.. mint Indiana Jones a Szent Gálhoz sétálna kb. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6459 Dátum: 12 okt 06, 20:59:29 »

Vissza fogok, de most majd még el kell mosogatnom, plusz ennem anyu habosbabos tortájából, meg még maradt egy darab töltött káposzta is, amiért vérre menő küzdelem fog lezajlani apám és közöttem. ikszdé
Sajnos ők komolyan azt hiszik arról a vasdarabról, hogy az az ő Gráljuk, csak abba nem Krisztus vére, hanem Steve Jobs-é folyt, meg biztosan örök életet ad a használójának, örök boldogságot, örök egészséget, szépséget, tudást, hatalmat... Hát, megvették az iPhone 5-öt, és cső. És kb ennyi. Ezek az emberek ki vannak elégülve. Tényleg nevetséges. Viszont csináltak egy zseniális paródiát róla azóta, azon beszartam. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6460 Dátum: 12 okt 06, 21:05:38 »

Ez még nem minden, pont ma láttam egy újságban, hogy Steve Jobs életéről szóló könyvet árulnak. Ez még önmagában nem gond, azonban az első X számú vásárlónak ajándék SJ névjegykártyát adnak, amilyet ő maga is használt állítólag.

Az ilyesmiről nekem egy történelmi párhuzam jut eszembe:

Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6461 Dátum: 12 okt 06, 21:50:22 »

Igen, persze, mind a két S visszatér és "megváltja" a világot a maga módján.  >.<#
De tényleg, valaki már vallásként űzi ezt vagy azt az ideológiát, üzletágat. Amikor pedig egy pár centis, élettelen tárgy irányítja az életed, és te még örülsz is ennek, sőt, ez a boldogságod egyetlen forrása..az félelmetes.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6462 Dátum: 12 okt 06, 23:30:31 »

Hat én Apple párti vagyok,de ezek rendkívül buta emberek .A sok gyökér csak azért veszi mert "menő"...hat sajnálom azt aki ezzel válik "menővé" vagy akàr ezért bírják.Szerintem nem számít ,hogy ha van vkinek IPhone 5-je ha egy gyökér /Paraszt/ buta....Ezeken nem változtat .Ez max annyit változtat,hogy aki vett iPhone 5-öt annak van egy iPhone 5-je,illetve tudja használni az újításokat...ez nevetséges...ezért hiszi mindenki akinek nem iPhoneja/appleje van,hogy az "Apple használok " sznobok stb...bár tény ,hogy jelentős része az .

Lovak....szuper...aki szereti szeresse lovagoljon aki nem nem . Aes,ezt komolyan gondoltad(nem idézem szó szerint ):hamar belejonnél mert  magyar vagy es a véredben van ?!
Az oké,hogy van erzéked hozzá,de egy "kis" ideje nem vagyunk lovas nemzet...bár jobb volna Mosolyog

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6463 Dátum: 12 okt 07, 06:57:50 »

Mi bajotok Steve Jobs-sal? Szerintem nagyszerű ember volt káár, hogy nem él má. Sok mindent tanulhatnának tőle az emberek. Azt elismerem, hogy amit most mondtál, Aes az elég... De nekem is van könyvem róla. Se diplomája nem volt se semmije, utcaseprőnek kellett volna, hogy legyen de nem... Nem az lett.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6464 Dátum: 12 okt 07, 08:44:37 »

Szövegértés kapa, SzG. Jobs-szal senkinek semmi problámája nem volt, nincs is, mi az őt követő agyhalott zombitársadalmat és annak szánalmas mivoltát boncolgattuk.

Nos, az azért tagadhatatlan, hogy az Apple egy kimagasló minőség a mobilok között, mint az autók közötz a Volvo, és lehet azt ésszerűen, elfogultan, de akkor is normális keretek között ajnározni, áldozni az oltárán egy bárányt, vagy valami, viszont ezek az arcok nagyon gázosak,  és legtöbbjük fel se fogja ennek az egész mozgalomnak a lényegét. Futuramában is feldolgozták már ezt a nagyon is valós problémát, csak ott a Mami Corp volt a gyártó, és Mami felelt meg Jobbs-nak. Nem tudom mi lesz itt, ha.ezek tényleg összeverbuválódnak egyszer, és az Androidosok ellen fordulnak.
Báár.. Aes, te könnyen megtanulsz majd lovagolni, amire mugen annyira rácsodálkozott, aztán majd szétkergeted a bandát, akik félnek mindentől, ami az almakerten kívül van. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!