24 okt 09, 00:12:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143025 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6435 Dátum: 12 okt 06, 07:57:06 »

És ne felejtsük el azt se, hogy a magyar ember és a ló összetartoznak. Nevet Én is szívesen járnék lóval, bár eddig életemben alig párszor ültem rajta. De biztos hamar belejönnék. Nevet A véremben van, részben mert magyar vagyok, részben mert apám ifjúkorában versenyszerűen lovagolt.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6436 Dátum: 12 okt 06, 07:57:55 »

Én nem mondtam hogy csúnya, buta, meg ilyenek, csak olykor nem értem, mire fel van akkora felhajtás körülöttük. Jó, hát én soha nem is szerettem ezeket az állatokat, így nem valami könnyű megérteni.   Gondolkozik
Lóháton a suliba, munkahelyre? Akkor már inkább egy puffancs láma vagy egy jóó nagy strucc. Nevet
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #6437 Dátum: 12 okt 06, 08:13:10 »

Az ilyen 10 éves kislányok szokása...(Vagyis a lómánia erre emlékeztet)  Pojén  Én utálom őket,kiskoromba elmentünk az osztállyal egy lovardába és egy köcsög csikót kellet megetetni almával és féltem odaadni ,nehogy leharapja az öklömet,és hát megbokrodosott,a tesi tanárom mentett meg ikszdé azóta utálom őket,sőt... Szóval még a szarvasmarhát is többre tartom mint a lovat Nevet Legalább az nem idegbeteg.
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6438 Dátum: 12 okt 06, 08:46:36 »

Nemrég beszéltük anyával, hogy milyen lenne, ha lóháton kéne közlekedni.  Nevet Híí most rontott be anya, s közölte az örömhírt, hogy nagybátyám megkérte a barátnője kezét.*.* Nevet Korán reggel már két infóval zavarták meg a pihenésemet..az egyik ez, (de nagyon megérte:D) A másik pedig, hogy 11-re mennem kell magyarra.><
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6439 Dátum: 12 okt 06, 08:54:15 »

Az tök jó Mosolyog Sok boldogságot nekik Mosolyog Neked pedig sok sikert a magyarra Nevet
Én meg 9-ig aludtam ma, pedig régebben már fél 8-8-kor fent voltam... Hiába is öregszem... Pojén
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6440 Dátum: 12 okt 06, 10:24:00 »

Én se vagyok odáig a lovakért, de attól még nagyon csípem a pofájukat. Nevet Jófejek a pacik, nagyon értelmesek, sokszor tanulékonyabbak a kutyánál is. Legalábbis a mienk az volt.^^
Hát, az a 9 semmi, én most keltem egy fél órája. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6441 Dátum: 12 okt 06, 10:50:01 »

Hétvégén 11 előtt nem kelek Nevet És még az is korán van. De hogy hajnali 8-kor felkeljek  Gondolkozik nincs az a pénz =D
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6442 Dátum: 12 okt 06, 10:50:18 »

Akkor te egy vééénségesen vén öregasszony vagy aszerint az elmélet szerint, hanii. Pojén

De jó neked, Nina, akkor mehetsz majd hamarosan lagzira. Szomorú Én nagyon, nagyon rég voltam olyan igazi vidéki,sátoros, kemencés, kutyabehányós lakodalmon. Szomorú

Uu, amúgy nézzétek, milyen vagány a csávó, aki szív nélkül él.. Ohh My God
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6443 Dátum: 12 okt 06, 10:58:30 »

Durva :O Bár logikusan belegondolva, valóban megoldható. Viszont azt furcsállom hogy nincs pulzusa, elvileg vérnyomásnak kéne lennie  Gondolkozik

Amúgy technikailag ez a fickó most egy cyborg? Nevet
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6444 Dátum: 12 okt 06, 16:57:26 »

Gyakorlatilag egy zombi. Tök menő.
Naplózva



Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6445 Dátum: 12 okt 06, 16:59:58 »

Szív nélkül élni? :O az igen.

11kor? hétvégén? ti olyan korán keltek? O_O én ha nincs semmi és alhatok akár 1ig is tudok Nevet (de volt már hogy kettőig Pirul)

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6446 Dátum: 12 okt 06, 17:16:18 »

Karnyújtásnyira a halhatatlanságtól, zsír.

Holnap jönnek rokonok, szóval most takarítás van (ezért netezek Nevet). Utálom a rokonokat, ha nem az én rokonaim, akkor meg különösen. Asszem kitalálok valami indokot, amivel előbb visszautazhatok a koliba.

A lovakat én sem szeretem, édes a húsuk. A hátasnak meg van egy rakat alkalmasabb állat is, pl. medve, orrszarvú, velociraptor.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 17:22:39 írta gman » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6447 Dátum: 12 okt 06, 17:24:49 »

Miért ne lenne vérnyomása, ha az a cucli keringeti benne az anyagot?

Én ma voltam nagyanyámék 75. szülinaoján+ aranylakodalmán, de csont nélkül vettem az akadályt, mert ott volt unokanővérem, az én saját Masashi-chanom.<3

X-Drake? Neked talán Law volt kint legtovább mostanában, nem? Nevet Bár most belegondolva én se nagyon tudok megállapodni Greed után, lehet vissza is teszem nemsokára...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6448 Dátum: 12 okt 06, 17:28:44 »

Juj, gman, még a végén meg fogok ilyedni, annyi sok közös van bennünk.  Ohh My God Lóunszimpátia, kalandvágy, világnézetek, rokonellenesség. Nevet Félelmetes.

A zombik rohadó húsú, büdös halottak gyakorlatilag.  Nevet Ja, meg az egyik alfajuk, mekyeknek egyedeit plázákban, különböző vásárlóközpontokban lelhetjük fel, amint órákon vagy akár napokon keresztül is lesben fekve várják, hogy a zsákmányállat, tehát az iPhone 5 végre felbukkanjon a bokrok közül.

Sabaku, remélem jön Saphi, és megoldja ezt a rejtélyt. Nevet Ezek szerint végtelenül perverz az uncsid? xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6449 Dátum: 12 okt 06, 17:36:52 »

Szerintem Excalibur voltam legtovább, de talán még a Lenyanthaj Nevű Strici is többet tartózkodott az avámon, mint Traff.

Niki, lehet, hogy te én vagyok? Aes nézz már utána, mert ez így lehet, hogy szabályellenes.
 Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!