24 okt 08, 17:38:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142449 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6345 Dátum: 12 okt 01, 20:24:46 »

Sötétkék rózsát én is szeretnék, ha virágbolt közelében járok mindig bemegyek körülnézni, de eddig sehol sem láttam. Neeem

Akartam is vinni ezt a csokrot is a ballagáson, de amúgy is volt vagy 4 csokor a kezemben, és mivel ennek egy kis súlya is van azért, inkább nem vállaltam be.Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6346 Dátum: 12 okt 01, 20:25:37 »

Nem, csak be lett fújva. ikszdé De akkor megoszthatnád a "színes" rózsák titkát velem, heo!^^ *Légyszikeee*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6347 Dátum: 12 okt 01, 20:26:33 »

Ballagásomra kaptam egy csokor (7 szál azthiszem) kékrózsát ikszdé ki is vannak szárítva otthon... de most, hogy lassan betöltöm a 2 X-et illene egy új ilyen csokor (de egy szál fekete rózsának is örülnék *-*)
Ah valahol várom már a 20-ast... csak kár hogy nem szeretem a szülinapjaim ikszdé

A kékrózsa különleges festéssel van megoldva, jó hamar kell rendelni, az enyém ennyire nem eredeti, párom későn kezdett el a dolog után járni pesten, de szerencsére egy néni leleményes volt és megoldotta, de addigra szegény bejárt már egy tucat virágárust Pesten és Budán Nevet (valamint utána szegény virágnak ki kellett bírnia az utat hozzánk, valamint, hogy én ne fedezzem fel)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6348 Dátum: 12 okt 01, 20:27:23 »

Hmm Szabi édesem tőlem biztos nem hallottad, én mindig Hellchan-nak hívom. Pojén

Akkor fogalmam sincs honnan tudtam xD

Idézet
Tudjuk, tudjuk. Asszonykájánál volt az a kis általa összeállított totó. Ott leírta. Akit érdekel, járjon utána.

Hát ez meg fogalmam sincs hogy mijezz. xD De annyira nem érdekel, hogy utánanézzek. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6349 Dátum: 12 okt 01, 20:41:56 »

Kallen, azért, mert nem lehet kapni. Természetes állapotban is nő már ilyen színben, hála a génmódosításoknak. Viszont általában fehér rózsából csinálják. Sima sprayvel lefújják, vagy higított tintába mártják és hagyják, hogy felszívja. (Pár óra.)

Mi úgy csináltuk, hogy ételfestéket kevertünk az öntözővízbe és szép lassan átvette a szirom színe a festékét. De ezt már hajtás előtt el kell kezdeni és nem is mindig jön be. A tintás jobb módszer, úgyis van sok különböző színű tinta. Viszont vigyázni kell, hogy megmaradjon a virág illata is. Trükkös dolog, de nem lehetetlen.
...mijezz. xD De annyira nem érdekel, hogy utánanézzek. x)
Berakott vagy 7-8 képet, hogy tippeljünk melyiken van a felesége. Azt hiszem a négyes volt az. Na ott valahol leírta az asszonykája teljes nevét és ott benne van gman vezeték neve is. Értem? ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6350 Dátum: 12 okt 01, 20:50:40 »

Hát azt sejtetem hogy a felesége nevével van összefüggésben, de erre a totóra nem emlékeztem. ikszdé Nos így végül is már nem olyan bonyolult, szóval ha lesz kedvem visszanézem. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6351 Dátum: 12 okt 01, 20:59:27 »

Szerintem nem lesz kedved 200 oldalt visszaolvasni. xD

Köszi heo, majd lehet növesztek egy lila rózsát. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6352 Dátum: 12 okt 01, 21:04:25 »

Vagy rákeres az Ildikó-ra és kiadja második találatnak, hogy Makainé Simon Ildikó.  Hümm-hümm

Sok sikert! Ha összejön, akkor képet feltétlenül mutass légy oly jó!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6353 Dátum: 12 okt 01, 21:37:14 »

Szia Florcii ^^

Nekem nagypapám anno babaházat csinált. Nagyon fain volt, még a vízelvezető csatornák is meg voltak csinálva. Nevet Mondjuk nem ballagásra.

Viszont epic hogy véletlen rossz oldalt olvastam vissza. :/
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 21:51:34 írta Lilus » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6354 Dátum: 12 okt 02, 06:02:45 »

Jé, nem is emlékeztem, hogy megsúgtam a vezetéknevem. >.<#
Szép a lábam? Kösz, tudom. Mosolyog A gitárom is szép lenne, ha az én gitárom lenne. Nevet
Csak most vetted észra a képet, vagy csak most szóltál hozzá?

Hogy ki súgott? Valaki, aki a háttérből irányítja az egész fórumot, még Chakra is alatta áll rangban, csak nem tud róla, ő az Alfa és az Omega, meg még sok minden, ami most nem jut eszembe. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 06:05:32 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6355 Dátum: 12 okt 02, 08:11:06 »

Mennyi minden elfelejtődik itt.  Hümm-hümm ikszdé
Nem mondtam, hogy szép. Nyelvesít
Tegnap is feltűnt, de csak most írtam róla.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6356 Dátum: 12 okt 02, 11:04:10 »

Hogy ki súgott? Valaki, aki a háttérből irányítja az egész fórumot, még Chakra is alatta áll rangban, csak nem tud róla, ő az Alfa és az Omega, meg még sok minden, ami most nem jut eszembe. ikszdé

Akkor biztosan én voltam. ikszdé Csak már elfelejtettem, mert tök jelentéktelen az én valódi gondjaimhoz képest. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6357 Dátum: 12 okt 02, 13:26:24 »

Hogy ki súgott? Valaki, aki a háttérből irányítja az egész fórumot, még Chakra is alatta áll rangban, csak nem tud róla, ő az Alfa és az Omega, meg még sok minden, ami most nem jut eszembe. ikszdé

Vagy én vagy Tobi volt az. ikszdé

Hello Florcii! Ez a név ötlet honnan jöt ha megkérdezhetem?  Hümm-hümm
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6358 Dátum: 12 okt 02, 14:48:31 »

Gondolom a Flóra beceneve, (eddig fel se tűnt csak így valahogy ránéztem és valahogy "megvilágosodtam")  Nyelvesít
Ez az erős gyanúm...   Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 14:49:10 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6359 Dátum: 12 okt 02, 15:32:02 »

Vagy én
Ennyi erőből én voltam.

Szerintem is az állhat a háttérben, amit Ayumi mondott, legalábbis ez a legvalószínűbb.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 422 423 [424] 425 426 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!