24 okt 08, 15:43:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142333 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6330 Dátum: 12 okt 01, 18:19:50 »

Igen, Ayumi arra akar célozni, hogy sürgősen látogasd meg az Én topicot és a Tinypic-et, utána még pontosabb tanácsokat kaphatsz. Nevet

Szegény Sabaku, rossz társaságba keveredett. Szomorú Miért hívod Szilvinek, gman? Te találtad ki, vagy tényleg az az igazi neve?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6331 Dátum: 12 okt 01, 18:24:08 »

Az igazi. Valaki megsúgta. kacsint
Akinek csak tudom, az igazi nevét használom, mert szinte minden ősi kultúrában megjelenik az a "babona", hogy ha tudod valakinek a nevét, akkor hatalommal bírsz felette. Meg mókás is. Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6332 Dátum: 12 okt 01, 18:35:23 »

Szia, és üdv itt,  Florcii^^
Nem vagyok csaj, ezért ebben nem tudok segíteni, viszont zsír az avád. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6333 Dátum: 12 okt 01, 19:12:50 »

Miért hívod Szilvinek, gman? Te találtad ki, vagy tényleg az az igazi neve?
Az általad említett Én topicban is ott figyel, hogy: Lakatos (De nem cigány vagy rasszista.) Szilvi(a) (Az a-ban már nem vagyok biztos.)

Végül megittad a Burn-t?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 19:42:59 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6334 Dátum: 12 okt 01, 19:19:06 »

Nem láttam azt a hsz-t, mint mondtam, megsúgták nekem. Mondjuk, aki megsúgta, az tudja az én teljes nevem. Szomorú
Egyébként oly sunyi módon tudta meg a nevem, hogy arra végképp nem számítottam. Mondjuk ő sem, mert nem ez volt az eredeti célja. ikszdé
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6335 Dátum: 12 okt 01, 19:21:24 »

Na hát ez így túl rejtélyes gman. Magyarázd el nekem, mert most kíváncsi lettem. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6336 Dátum: 12 okt 01, 19:37:35 »

Egy kriminál pzihológusnak ez problémát jelentene, vagy csak játszol az egereddel, sejemsonka? Nevet

Igen, a tanácsodra jól meghúztam. Nevet És ízlett is, szóval megittam. (: Hm... azt hiszem, átkapcsolok nyomozó üzemmódba. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 19:38:13 írta Nikuccia » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6337 Dátum: 12 okt 01, 19:46:21 »

Egyébként meg, lehet már kapni rézből és acélból készült virágokat is. Nekem azok is nagyon tetszenek. Mondjuk én olyan vagyok, hogy kovácsolás közben is ott téblábolnék a mester mellett, hogy had segítsek. Nevet

Nekem ballagásomra papám kovácsolt egy rózsacsokrot. Nem nagy, három szál rózsából áll, de nagyon szép. Mosolyog

Üdv köreinkben, Florcii!^^
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6338 Dátum: 12 okt 01, 19:47:59 »

A vezetéknevét már tudjátok gman-nek, szóval annyira csak nem lesz nehéz.

Ostoba ugyan, de számomra fontos kérdés. Látja valaki, hogy mire mutat a link az alámban? Konkrétabban, betölti nektek?

S, ha már ala, akkor gman, a tiéd is jó. Lábak mindenütt. ikszdé

Kallen-chin, képet mutatsz róla?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6339 Dátum: 12 okt 01, 19:49:52 »

Hát ez jogos Niki. Mondjuk Sabaku nevét én is tudtam, de nem tudom, hogy itt fórumon hallottam-e vagy csak Detty emlegette így.
Viszont ez a rejtély egyelőre még felfedetlen előttem, és kevés információ is áll rendelkezésemre, de ha már így mondod, ez kihívás, szóval nem fontos elmondanod, gman majd rájövök magamtól egyszer. ikszdé

ui.: heo, a Mini-chan-osra gondolsz? igen azt nekem betölti. Nevet

ui#.: (ikszdé) Tudjuk a vezetéknevét? xD Egyébként engem nem az izgat igazán, hanem hogy ki súgta meg neki Sabaku nevét, és hogy mi volt ez a rettentő sunyi körülmény. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 19:57:04 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6340 Dátum: 12 okt 01, 19:59:34 »

Egyébként meg, lehet már kapni rézből és acélból készült virágokat is. Nekem azok is nagyon tetszenek. Mondjuk én olyan vagyok, hogy kovácsolás közben is ott téblábolnék a mester mellett, hogy had segítsek. Nevet

Nekem ballagásomra papám kovácsolt egy rózsacsokrot. Nem nagy, három szál rózsából áll, de nagyon szép. Mosolyog

Üdv köreinkben, Florcii!^^

én tavaly karácsonyra kaptam egy szál kovácsolt rózsát, ami viszont otthon van így majd csak akkor tudom lefényképezni, bár lehet ha elkezdenék kutatni találnék képet róla...

addig is itt egy velem közös kép róla...https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/401061_2782374753447_1834091134_n.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6341 Dátum: 12 okt 01, 20:05:33 »

Nagyon szép rózsa, Noe! Mosolyog

Itt az enyém: egy, kettő. Nem tudom, melyik sikerült jobban, próbáltam hátteret cserélni meg vakuzni, hát ezek lettek. Remélem jól látható. ._. max csinálok holnap jobb fénynél.^^
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6342 Dátum: 12 okt 01, 20:13:39 »

Ez is nagyon szép Nevet érdekes lenne élőben látni *-* az ilyet úgy jó igazán
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6343 Dátum: 12 okt 01, 20:20:26 »

Hmm Szabi édesem tőlem biztos nem hallottad, én mindig Hellchan-nak hívom. Pojén

Deszéép rózsák! *o* Nekem nincsenek ilyenjeim, csak igazi rózsáim voltak, egyszer kaptam sötétkék rózsát, csodaszép volt.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6344 Dátum: 12 okt 01, 20:22:41 »

ui.: heo, a Mini-chan-osra gondolsz? igen azt nekem betölti. Nevet

ui#.: (ikszdé) Tudjuk a vezetéknevét? xD Egyébként engem nem az izgat igazán, hanem hogy ki súgta meg neki Sabaku nevét, és hogy mi volt ez a rettentő sunyi körülmény. Nevet
Arra bizony. Hm, különös, azt hittem csak én látom majd. Jó ez így is. Pirul

Tudjuk, tudjuk. Asszonykájánál volt az a kis általa összeállított totó. Ott leírta. Akit érdekel, járjon utána. Nyelvesít

Nekem is van egy rózsám. Holnap mutatok róla képet. A tieitek is nagyon szépek. Mosolyog

Kék? Gondolom az is ételfestékkel van megoldva. Mi feketét ültettünk, sokat kellett locsolgatni. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!