24 okt 08, 15:43:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142330 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6315 Dátum: 12 okt 01, 11:33:10 »

... de ha a vörös nők ennyire kimagaslanak a többi közül, akkor ők sem lehetnek olyan ocsmányak. Nevet
Ízlések és pofonok, én még nem láttam azt a töményen vöröshajú fazont olyan jó sötétített színbe mint a csajoknál, csak az a világos a rókabundához hasonló színű hajjal.

De jó ez a szabadság, végre kipihenhetem a hétvégi munkát alias túlórát nagyon sok túlórát... amit nem fizetnek ki. Johhny Depi:
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6316 Dátum: 12 okt 01, 13:04:31 »

Cartman nem kedvelne téged, gman. Csak nem te is a vörhenyesek klubját erősíted? Ohh My God Pojén Amúgy az az igazi rőt, Meridás hajszín szerintem is gyönyörű amiért olyan kis.. hm, manós löketet ad az illető kisugárzásának. Nevet

Mi a véleményed erről, heo? Szerinted érdemes meginnom, vagy inkább maradjak meg a jó öreg Kobránál? Nevet Bár a helyes válasz egy harmadik lenne, most csak ez a kettő van. (:
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6317 Dátum: 12 okt 01, 13:08:12 »

A haj önmagában kevés, de igen egy vöröshajú lány nálam mindig jobb helyről indul minta a többi hajszín ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6318 Dátum: 12 okt 01, 13:18:33 »

Mi a véleményed erről, heo? Szerinted érdemes meginnom, vagy inkább maradjak meg a jó öreg Kobránál? Nevet Bár a helyes válasz egy harmadik lenne, most csak ez a kettő van. (:
Ha nincs problémád a természetellenesen neon-kékes színnel, akkor idd meg. Ízre nem átlagos darab, szóval ne várd tőle a megszokott tuti-fruttit . Nekem bejött. Hidegen finom. Mosolyog
A Kobra-t meg öntsd a csapba és igyál helyette ásványvizet vagy bort.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 13:25:37 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6319 Dátum: 12 okt 01, 16:06:52 »

...vagy lefolyó tisztítót ikszdé legalábbis ha jóra gondolok nekem nagyon nem jött be.. marta a nyelvecském xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6320 Dátum: 12 okt 01, 17:37:44 »

Én lefolyó tisztítót sosem ittam Nevet Hálistennek :S
Vöröshajról annyit, hogy szerintem írtó szép. (Jó én vagyok az, aki a szőkén kívül minden hajszínnel cserélne, mert az alap hajszínem az olyan semmilyen xD)
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6321 Dátum: 12 okt 01, 17:41:12 »

A vörös gyönyörű ha jól meg van csinálva, de vannak ilyen nagyon mesterséges vörösek... Azok nem túl szépek...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6322 Dátum: 12 okt 01, 17:52:15 »

Nekem a piros haj elég "mesterséges" én még is szeretem... elég sok hajszínnel akadt már dolgom, de ezt szeretem a leginkább Nevet (bár most mivel kopott már kicsit csak vöröses meg le is van nőve, de most még 3 hétig nem megyek haza szal esély nincs a fodrászomat meglátogatni, nélküle meg semmi sem az igazi Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6323 Dátum: 12 okt 01, 17:57:37 »

Nekem is festett barna hajam volt, de már tavasz óta nem telik hajfestékre Nevet nekem meg anyukám a fodrászom Mosolyog
Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #6324 Dátum: 12 okt 01, 18:06:08 »

Sziasztok,én új vagyok még itt. >.<# Érdekel a téma,énis valamelyik nap megyek majd fodrászhoz,és elképzelésem sincs hogy milyen hajat csináltassak.(Barna színű a hajam eredetileg,hosszabb mint válligérő de nem olyan nagyon.Vasalom,szóval olyan fazonú kéne amit lehet is vasalni.) Kikérném a véleményeteket csajok,szerintetek milyen hajat csináltassak? (Max vállig vágatnám le)
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6325 Dátum: 12 okt 01, 18:10:28 »

Üdv köztünk Nevet
Szerintem a vasalt hajra a melírok nagyon szépek, de ha azt nem szeretnél akkor rengeteg szín és színkeverék a rendelkezésedre áll. Világosabbat vagy inkább sötétebbet gondoltál?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6326 Dátum: 12 okt 01, 18:13:27 »

A festett vörös haj csalás. Van amit nem lehet utánozni. Nincs bajom más színű festett hajakkal, de az igazi vöröst nem lehet utánozni.
Hogy miért szeretem a vörös hajat? Passz. Mióta tudom, hogy mi a külömbség a fiú és a lány között, ebben az állapotban leledzem. Nevet

Niki, természetesen a naprajáróksa gondolok, nem a vörhenyesekre, de én őket sem látom csúnyányak.

Hehe, Szilvit három napra kipenderítették. ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6327 Dátum: 12 okt 01, 18:14:35 »

Szija!^^ Különösen szimpi vagy a NaruSaku-s alád végett. Nevet Pirul
Szerintem is a melír jó lenne, és én a helyedben nem vágatnám le, én anno állandóan levágattam, és nagyon megbántam. Szomorú Szeretnék szép hosszú hajat. Egyébként vonuljunk át a csaj topicba, nem biztos hogy a fiúkat érdekli ez a téma. ikszdé Ők csak a különféle hajú NŐKRŐL szeretnek beszélgetni. :'D

Kitették? O.o Szegény. Üres elkövetkezendő 3 napnak nézünk elébe. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6328 Dátum: 12 okt 01, 18:16:02 »

Ne már... Szegény Szomorú Akkor most kivel szórakozzak? Tök rám jött az őrület...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6329 Dátum: 12 okt 01, 18:16:11 »

Idézet
Sziasztok,én új vagyok még itt. >.<# Érdekel a téma,énis valamelyik nap megyek majd fodrászhoz,és elképzelésem sincs hogy milyen hajat csináltassak.(Barna színű a hajam eredetileg,hosszabb mint válligérő de nem olyan nagyon.Vasalom,szóval olyan fazonú kéne amit lehet is vasalni.) Kikérném a véleményeteket csajok,szerintetek milyen hajat csináltassak? (Max vállig vágatnám le)

Az attól is függ h milyen a:
-szemed színe
-az arcod formája
-a bőröd színe (milyen árnyalat)
-milyen az egyéniséged
szal látatlanba nehéz (meg h színt akarsz váltani v csak fazonra vágni), de a fodrász biztos nagyon szívesen segít választani, csak a lényeg h  a te ízlésednek feleljen meg 1.sorban és ne az övének.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!