24 okt 08, 13:29:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142170 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6285 Dátum: 12 szep 30, 20:10:42 »

De ugyanígy vannak értelmes legalább ennyire jó dolgok amik meg meghosszabbítják.. ^^   Szerintem agyatlanság negatívan állni az élethez én mindig pozitív vagyok, kivéve mikor nem de akkor is azzá válok ^^ Pedig döcögtem át én is pofonokon :F

Amúgy fő példám az az egyik kedvenc elfoglaltságom a SZEX ^^ Tudtommal növeli az életet, bár van aki abba halt bele R.I.P. David Carradine. Ja a másik meg a mozi, ami halhatatlanná is tehet, ha eléggé értesz hozzá Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6286 Dátum: 12 szep 30, 20:11:56 »

Ezt nem értem. Kifejtenéd?
Hús-hússal, szivar, whisky, szex... Az utolsó persze kortól függ. Nevet (Már nem is aktuális...)

Megkérdeztem pár csoporttársam ők mit adtak ajándékba. A következő volt a legjobb válasz:
"-Egy érettségit vettem neki, hátha ezentúl elhiszi, hogy nekem nem fontos ez az értelmi szintbeli különbség, amit ő szajkóz egyfolytában és hogy biztos nem is szeretem igazán, csak a szexre kell nekem. Gondoltam vicces lesz.
-És?
-A képembe öntötte a bort és közölte velem, hogy egy utolsó unintelligens senkiházi bunkó vagyok.
-Szar lehetett. Szakítottatok?
-Dehogy, megkértem a kezét, nyáron esküvő.
-Na b@zd meg!"

Persze ez nyilván a lehető legszélsőségesebb eset.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6287 Dátum: 12 szep 30, 20:16:08 »

Nah lássuk...

órás téma:
én szeretnék egy igazán jó, bőrszíjas karórát... bár tetszik a fémszíj is, de nem tudom jó lenne ilyen is olyan is ha lenne rá pénz,, és meg tudnám találni az igazán nekem tetszőt...
Igazából már érettségi ajándéknak is azt akartam, jó lett volna, ha kapok valakitől, de helyette pénzt kaptam rá, ami azóta is a bankban nyugszik, és valószínű, hogy nem órára fogom költeni (hétvégén pl. bevásároltam, vasaló vízforraló, még szerencse, hogy a botmixerre nem tartottak otthon igényt így azt letudtam nyúlni) Nevet
Van egy gagyi karórám, jó az is, jó érzés, ha nem kell a mobil után nyúlni, csak kár, hogy az említett órában lemerült az elem így otthon is hagytam, nem pedig vettem bele elemet xD

Ajándék kérdés:
én a kézzel készített dolgokat szeretem (utoljára mondjuk egy kést kaptam páromtól... kissé extrém ajándék de ezek mi vagyunk)
ha más párom lenne egy a személyiségemhez illő ajándékot szeretnék *-* (mondjuk utsó szülinapomra egy plüss ördögöt kaptam amivel alukálhatok... helyettesíti amikor nincs mellettem)
amit még szerettem ajándék az egy barátomtól volt egy állomfogó (kék mivel az a kedvenc szinem) ikszdé

egészség: a nevetés és a lépcsőzés is hosszabbítja az életet ikszdé és nekem itt a gellért helyen mind a 2ből van elég részem... de néha este mégis úgyérzem kipurcanok xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #6288 Dátum: 12 szep 30, 20:16:57 »

Lehetne veled vitázni veled reggeltől estig, de elhiszed hogy pont nem érdekel?!?!44444  Cowboy
Ráadásul megengedem hogy még csak reagálnod se kelljen eme jelentéktelen hsz-emre és nyugodtan enged el a szemed mellet, mert semmi olyan lényeges nincs benne amivel fárasztanod kéne a picike ujjacskáid hogy nekem címezzél meg néhány sort.

heo ez a beszélgetés tényleg lezajlott? Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6289 Dátum: 12 szep 30, 20:18:39 »

...a falióra lefedné ezt a problémát, úgy megoldásügyileg.
Elképzeltem hogy megyek és felszögelek a falra egy bazi nagy faliórát! ikszdé A főnököm először szívrohamot kapna, utána agyvérzést, végül az órával együtt páros lábbal rúgna ki! xD Amúgy részben számítógéppel dolgozok, azon tudok időt nézni ha nagyon muszáj... Csak épp jobban járok meló közben, ha nem tudom, és nem is érdekel az idő... Mert csak több a stressz...

Mindig, és csakis igazi virágot!!! Művirágot csak a temetőbe illik kivinni... (Bár szerintem a temetőbe való virághordásnak semmi értelme... )
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6290 Dátum: 12 szep 30, 20:24:06 »

Épp a Robotman ment a CN-on, mikor regisztráltam, azt hiszem egyszer említettem is. ikszdé Még hasonlítok is rá külsőleg, csak én nem vagyok vörös... sajnos. Szomorú
Legutóbb még azt mondtad, úgy nézel ki mint Kuma. Nevet És a vörös hajú pasik meg az esetek 90%ban nagyon rondák, ez a hajszín csak lányoknak áll jól, szóval én a helyedben örülnék.


A művirág egyszerűen undorító.


Látom jól elvagy, Niku:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6291 Dátum: 12 szep 30, 20:33:44 »

Lehetne veled vitázni veled reggeltől estig...

heo ez a beszélgetés tényleg lezajlott? Nevet
Fogalmazás lvl. ááhhh mindegy, remélem érzed az iróniát.

De le ám Mora-chuan. Meg vagyok hívva júniusra az esküvőre. Érdekes dolgok derülnek ki.

utoljára mondjuk egy kést kaptam páromtól... kissé extrém ajándék de ezek mi vagyunk
Erről képet majd lehet kérni?
Én is késbuzi vagyok, csak azért érdekel.

Én szeretem a faliórákat. De, ha ez a jelenet lezajlik, akkor írd meg Gabesz, légy oly jó.
Pedig szerintem a virág is pont olyan jó, mint a gyertya. Elég gyorsan kimúlik az élettartama ahhoz, hogy emlékeztessen rá miért is vagy ott. A halottakra való emlékezés végett. Persze büdös, ha egy hónapig nem mész ki, de 3 méter mélyen sem ibolyaillatú a másvilág. ikszdé (Jó, ez talán túl morbid volt.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6292 Dátum: 12 szep 30, 20:41:34 »

Apropó, én vagyok az egyetlen akinek a gman névről mindig ez a srác ugrik be?

Bár lehet, hogy kisebb koromban csak túl sok rajzfilmet néztem. Mondjuk egy animes fórumon ez hülyén hangzik...

Nekem is ő. Az az egy baj van, hogy ezt a Gmant utálom :I mármint a Robotboyosat ikszdé
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6293 Dátum: 12 szep 30, 20:49:17 »

Nem volt túl morbid... Aki annak találja, az kicsit gondolkozzon el a dolgokon, hogymúgy nincs az 3 méter.. Csak 1 méter 60... Nekem nem azt jelenti a megemlékezés, hogy kimegyek, telipakolom a sírt gazzal meg gyertyával... Kimegyek, rendben tartom a sírt, emlékezek... Na meg kidobálom a más rokonok által odahordott elszáradt megrohadt virágokat....
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6294 Dátum: 12 szep 30, 20:56:01 »

heo:
tessék itt egy kép (úgy nézd hogy 99%ban saját készítésű, az élezést más válalta)
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_9_30_6bmcb00nyd.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 20:58:05 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morause
Vendég
« Válasz #6295 Dátum: 12 szep 30, 21:02:47 »

heo mi ez az új hóbort a nevemről? Mora-chuan ezt olvasva mindig vhogy a wow pandás kieg jut eszembe ikszdé. De mindegy én engem nem zavar, csak szólj hogyha máshogy fogsz becézni mert nem mindig esik le hogy nekem szól. Illetve azt hiszem értem az iróniát bár már manapság esténként nem fog az agyam, leélem mocskosul az energiámat, kemény dolog felnőtt dolgozó embernek lenni. smirksweat
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6296 Dátum: 12 szep 30, 21:05:39 »

Viccelsz? Teljesen jó, sőt nagyon is szép. Egyedül a penge hossza tűnik picinek, de minden más ott van a szeren.
Vőrős réz, csont/agancs/egyéb szaru és a fa az miből van? Mahagóni? Nem az biztos nem. De akkor mi lehet?

Nagyon frankó kis cucc. Gondolom van hozzá egy bőr tok is. Szép.


Valahogy ez jutott eszembe. Biztos valami tudatalatti dolog. Mosolyog
Milyen kemény, ha mellette még egyetemre is jár az ember... Nevet De mindenki tegyen magáért. Hiszen, ha van egy célod, csak tenned kell érte, ennyi.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6297 Dátum: 12 szep 30, 21:09:22 »

A penge rövid, mert női kézbe lett szánva Nevet A fa pedig platán és boróka kombója Nevet Bőrtokot meg majd kapok még Nevet
BME-n van kovács szakosztály oda szokott eljárogatni a drága, valamint van kovácsismerős és késportálozik keményen Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6298 Dátum: 12 szep 30, 21:18:53 »

Gyönyörű darab Nevet BME-n van kovács szakosztály???  Ohh My God oda hogy lehet bekerülni mi kell oda Nevet ha befuccsolna az infós tervem azt megpróbálnám mert nagyon érdekelt világéletemben a fémmegmunkálás Nevet (kardkészítés Nevet )
A kés pedig gyönyörű szerintem Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6299 Dátum: 12 szep 30, 21:21:37 »

Hát a szakosztály működéséről nem sokat tudok, de úgy érzem le kell szögezni, hogy ez csak hobbi szintű végzettséget nem nyújt... párom is BME-s barátja révén jár oda, aki pedig hegesztő szakosztályos Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!