24 okt 08, 11:34:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141996 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6270 Dátum: 12 szep 30, 19:07:29 »

A bilincs nem elég? Egyáltalán miért csak most lesz bilincsetek? Oh.. mindegy. Pirul Amúgy meg... karóra?
De jó hogy nálunk nincsenek ilyen gondok, mert nem ünnepeljük a születésnapot. Nevet

Mora elém írt és ellopta a poénomat. Szomorú Ezt miért nem tiltja a fórumszabályzat?

Virágról jut eszembe: igazi, vagy mű? Ki melyikre szavaz és miért?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 19:19:53 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6271 Dátum: 12 szep 30, 19:21:04 »

Stance, valami plusz info kellene még. Mondjuk mi az amit csinálni szeret? Ha mondjuk túrázni, akkor valami frankó zsebkés. Ha írni, akkor egy szép toll. Vagy biztos van valami hobbija...
Én két dolgot csinálnék szívesen. Az egyik, hogy kiviszem a tengerhez. A másik meg saját készítésű. Mondjuk egy zenedoboz.
Tudok olyat aki a könyveket imádja és a srác a csaj kedvenc írójának írt levelet, hogy tudna-e egy dedikált példányt küldeni abból a bizonyos könyvből amit annyira szeret és kapott egy egész könyvcsomagot.

gman, csakis igazi, azaz vágott virág. Esetleg cserepes, ha szereti a cserepes virágot az illető akinek adom.
Egyébként meg, lehet már kapni rézből és acélból készült virágokat is. Nekem azok is nagyon tetszenek. Mondjuk én olyan vagyok, hogy kovácsolás közben is ott téblábolnék a mester mellett, hogy had segítsek. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6272 Dátum: 12 szep 30, 19:21:24 »

Csinálj olyan ajándékot, amit a te kezded készített. Jó, a vers is hasonló ehhez, de az inkább érzelmi kielégülést ad, nem igazán kézzel foghatót. Gondolok most valami.. öö.. szív alakú párnára vagy ő... faragj neki valamit sziklából. Nevet

Nekem is van egy karórám, de csak díszből hordom. Mert nem jár. ikszdé

gman, miért nem? Olyan jó dolog pedig a szülinap. Mosolyog Nem kell túllihegni, de azért szép és kellemes élmény minden évben megemlékezni róla.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 19:22:29 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6273 Dátum: 12 szep 30, 19:27:35 »

Nem fogom megünnepelni, hogy egy évvel közelebb kerültem a halálhoz... Másképp meg nem tudom értelmezni ezt az "ünnepet".

A művirágot nem kell gondozni, nem rohad el, örökre olyan szép, mint újkorában.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6274 Dátum: 12 szep 30, 19:33:49 »

Csinálj olyan ajándékot, amit a te kezded készített.

Ezen besírtam... 5-ös a jó fogalmazásért! ikszdé

gman majdnem hogy de ám az igazi azért jobb mert annak van illata a mű az meg mű. Meg ahogy deidara is megdefiniálta a művészet fogalmát az érvényes szerintem a virágokra is csak a robbanás részt kihagyva belőle! Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6275 Dátum: 12 szep 30, 19:35:41 »

Lehet én vagyok aki rosszul emlékszik, de gman, nem úgy volt, hogy az asszonykád sem csípi a művirágot?
Egyébként meg, a művirág nem szép, csak műanyag hatása van, még cukorból is lehet szebbet csinálni. Ráadásul nincs illata és marhára nincs érzelmi értéke sem, pont attól, hogy semmi mulandóságot nem mutat.

Apropó, én vagyok az egyetlen akinek a gman névről mindig ez a srác ugrik be?

Bár lehet, hogy kisebb koromban csak túl sok rajzfilmet néztem. Mondjuk egy animes fórumon ez hülyén hangzik...

Mora-chuan...  Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6276 Dátum: 12 szep 30, 19:36:57 »

Nem hallottam még ilyet, hogy valahol ne ünnepelnének születésnapot. Nálunk mindig életre szóló élmények szoktak lenni. Na meg nagyszerű ok ez arra, hogy kimozduljunk a szürke hétköznapokból.
A számok meg csak számok. A halál meg egyáltalán nem rossz dolog. De ha ennyire akarod, ünnepeld meg azért, mert mindig egy évvel közelebb kerülsz a nyugdíjhoz. Az meg királyság, mert nem kell dolgozni.

A művirágot nem szeretem. Milyen virág az, amit nem kell gondozni. xD Meg közel sem olyan szép, mint egy igazi virág, hiába marad örökre szép.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6277 Dátum: 12 szep 30, 19:48:26 »

Csinálni sok minden lehet, drága Morausom, de a két kézzel készített ajándékok, gondolok most egy varrott párnára, bambuszból készített szélcsengőre, fából faragott mütyürökre, azokat a kezeddel készíted, nem egyszerűen csinálod. Értelmezésre csillagos hatos.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6278 Dátum: 12 szep 30, 19:49:35 »

Félig üres a pohár, gman? Nevet Lehet ezt úgy is értelmezni, hogy még egy évet túléltél.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6279 Dátum: 12 szep 30, 19:50:20 »

Az, hogy nem szereti a művirágot, nem azt jelenti, hogy szereti az igazit. Nyelvesít Nincs szobanövényünk, se mű sem igazi.

Épp a Robotman ment a CN-on, mikor regisztráltam, azt hiszem egyszer említettem is. ikszdé Még hasonlítok is rá külsőleg, csak én nem vagyok vörös... sajnos. Szomorú

Stance: Én azon kevesek közé tartozom, akik tudnának mit kezdeni az örök élettel. Az a legrosszabb, hony minél jobban halmozod az élvezeteket, annál rövidebb ideig tartózkodsz ezen a világon. Nem is tervezek hosszú életet. Igazságtalanság...
Demotiválás lvl 2000. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 19:56:39 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6280 Dátum: 12 szep 30, 19:54:46 »

Végül is nem azt jelenti, ez igaz. Nekem sincs, de attól még az igazi a király. Nevet

Az Robotboy.  Durci

Ha örökké élhetnék, akkor csillag lennék.  Pirul
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6281 Dátum: 12 szep 30, 19:59:07 »

Az a legrosszabb, hony minél jobban halmozod az élvezeteket, annál rövidebb ideig tartózkodsz ezen a világon.

Ezt nem értem. Kifejtenéd?
Naplózva



SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6282 Dátum: 12 szep 30, 20:00:15 »

Egy délután nem vagyok ti meg ennyit beszéltek... heo sikerült elérned, hogy gman nekem is őt jelentse... ikszdé
Én nekem ha eszembe jut felveszem a karórám de ha elfelejtem akkor otthon hagyom.. Bár mostanában hordok zsebórát is. Meg persze tényleg a telefonon is meg lehet nézni.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6283 Dátum: 12 szep 30, 20:01:04 »

Mit vegyek a páromnak 18. születésnapjára? Lesz bilincs, talán egy fényképalbum, alkohol és még kéne valami maradandó, mégis csak tizennyolc az tizennyolc. Verset már írtam, a nyaklánc-medál kombót pedig már ellőttem. Gyűrűt túl sablonosnak találom, karkötője meg már van. Mondjatok valami frankót.

Én egy ékszerórát vettem barátnőmnek ien arany meg ezüst meg kagyló meg swarovszkij asszme igy kell irni xD... Na ő azóta is nagyon imádja Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6284 Dátum: 12 szep 30, 20:05:50 »

A junk food finom? Az. Egészséges? Nem. Egész nap henyélni jó? Naná, de az izmaidnak nem tesz jót. A Vasto Lorde forma kiály? De még mennyire, azonban egészégtelen is egy csöppet. Soroljam még?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!