24 okt 07, 21:29:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140973 alkalommal)
0 Felhasználó és 92 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6120 Dátum: 12 szep 25, 22:08:12 »

Hmm eltünt a hsz-m vagy nagyon fáradt vagyok? :F

Szal szerelmetesnek lenni tök jóóó! Én úgy nagyjából 3 és fél éve az volnék ^^ és azóta viiszonozva is van (: Szaaal ha télleg az valaki az naggyon jó! Vannak ugyanúgy gondok mint minden kapcsolatban, azzal a különbséggel, hogy könnyen megoldódnak és szinte mindig közösen. ^^ Láááw Láááw Láááw

Na akkor nem halóztam, szia polip fej! Miújság veled te rém!? Nevet Am nem oltom, most kivételesen komolyan gondoltam xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6121 Dátum: 12 szep 25, 22:11:27 »

Már lassan két éve nem vagyok rasta, dolgozom ezerrel. Kevés időm winter is coming. Addig 7 napból 7-et dolgozom:D. Kertészek élete nem csak játék és mesexD Röviden ennyi. Te meg jól értesültem fakabát lettél?ikszdé
Viszont én zúzok aludnixD Hosszú napom leszxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6122 Dátum: 12 szep 25, 22:16:05 »

Attól még polip fej vagy, am foglak még zaklatni de én is melózok holnap reggeltől estig hál istennek Nevet...... Ja am tudsz mindent! Ezer éve nem dumáltunk :F.. Aszittem már meghaltál alkohol mérgezésben :F
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6123 Dátum: 12 szep 25, 22:17:10 »

Az alkohol engem nem tud megölnixD Legalább is amíg tekila és sör formájában ömlik belém biztos túl élem akár mennyi is azxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6124 Dátum: 12 szep 25, 22:39:05 »

Oh a francba miről maradtam le míg itt csajok átjöttek pletykálni a "szomszédból", és itt ragadtak pár órára Szomorú ... pedig érdekelnének a már eltűnt dolgok ikszdé

A Kroni jó a profilképed X"D

Hát akkor örülök drága Hiei, hogy nem volt szerencséd mostanában cseh szeszhez, aminek örömére jövőhéten mehetek alkohol tartalmat mérni, bár csak borban :/ de külön kikötötték, hogy nem kóstolhatjuk meg a tokai aszú preparátumokat... Belegondolva most, hogy annyit kell róla tanulni, már nem vagyunk olyan jó barátságban a szesszel, na jó ez butaság Nevet sok vidám pillanatért vagyok adósa ikszdé


Szerk. 1.
Nekünk egész jól járnak a vonatok. :'D Igaz múlt héten más vonatok (a mi vonalunkon) órákat késtek, mert emberek feküdtek a sínekre.. Úgy hallottam valakit sikeresen el is gázoltak. smirksweat

Hát minket ma csak villamosról szállítottak le szobatársnőmmel, mivel valaki elesett a síneken, és a mienk volt a középső villi, mikor haza tartottunk az edzésről. Mivel megszoktuk, hogy a Moszkváról (már azért is) hosszú az út az utcánkig túlbeszéltük a leszálló helyet és elmentünk a Móriczig (kő kemény 2 megállót kellett volna visszamenni), de sebaj elmentünk még ott boltba, majd haza buszotunk volna ami pont elrobogott az orrunk előtt -.-"... szóval nagy nehezen 9re visszajutottunk koliba a 19:20kor végződő edzésről Nevet


Szerk. 2.
Am azt hiszem most kissé zavarba sikerült jönnöm, nem hittem volna, hogy pont mikor írok egy ilyen nyálas kicsit cikisebb hsz-t tűnnek itt fel régi ismerősök Szomorú max. Saphira (aki gonosz hogy nem pestre jött egyetemre mert így évek után már érdekelne 1x a feje)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 25, 23:06:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6125 Dátum: 12 szep 26, 05:10:37 »

Hiei kertész? Tapasztalataim szerint a kertészek jó emberek. Most összezavarodtam...
 ikszdé

A nagypapi 78 éves, de a századik születésnapjára grillázstortát ígértek neki, szóval még biztos húzza egy darabig. Nevet

Tiniszerelem, de jó, hogy én félig kimaradtam belőle. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6126 Dátum: 12 szep 26, 06:42:56 »

nekem mivel még mindig tizen éves vagyok volt benne részem bőven ikszdé, de persze ilyen hani féle "kínylódásokban is", bár talán anyuék miatti ridegségem miatt, talán más miatt sose mertem ezt még szerelemnek nevezni... valami más volt, még ha erőteljes vonzalom is volt, valamint egymás kedvelése, nekem a szerelemhez több idő kell...
de lehet csak így igyekszem kikerülni a csalódást, bár így se mindig sikerült Nevet, de ennek már nem a "szerelem" az oka...
nem tudom melyik az a pillanat amikortól már azt mondtam szerelmes vagyok a páromba... de most már egyértelmű, hogy asz vagyok... persze ahhoz is kellett szeretet, hogy összejöjjünk, de biztos h pár hónap kellett, hogy legyőzzem a félelmet , leginkább saját magamtól, és "szerelmes" legyek...
nekem ez nem megy egy könnyen...

A kertészek meg furák, nem mint a tájasok, a kertészek inkább őrültek, na jó nem mind, leginkább a fiúk Nevet én már csak  tudom ez is kertészeti egyetem volt egykor...

most viszont rohanok vár pár e coli Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 06:47:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6127 Dátum: 12 szep 26, 07:27:14 »

ikszdé a barátnőm táj és kertépítész mérnökire jár XDXD úgyhogy Noé ezen jót nevettem ikszdé
Tiniszerelem ? Hát ha tehetném a 15-től 19 éves koromig tartó időszakomra nyomnék egy Sötét zsarus neutralizálást.
Bár lehet mostanáig  Gondolkozik m1 ezt úgyis utólag tudja meg az embörfia-lánya, hogy mi a jó és mi a rossz.
Ám sok sikert a bacikhoz Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6128 Dátum: 12 szep 26, 09:22:39 »

Hát Micsudi akkor ha ki jössz elé az egyetemre akár véletlen össze is futhatunk ikszdé már ha pesten jár rá

Am minél idősebb vagyok annál könnyebben tudnak feldühíteni az emberek, vissza kéne térni a szélső pacifista szellememhez ikszdé, na jó azért ott sose tartottam. Mindig is volt olyan akinek a legkisebb kinyilatkozása hatására is megjelent a homlokomon az ütőér... Csak egyszerűen azon az elven voltam, hogy jobb vigyorogva arra gondolni, hogy a "k... anyád" mint, hogy fáraszd magad, de most már ez se akar sikerülni egykönnyen... Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6129 Dátum: 12 szep 26, 09:40:23 »

Corvinusos vagy ? Mosolyog Ám hamár pesten vagy az egyetemtől függetlenül is dumálhatánk valamikor, jó 10000 éve nem futottunk össze Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6130 Dátum: 12 szep 26, 09:45:03 »

Igen. Mivel a városban csak itt van élelmiszermérnök képzés, és pl. a debreceni agrárnak nincs valami jó hírneve...
Mondjuk azért még mindig szívesen megcsinálnék majd mellé Debrecenben egy orvosi labor analitikát, de hát az csak 2. helyen volt megjelölve Nevet (Pesten jobb és hátha egyszer még fogyasztóvédelmis lehetek így Nevet)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6131 Dátum: 12 szep 26, 09:49:11 »

Értem Nevet Hát én is szeretnék még az évtized első felében egyetemre jutni... Nem lehetetlen vállalkozás. Csak nehéz. 1-2 dolgot meg kell még csinálnom meg ki kell javítanom előtte. Ám nem tudjátok, egyetem mellett az ember lehet egyéni vállalkozó ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6132 Dátum: 12 szep 26, 10:03:05 »

Lehet... akkor öneltartó leszel és kaphatsz szép kis szoctámot is akár...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6133 Dátum: 12 szep 26, 10:05:51 »

Mosolyog Mert ha az embernek megvan a webmester szakmája akkor azzal magánban elég kellemesen el lehet lenni ha az embernek mákja van.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6134 Dátum: 12 szep 26, 11:34:26 »

Lehet... akkor öneltartó leszel és kaphatsz szép kis szoctámot is akár...
Miért is kapna? Azzal, hogy van önálló keresete - és ugye vállalkozó - pont, hogy a támogatástól esik el tudtommal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!