24 okt 07, 21:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140888 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6105 Dátum: 12 szep 24, 22:01:47 »

És engem is. Nevet Mindig jó ráébredni arra, hogy (miként heo mondta) mekkora Randiguru ez az oldal. Nevet

Ennyire jó ez a Sao-s cucc? Talán kezdjem el nézni én is? És terjesszem tovább az igét?  Gondolkozik
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6106 Dátum: 12 szep 24, 22:04:06 »

Hát mennyire szereted a romantikát? Lány vagy, szóval sztem tetszeni fog. 12 rész van eddig simán megnézheted. A grafikája elég szép, a történet is jó, főleg ha játszottál már MMO-val. Viszont azért... annyira nem nagy durranás xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6107 Dátum: 12 szep 24, 22:46:53 »

Akkor esti mesének ez jó lesz:

Hát igen mondhatni, hogy osztálytársa által ismertem meg, sőt végül is így is van... ott van pl. Syzygy vagy akár Kronosz is akik az osztálytársai voltak, és elsőnek 2008 őszi con előtt találkoztam velük és még másokkal is.

Ami még lényegesebb még előtte Moritávmmal találkoztam, aki szintén hajdúböszörményi és 2009 januárjában voltam először nála (ami szintén egy emlékezetes hétvégére sikerült számomra pasi ügyileg xD ill. itt smároltam életemben először, még 1 másik sráccal, aki szintén kapcsolódik a fórumhoz...). Egyszer még 2009 tavaszán meglátogattuk Moritát ekkor nála találkoztunk először párommal, akit a srácok hoztak magukkal sütögetésre (ami esőbe és Noémi becsiccsentve twiszterezésébe torkollott). Másnap is összefutottunk Kronoszéknál, amikor én regisztráltam, hogy "Peti (-így hívják párom-) cuki", mikor is ellopta a monopolis pénzem és nem akarta visszaadni a szemét Durci.

Ámbár ennyiben is maradtak a fantáziállások, mígnem 2009 őszén ő felkerült Pestre egyetemre (akkor még főiskola néven futott), ahol egy alkalommal újra találkoztunk, még meg is fogta a kezem *-*. Utána barátja (szintén volt osztálytársa) által felvett MSN-re, itt sokat beszélgettünk.

A szilveszteri programom nagyon sokáig nem tudott, hogy alakulni, így meghívott barátnőimmel (pl Viir-rel, aki szintén régi fórumos, vele voltam a legtöbb ezt megelőző alkalommal is Bösziben) magához. Barátnőim azonban nem tudtak jönni, de nem akartam csalódást okozni így mentem egyedül. Amit jól is tettem, mert 2010 január 1. hajnalán össze is jöttünk, oly annyira, hogy már azt is tisztáztuk, hogy mi akkor most 1 pár vagyunk.

És azóta is egypár maradtunk, bár akkor még kételyekkel indultam neki az egésznek, de a lényeg, hogy most úgy érzem megvan az erős esélye, hogy még soká együtt legyünk...
 Nevet

Am nekem még elég kevés "kapcsolatom" gyökeredzik innen... a jelenlegi baráti társaságom párkapcsolatainak jelentős része visszavezethető erre a fórumra például, de akár más animes fórumokra is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 22:52:32 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6108 Dátum: 12 szep 25, 07:51:11 »

juhu 25 percet késik elõreláthatólag a vonat szóval matekról tuti elkések...amikor mondta a bemondó ficko hogy a wiens bol jovo vonat...már tudtam hogy késni fog,mostmeg újra bemondja de most mar 35 percet késik xDD EGYRE JOBB...
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6109 Dátum: 12 szep 25, 08:34:16 »

Jó story, kár hogy ilyenek ritkán történnek ikszdé Remélem sokáig kitartotok, mert ez még az unokáknak is jókis love story Nevet
Az én love storym meg épp kisiklóban van épp sajnos, (vagy nem sajnos) de ez van nem untatok senkit ikszdé
Dreamfolow. Nem tudod hogy a MÁV-nak 6 ellensége van ikszdé ? Nemcsoda hogy késik....   ám szerintem ilyen késésekben ha az ország méretét is vesszük egyedülállóak vagyunk az egész planétán Nevet
Ám Ma végre újra fogok látni Nevet kész lesz az új szemüvegem. megyek érte és happység tutiság rajság királyság lesz mert újra lesznek olyanok pl hogy kontúrok meg éles vonalak Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6110 Dátum: 12 szep 25, 10:43:25 »

Szemüvegesként veled örülök testben-lélekben, Micsudi. Nevet És szerintem nem untatsz senkit. Messze érdekesebb lehet a te "kisikló" love storyd, mint a késő vonatok. Már bocs, dreamfolow, tök nem ellened irányul. Nevet

Én is remélem, hogy sokáig megmaradtok, noemimi, mert ha ennyi, távolságban eltöltött idő után is kihúztátok egymás mellett, az már jó előjele egy életfogytis kapcsolatnak. És tényleg nagyon helyes kettőtök története. Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6111 Dátum: 12 szep 25, 11:03:37 »

Inkább a kapcsolatom "sikoljon" ?  Gondolkozik ki mint egy késő vonat XDXD
                            (ez tök ugyanolyan mint a csukoljXD )
Ám webdesign órán ülök és az agyam nagyrésze kifolyt már a fülemen XDXD sorry a sok hülyeségért
Ám márcsak a távkapcsolat miatt is elismerésem neked noemimi-chan Mosolyog nekem egyszer volt távkapcsolatom de nagyon nehezen bírtuk hamar vége is lett
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6112 Dátum: 12 szep 25, 11:50:14 »

Hm úgy látom a máv hozza önmagát.  Gondolkozik Én vasárnap tök meglepődtem, hogy nem késett a vonatom. :O Csodaszámba megy már de tényleg és még hó sincs! smirksweat Mi lesz vele télen.. Gondolkozik
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6113 Dátum: 12 szep 25, 17:28:58 »

De akkor is véleményem szerint nem véletlen alkalmazza a magyar nyelv a Házastárs jelzőt... az ember leginkább ha házasodik az életterét összeköti a másikkal... és nem tölt távol a 7 éjszakából 5-öt...  szerintem
Csak most olvasom ezt... Hát nem todom... Tegye fel a kezét, aki eddigi tapasztalatai alapján kibírna velem egy teljes hetet! Senki? Na ugye... ikszdé

Nagypapám úgy néz ki, megint daganatos... Most beszéltem vele és úgy hallom, hogy szokás szerint le se szarja. ikszdé Mindent túlél az öreg, már volt tüdőrákja, gégerákja (megint az van), vastagbél rákja (ott azért rezgett a léc), súlyos cukorbeteg, meg még ezer baja van, de mégis fittebb, mint én. Nevet
Attól még be vagyok tojva, hogy mi lesz vele...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 25, 17:29:36 írta gman » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6114 Dátum: 12 szep 25, 17:34:30 »

Nem baj ,tök rövid napom volt és ezt köszönhetem a vonatnak.Nevet Elég volt a vonatból mára.Azzal szórakoztatom most magam hogy felnézek a csetrulettre és emberek fejeit nézegetem.xD Bár akadnak jók is :$DD
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6115 Dátum: 12 szep 25, 18:55:52 »

Juj azért én szorítok hogy papádnak ne legyen ebből komoly baja Szomorú nekem sajnos már egyik papám sem él, és nagyon hiányoznak... Szomorú

Én sose jártam ilyen oldalakra úgyhogy nem tudom ott hogy megy ez a csetrulett Nevet
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6116 Dátum: 12 szep 25, 19:13:24 »

dreamfolow csinálj egy olyan műsort mint ez Nevet <a href="http://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o</a>
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6117 Dátum: 12 szep 25, 20:06:41 »

Na nekem sikerült véletlenül elaludnom és most felébredni. Ma tényleg zombi vagyok.
Nagyfaterod kemény lehet, remélem felgyógyul. Ismertem olyan öreget 92éves korági elélt a rákkal, ami azért szép kor Mosolyog
Ez a vidi beteg, és a Chatrulette meg tud poén lenni bár jobb lenne ha lenne csak magyar hálózat Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6118 Dátum: 12 szep 25, 21:21:08 »

Hát most az én tiniszerelmi életem is elég gázos... Egy hülye voltam/ vagyok, a srác meg egy f~sz. Röviden ennyi...

Nekünk egész jól járnak a vonatok. :'D Igaz múlt héten más vonatok (a mi vonalunkon) órákat késtek, mert emberek feküdtek a sínekre.. Úgy hallottam valakit sikeresen el is gázoltak. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6119 Dátum: 12 szep 25, 22:04:06 »

Kronosz ne trollkodjál! Álmos vagyok holnap meló még csúnyát teszek. Ha oltani akarod tedd meg szépen.Képes vagy ráxD
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 25, 22:04:54 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 406 407 [408] 409 410 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!