24 okt 07, 15:15:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140290 alkalommal)
0 Felhasználó és 117 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6015 Dátum: 12 szep 20, 17:45:27 »

Megint a hétfői tanárral volt egy szemináriumom, most ilyeneket alkotott:
Magyarország gazdasága: Különös gazdaságpolitikai eszközökkel próbálnak nem elérni semmit, méghozzá példátlan hatékonysággal.
Olaszország gazdasági centruma a boka, a lábfej és az izé, amibe belerúg.
Ketten kiselőadást tartottak Közép-Európa gazdaságáról. A tanár vélenénye: "Azon gondolkozom, hogy elégtelent adjak-e azért, mert pocék volt, vagy jelest, amiért egy új élménnyel gazdagítottatok? Ez volt pályafutásom első referátuma, amin tényeg elaludtam. Hmm... vegyük a kettő átlagát, közepest kaptok."
 ikszdé
Két hét múlva én jövök: Egy szabadon választott Kelet-ázsiai ország gazdaságát kell bemutatnom (vajh melyiket választom?). A gond az, hogy ez is páros munka és a csaj vörös, ez a hajszín pedig az én egyetlen szupergyengém. Szerncsére nem tűnik túl eszesnek, így valószínű, hogy az egész referátumot én fogom csinálni, így nem lesz energiám a hajnalpír hajkoronát csodálni. Ejj, ha ez egy éve történt volna! Hümm-hümm

Zsír, már van négy matrózom! Mondjuk ebből három nem ismervén az OP-t nemigen tudja, hogy mire vállalkozik. Tőlük kérdem: Vikingtemetést kértek, vagy sima szárazföldit? Nevet

Renátó miért lett vendég? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 17:52:04 írta gman » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6016 Dátum: 12 szep 20, 19:35:25 »

Valójában Lina lányom ismeri. Nevet Bár Brookot azt hiszem még nem ^^ Yoho-ho-ho
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6017 Dátum: 12 szep 20, 19:42:10 »

Ismerem, de még csak 102 részt láttam, de haladok Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6018 Dátum: 12 szep 20, 19:51:46 »

Elege lett a sok gyökérből, és töröltettte magát Nevet Nem mondom, hogy nem értem meg.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 19:52:29 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6019 Dátum: 12 szep 20, 20:18:12 »

Na...most, hogy beteg vagyok...kicsit többet lehetek fórumon.:'D Ennyi jó dolog van a betegségben.  smirksweat  Látom, itt már az OP is feljött témának..háát ehhez nincs mit hozzászólnom. 1: nem láttam az op-ot 2: nem is fogom szeretni xD (sorry az op fanoknak)
Nade jó hír, hogy tegnap beadtuk a jelentkezést előkészítőre a Kossuthba.*-* Olyan boldog vagyok, hogy végre nem csak egy "álom" "cél" ez az iskola, hanem végre el is indulok ezen az úton.(: Mondjuk elég kemények lesznek az előkészítők. Minden pénteken 15-18-ig..O.O Na nem baj..:'D Csak pozitívan...Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6020 Dátum: 12 szep 20, 20:20:06 »

Szurkolok Adri, hogy sikerüljön Mosolyog A Kossuth nehéz suli?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6021 Dátum: 12 szep 20, 20:26:02 »

Unicumot, csapos, Unicumot Neirdának, de izibe! Pojén A Kossuth? Hát, ha okos vagy, akkor nem nehéz suli, ha nem vagy okos, akkor be se kerülsz. Ja, de, ha gazdag vagy. De akkor tényleg nehéz. ikszdé

Én viszont nem értem Renátót. :/ Ha sok a bunkó, kerülje azokat a topikokat. Itt van például a Duma vagy a Zene topik, tök relaxáló, főleg mostanában, hogy tottál ki van halva. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 20, 20:28:34 írta Nikuccia » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6022 Dátum: 12 szep 20, 20:26:34 »

Idézetet írta: Nerida
1: nem láttam az op-ot
2: nem is fogom szeretni
What the fuck are you saying? O:
Ha nem is láttad, honnnan tudod, hogy nem fogod szeretni? Jártál mostnában Delphoiban, vagy mi?Nevet Most eltekintve attól, hogy az OP a világ legjobb shounenje, komolyan nem értem a logikádat, kérlek magyarázd el, mert ez most érdekel.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6023 Dátum: 12 szep 20, 20:40:13 »

Gondoltam, hogy ebbe valaki bele fog kötni. xD Na a lényeg, hogy jóédesapáám rábeszélt, hogy nézzük meg...de 3 résznél többet nem bírtam megnézni. Régebben is informálódtam róla, hogy miről szól stbstb...de nem kötött le. Szóval kinek a pap, kinek a papnéé, én maradok a Narutonál. ^^
Lina, hát nagyon erős suli..de én azt mondom, hogy nem azért megyek oda, mert könnyű..hanem azért, mert nehéz.(:
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6024 Dátum: 12 szep 20, 20:50:07 »

Még szép hogy, ekkora böszmeség csak úgy sikít, hogy belekössek. Hát még ha OP-ről van szó.
De akkor miértnem azt írtd, hogy 'pár részt láttam belőle, de nem jött baj, sorry'? Na minegy igazából, csak néha nem bírok leállni a kérdezősködéssel.
Ha már OP: mostnában tervezem újranézni *w*
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6025 Dátum: 12 szep 20, 20:55:33 »

xDDD Hát igen..valahol igazad van.:'D Hogyha meglátnék ilyet a Narutoról, vagy a SAO-ról...én is így reagáltam volna xDDD Szóval teljesen jogos, megértelek.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6026 Dátum: 12 szep 20, 21:06:53 »

nagyon szurkolok majd neked Nevet én kitartóan nézem az op-t de azért időnként vannak uncsi részek is benne...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6027 Dátum: 12 szep 20, 21:09:52 »

Én sem szeretem az OP-t, igaz még nem láttam, de nincs kedvem megnézni, akkor sem ha állítólag a legjobb anime. Kit érdekel. xD Nem fog meg annyira a témája és úgy egyáltalán semmisem belőle. Egy jelenet tényleg jó volt, amit Szabi2 linkelt, amikor egy csaj elkezdte szorongatni az egyik csávó golyóit, de úgy maga az anime... hát, it's not my interest. Nevet

Adri az ország legokosabb 8.-osa idén, simán bejut a Kossuthba mindenféle hülye előkészítő nélkül is, csak ezt nem hiszi el. De helyes, helyes, tegyen érte, hogy bekerüljön. Én is megvagyok úgy egyébként, jó a sulim, lassan már angolul ugranak be a szavak meg a kifejezések, annyit beszélünk. xD Most is még van 4 oldal leckém, meg kéne írnom, de szerintem már nem tökölök vele, majd holnap a vonaton. Na igen, a vonat... Az még mindig egy szép élmény, főleg délutánonként. :'D

Ui.: szegény renato. Túl sokat piszkálták a neve miatt. Szomorú ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6028 Dátum: 12 szep 20, 21:23:14 »

hanii drágám:
Az első mondatod hülyeségét sikerült ellensúlyoznod a végén egy epic winnel, büszke vagyok rád xD Csak így tovább. Téynelg, Masashival nem tudod, mivan? Már ideje beszélni akarok vele...

Nerida: SAO az jó, Naruto meg a Pein vs. Konoháig jó, de mostanág fogalmam sincs, miért olvasom, már ha a kíntól való röhögés nem elég jó ok.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 12 szep 20, 21:29:09 »

Heo mennyit jegyzeteltél Balek oktatáson? Én kb 4 oldalt Nevet Durva volt. Azt hittem könnyebb lesz Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!