24 okt 07, 11:15:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139887 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6000 Dátum: 12 szep 17, 18:44:50 »

Pécs, Jakabhegy, látogatókat nem fogadok.

A tanár azt is mondta, hogy volt egy APEH ellenőr, aki megtükröztette magát, csak azért, hogy meg tudja büntetni az orvost, ha nem ad számlát. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 19:21:42 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6001 Dátum: 12 szep 17, 19:34:26 »

Na, gman, szép, most elvárod, hogy pakoljak ki és ne menjek? Ohh My God Az a másodtisztes ajánlat pedig megfontolandó, igen megfontolandó, hm..  Gondolkozik Sok csicskám lesz nekem másodtisztként? Pojén És kérlek, ne kövezzetek halálra, kedves One Piece fanok, de nem tudom, mi az a Grand Line. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6002 Dátum: 12 szep 17, 21:45:34 »

Nekem is kéne egy ilyen tanár xD

Ugyan Niku, akkor köveznénk meg, ha láttad már láttad volna az One Piece-t, és úgy nem tudnád, mi az a Grand Line Nevet De ezt a hiányosságot sürgősen pótold, mert a végén azon veszed észre magad, hogy dzsímen fedélköz-súrolóvá fokozott le. 
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6003 Dátum: 12 szep 18, 17:16:42 »

Nem fokozok le senkit. Niki amúgy is menő a hajképességeivel és a mérgező masnijával. Nevet
Am Niki, alattad van a harmadik tiszt, a szakács, a navigátor, a hajóács, az orvos és a zenész. Feletted pedig az elsőtiszt és én, a kapitány. Egyenlőre te vagy az első a csapatban, szóval még nincsenek alattvalóid, de várjuk jelentkezésüket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 18, 17:22:16 írta gman » Naplózva
NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6004 Dátum: 12 szep 18, 17:30:56 »

Sziasztok új vagyok itt és kéne egy kis help a sony vegashoz :S nem tudom az str filet hozzá adni a videóhoz ha tudna valaki segiteni az irjon nekem ide -> bauerricsi94@gmail.com ra ha lehetséges Pirul
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6005 Dátum: 12 szep 18, 17:32:46 »

Ah olyan jó, hogy ma reggel 6kor keltem este 6ig a suliban voltam... na jó volt néhány 1 órás szünetem ami alatt visszatudtam jönni a koliba enni, elmehettem lefénymásolni a mikrobiosz labor könyvet... hasonlók... de most épp nincs kedvem tanulni holnap reggelre... Durci de legalább azért jó ez a nap mert ma is edzéssel kezdhettem *-*

Szia!
üdvözöllek a fórumon
én nem tudok segíteni, de esetleg http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=75.0 itt próbálkozz
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6006 Dátum: 12 szep 18, 17:36:29 »

E-mail-t nem fogok írogatni. A sony vegas(az olyan mint az After effect vagy az a Cinema 4D másolata) Mert tudom, hogy valamelyik-é és hát mázlid van mert pont most jöttem fel. Tudok segíteni valószínűleg.
Ja és nem olvasok vissza annyit. Sajnos mostanában nincs időm a fórumra max hét végén de addigra meg egy csomó hsz lesz annyit meg nem olvasok vissza.

Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6007 Dátum: 12 szep 18, 17:37:40 »



Niku nem ez/ő volt a hősnőd?Nevet
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6008 Dátum: 12 szep 18, 17:42:53 »

Abban a legénységben amiben benne van Niki, egy ilyen Brook féle szerepet szívesen betöltenék a hajódon gman. ikszdé Yoho-ho-ho ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 18, 17:47:17 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
NOFeketeMeitn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6009 Dátum: 12 szep 18, 18:01:15 »

ts en nem tudnánk dumálni h kell ezt ?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6010 Dátum: 12 szep 18, 19:36:45 »

Mérgező masni? Ohh My God Ezt meg hogy értve? Nevet Az én masnijaim igenis kikérik maguknak ezt a fajta hátrányos megkülönböztetést.  Durci
Aztaaa, mennyi csicskásom van elméletben. Ohh My God Készítem a hüvelyk és a középső ujjamat, mert egész nap csettingetni fogok velük a kis csicskáimnak. xDD
Amúgy remélem élvezitek, hogy nem értek ebből a Brook-os poénból semmit. De úgy semmit. Nevet

dreamfolow; hogy Nikunak hívhasson, csak Sabaku rendelkezik annyi menőséggel és jófejséggel.  >.<# Uuu, amúgy nagyon bírom ezt a metálos Aranyhajat. Nevet Én zöld hajjal láttam, és több tetkóval, de úgy is tök vagány volt, gondolkodtam is rajta, hogy kiteszem avatárnak, de... hm, nos meggondoltam magam végül. ^^


Jaja, SzG, sajnos...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 18, 19:41:56 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6011 Dátum: 12 szep 18, 19:42:24 »

Hát lehet jobb is ha nem érted. Yoho-ho-ho. Skull joke. ikszdé Nézd emg a one piece-t és megtudod.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6012 Dátum: 12 szep 19, 11:23:47 »

Hát Niki, ha nem mérgező, akkor legyen tüzes, fagyos, elektromos, szonikus, vagy egyéb királyságos, mert az én hajómon csak az erősek szelhetik a kalandok tengerének habjait.
Yohoho. Nevet
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6013 Dátum: 12 szep 19, 15:37:29 »

gman, én szívesen csatlakoznék a hajód legénységéhez Nevet

Üdv hosszú nevű idegen Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6014 Dátum: 12 szep 19, 18:20:32 »


Jaja, SzG, sajnos...


Ez utal mi a baj? Már az is az én hibám, hogy nem érek rá? ja és Lina majd valamikor feljönnél msn-re? (tudom, hogy PÜ-be kéne de ott már írtam)
gman: Szint úgy csatakoznék! Nevet
hello NOFeketeMeitn! 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!