24 okt 07, 13:25:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140116 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5985 Dátum: 12 szep 17, 14:50:20 »

Nappal otthon vagyunk a kerti ajtót bezárjuk mindig mert volt rá példa nem messze tőlünk hogy betörtek egy gazdag öreg párhoz. Öreg nénit bevitték a korházba a férjén meg zúzódások voltak. Épp megúszták. Tehát jobb félni mint megijedni.

Nikuccia: Tök jók a tökeid. Nevet Viccesen néznek. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5986 Dátum: 12 szep 17, 14:57:16 »

Én zárom az ajtókat, még 1 ilyen lánc is van  rajta. (Miskolc nem éppen 1 Lilaakácköz).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5987 Dátum: 12 szep 17, 15:12:16 »

Most ne hogy már ne mehessek el bulizni éjjel a barátnőmmel/ barátnőimmel anélkük, hogy párom fogja a kicsi kacsóm, szeretnék életet és az én belátásom szerint egy jó pár- sőt bármilyen kapcsolat alapja, hogy nem növök össze a párommal Nevet illetve egy buli után főleg, hogy mind ketten Pesten élünk nem fogjuk egymást barátnőmmel se hazakísérgetni, nem mondom, hogy nem jó mikor Rita leitat és fel visz magához, de ez sem minden esetben kivitelezhető, vannak lakó társaink ill. szobatársaink...

Illetve, hogy rátok cáfoljak megosztottam az itt elhangzott gondolatokat szobatárnőmmel, aki mesélte, hogy lakhelyén (Kaposvár) is pl. fényes nappal erőszakoltak meg nemrégiben egy nőt Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5988 Dátum: 12 szep 17, 15:18:02 »

Ha akarnak , nappal is megerőszakolnak/kirabolnak nem kell ahhoz sötét^^ nálunk szolnokon is fényes nappal rabolt ki valakit volt osztálytársam... smirksweat
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5989 Dátum: 12 szep 17, 15:52:07 »

De mivel nagyobb esély van arra, hogy sötétben történnek meg ilyen ocsmány dolgok védtelen, egyedül sétálgató nőkkel, gman aggodalma és szokásai a témát illetően abszolút jogosak és helytállóak. Én baromira nem érzem magam biztonságban három barátnőmmel karöltve sem a diszkóból hazafele sétálgatva, mint a barátommal. Aki férfi. Pojén
Egy ismerősömet meg a háza előtt támadta meg valami koszos, részeg disznó. A csaj épp csak beszaladt valamiért a házba, a faszi ott állt a ház előtt, megtetszett neki, gondolt egyet, aztán neki ugrott. Az ilyen helyzetek tőlünk függetlenül bármikor, bárhol a nyakunkba zúdulhatnak, szóval igazából mindig résen kell lennünk. Be kellene szereznem egy király kis paprikasprayt már nekem is...  Gondolkozik
Amúgy az imént említett csajt bátyám mentette meg. Nevet Tök büszkék voltunk rá. Ja, meg ami durva, és ide kapcsolódik; pár évvel azelőtt meg apám tette hűvösre a csávót még rendőrként. A sors iróniája. ikszdé

Kentonsama: köszi, köszi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 15:53:33 írta Nikuccia » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5990 Dátum: 12 szep 17, 15:55:20 »

 Itt szhelyen is..Aztán egy nyámnyila 170 cm-s alak volt.Csak azért mert nem értett a nők nyelvén.De csak kislányokat támadott..Pff  És a civilek kapták el xD...azt mondom hatásosabbak voltak mint a rendőrök.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5991 Dátum: 12 szep 17, 15:59:39 »

Én zárom az ajtókat, még 1 ilyen lánc is van  rajta. (Miskolc nem éppen 1 Lilaakácköz).  smirksweat

... és nem csak miskolc hanem az egész megye! Mosolyog Mikor nagyapám meghalt és a ház fatherra maradt akkor az volt a cigányok első dolga hogy a kis ablakot betörve megpróbáltak betörni.
Bezzeg amíg élt az öreg nyaltak be neki alulról mert aki engedély nélkül ment volna be a portára azt képes lett volna agyonlőni. Mondjuk egy 2. világháborús veterántól nem is várok mást.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 16:00:10 írta Morause » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5992 Dátum: 12 szep 17, 16:09:28 »

Hát miskolc és környéke az szinte az alvilággal egyenlő,meg a híres ózd Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5993 Dátum: 12 szep 17, 17:02:03 »

Az Egyetem várost kivéve valóban nem túl barátságos környék de Ózd azért még mindig durvább Nevet
Naplózva


Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5994 Dátum: 12 szep 17, 17:36:15 »

Miért érzem azt, hogy jó , hogy nem Miskolcon lakom? :S Mármint nem tudom de így elég ijesztőnek tűnik :/
Jó én Budapesten sem azt mondom, hogy a világ legbiztonságosabb városában élek. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5995 Dátum: 12 szep 17, 17:40:15 »

Nem lenne gáz Miskolccal. Jó nem veti fel a pénz az tény de a gondot itt a sok tolvaj/rabló cigány jelenti. Mesélték hogy cigány gyerek felmászott a koli 4. emeletére, bemászott a bukóra hagyott ablakon és az alvó kollégista mellől lopta ki a lap-topot. Nekem hálistennek nem kell félnem Nevet Ember legyen a talpán aki megmássza az Uni-hotel falait Nevet
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5996 Dátum: 12 szep 17, 17:40:41 »

Nem tudod?Nevet Én az ország másik határán lakom,és még igyis tudom milyen hely...A kisebbségiek miatt van sok problem Mosolyog...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 17:42:04 írta dreamfolow » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5997 Dátum: 12 szep 17, 17:43:59 »

Azokkal sajnos mindenhol van gond :/ És igen nem tudom ikszdé nem figyeltem miskolc térségét, így az esetleg onnan érkező híreket sem tartottam számon=> nem tudom mennyire nagy ott az alvilág Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5998 Dátum: 12 szep 17, 18:15:56 »

Nahát Niki, mennyi mindenben egyetértünk! Ha majd úgy döntök, hogy elindulok  a Grand Line-ra kalózkodni, akkor lehetsz a második tiszt a hajómon, ha akarsz. kacsint

Egyik tanárom mai aranyköpése: A 4-es metró azért épül olyan sokáig, mert titkon Azerbajdzsánig fúrnak olajat lopni. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5999 Dátum: 12 szep 17, 18:40:20 »

Sok magyarázatot hallottam már a négyesmetróra, de ez se rossz xD Tényleg gman, te hol vagy koleszos városilag?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!