24 okt 07, 11:21:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139924 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5955 Dátum: 12 szep 13, 16:27:14 »

Idézet
A másik lehetőség, hogy találtok valakit, aki beleveri a fejetekbe, hogy sötétedés után egyedül csámborogni TILOS!!!
Ezt pedig nem mindig lehet elkerülni (főleg télen amikor már 5kor sötét van), akkor már jó korán ne menjünk ki az utcára, ha nincs semmi kíséretféle?  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 16:28:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5956 Dátum: 12 szep 13, 16:35:10 »

Lányoknak mondom: Ha el akarjátok kerülni, hogy megerőszakoljanak titekek, akkor legyetek ápolatlanok és büdösek, ez a legbiztosabb módszer. Nevet
A másik lehetőség, hogy találtok valakit, aki beleveri a fejetekbe, hogy sötétedés után egyedül csámborogni TILOS!!!

Mondjuk ha pedofil a támadó, akkor neki mindegy, hogy fiú vagy e vagy lány, csak gyerek legyél.
Vagy akiből a pia előhozza az állatot, annak is mindegy, hogy állat vagy ember, csak valakibe bele tudjon kötni. De egy rablónak is mindegy, hogy büdös e az illető. Na mindegy, sorolhatnánk végtelenségig a veszélyforrásokat.


Önvédelemhez egy magabiztos kisugárzás a legjobb. Ha látnak rajtad egy "ne kötekedj, mert összetörlek"-attitűdöt (testbeszédből, mozgásból, tekintetből, arckifejezésből), akkor elkerülnek a balhés alakok. Persze ehhez a legkönnyebb, ha valaki tényleg járatos valamilyen küzdősportban, de enélkül is meg lehet csinálni. Ezért is van az, hogy vannak, akiket folyton betalálnak, másoknak meg sosincs ilyen gondja.

Nem értek egyet. Én mindig is egy konfliktuskerülő ember voltam, Soha a büdös életben nem kezdeményeztem egyetlen rosszindulatú vitát sem szóban, sem testi szinten. Látszólag meg a legkevésbé sem nézek ki úgy, mint 'akibe nem kéne belekötni'. Még is, inkább a "sosincs ilyen gondjuk" táborba tartozom.
A fizikai kivetülésünk azt is megmutatja, hogy ki a vevő az ilyenre. Mindenkinek van egyfajta intuíciója (szerintem tudatalatti, legalábbis a legtöbbünknél biztos), de nevezhetjük ösztönnek is, ami megsúgja, hogy ki milyen ember. Persze ez sokkal mélyebb a fogalmak szintjénél. Vannak olyan emberek, akiknek a szeméből, az arcából sugárzik az értelem, a belső tudatosság. Ezeket az embereket rokonszenvesnek tartom. Szerintem én is ilyen vagyok, még ha nem is mindenki érzékeli tudatosan, tudat alatt igen, és szerintem ezért nem köt belém senki. Persze ez kissé elvetemültnek hangozhat, de nagyon ésszerű: a puszta jelenlétemmel kiírtom másból a rosszindulatúságot. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 16:36:07 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5957 Dátum: 12 szep 13, 17:16:00 »

Igen Ayumi, pont így gondoltam. Nálunk legalábbis így működik, sötétben védtelen nőt nem engedek az utcára egyedül. A sajátomat legalábbis nem. A többi nem igazán érdekel, csak egy jótanács volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 17:23:59 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5958 Dátum: 12 szep 13, 18:44:52 »

Stance, ezek szerint te rokonszenvesnek tartod magadat?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 18:45:58 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5959 Dátum: 12 szep 13, 18:46:41 »

Azt mondtam, hogy szerintem én ilyen vagyok. Ha a tükörbe belenézek furcsa lenne, ha magammal elkezdenék társalogni, vagy úgy néznék magamra, mint egy idegenre. Nevet
Naplózva



Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5960 Dátum: 12 szep 13, 21:09:34 »

Milyen mosómedvék jönnek MO-ra? O.o
Amúgy igen sötétben is kell mászkáljon az ember lányának, főleg ha egyetemista vagy már dolgozik. Nekem pl hétfőn este 8ig órám van igen bajos lenne...  És olyankor még a kombínón is akadnak elég fura alakok :S Jó hogy én nem mászkálok egyedül Hehe
A vonatról meg már nem is beszélek ott is van egy két igen félelmetes szitu. :/ Főleg ha az ember rákényszerül arra hogy 8 után száljon fel rá.... hát vannak rajta nem józan emberek is. De a kedvenc sztorim amikor ültem a vonaton, haza fele tartva, elrohan mellettem egy fickó táskával a hátán utána a kalauz és ordítja, hogy álljon meg, adja vissza a táskáját a fiúnak akitől lopta és Pilisnél várják már a rendőrök. Én csak pislogtam. Ilyenkor mindig megerősödik bennem a tudat, hogy miért nem veszem elő a laptopom vonaton, mint sokan mások.... hát nem hiányzik hogy kikapják a kezemből smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 21:20:23 írta Lilus » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5961 Dátum: 12 szep 14, 15:59:07 »

Arról már nem is beszélve h ha az ember éjszakás (mint pl én), akkor este 10re jár dolgozni (és mivel a 29es buszhoz nekem kéne egy 31es busz de nem éri be, az előző meg korai, így gyalog járok fel a sötét parkon át (de valamikor körbe megyek és 32essel közelítem meg, mert botladozok a gyenge fényviszonyok miatt amarra)  smirksweat
A d.u.-osok meg este 10után mennek haza, (akkor kísérik majd őket biztosan?  Pojén )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5962 Dátum: 12 szep 14, 19:17:19 »

Én most pont úgy járok jógáznia  Nyugatihoz, hogy negyed 8kor végzek, és negyed 9re érek haza Nevet De az egy forgalmas hely, aránylag normális közvilágítással.

Ajj, még mindig le van amortizálódva a szókincsem hála annak, hogy a barátnőimmel megnéztem a 'Ted' című mozifilmet. Igen, azt, ahol a plüssmaci életre kell. Nem, nem tudom hogy kerültem oda. Igen, olyan szar, hogy egyszer meg kell nézni.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 14, 19:59:04 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5963 Dátum: 12 szep 14, 19:58:17 »

Igazából szerintem pesten éjjel a legveszélyesebb részek a kis eldugott utcák, főleg a 8. kerületben. De ahol járkálnak az emberek ott azért annyira nem vészes.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5964 Dátum: 12 szep 14, 21:52:37 »

Azért nem csak a nőknek kell vigyázniuk ,a férfiaknak is ugyanúgy kell figyelni éjszaka.Kitudja milyen elmebeteg/ittas emberek vannak olyankor az utcán. Az igaz hogy azért jobban megtudja védeni magát,de mivan ha fegyver van az illetőnél? | Igen,nem rég olvastam,hogy a 1-2 mosómaci "elkóborolt" Amerikából,és  Nyugat-Európában már szaporodnak,és már magyarországot is majdnem elérték.Azt irták róla,hogy feltehetőleg már valahol a környéken vannak,és hogyha találnak maguknak párt,könnyen elszaporodhatnak.Szerintem nem lenne rossz Nevet Jobb mint egy róka...(Vagyis aranyosabb,de ugyanaz szinte)
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5965 Dátum: 12 szep 14, 22:45:13 »

Hát nem igazán....

Am komolyan, milyen begyöpösödött elme kell ahhoz, hogy valaki azt valja, hogy a nő ne menyjen egyedül sötétben az utcára?
Mint ahogy előttem is leírták nekünk is akad olyankor dolgunk (meló, suli, magánügy elintézése, bármi)...
Meg nem csak sötétben járnak ám hülyék az utcán, képzeljétek fényes nappal is  Ohh My God Nem is kevesen... Olyankor is történnek kellemetlen incidensek...
Engem valamiért néha szeretnek kifogni érdekes emberek, bár komolyabb gondom még egyszer se akadt belőle, de sose volt kellemes, és hiába voltam akár tömött buszon, senki sem segített megszabadulni a zaklatómtól, inkább engem néztek ki az emberek mindezek miatt...
Asszem ezen a beszóláson egy kicsit felforrt az agyvizem, főleg, hogy most is fél órája értem haza, és mivel szeretnék életet is, nem igazán változtatnék az életmódomon Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 14, 22:49:32 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5966 Dátum: 12 szep 14, 23:10:08 »

Belém még sosem próbáltak belém kötni, de amilyen lenéző/eszelős fejet tudok vágni ha szükséges, nem is csoda:D Mondjuk másfél órás relaxáció után valószínűleg képtelen vagyok bármilyen fenyegető aurát kibocsátani, ennyi jóga még engem is lenyugtat annyira xD De akkor meg gondolom azért nem kötnénk belém, mert holtnyugodt vagyok.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5967 Dátum: 12 szep 15, 11:16:59 »

Érdekes dolog az időkapszula késztés, mert... próbájátok ki, vagy kérdezzétek a Doktort! ikszdé

És nem vagyok begyöpösödött...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5968 Dátum: 12 szep 15, 11:41:05 »

Én már csináltam időkapszulát, nagyon mókás kis... akármi. Nevet Te mit raksz bele, gman? Ha elárulod, én is elárulom, mit tettem bele anno. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5969 Dátum: 12 szep 15, 11:46:21 »

Igazából nem is időkapszula, csak nem tudom, hogy kellene hívni... Annyiból áll a dolog, hogy írunk egy csomó levelet a jövőbeli önmagunknak, amiket bizonyos események bekövetkeztekor kell kinyitni. Jótanácsok magunktól magunknak. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!