24 okt 07, 03:09:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139177 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5835 Dátum: 12 szep 06, 20:36:18 »

Már felhívtam, jól van és sörözik xD de siethetne már hozzám Nevet az idei menő kolimba xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5836 Dátum: 12 szep 06, 20:56:34 »


Mózes, én beleolvastam abba könyvbe, s tudom, a te esetedben nem jelent jót  a babona. Pojén

Én hálistennek nem vagyok allergiás semmire, nem gyötör a parlagfű meg semmi bow
Jó oké, az íze az nem a legjobb, de azért nem kéne ekkora felhajtást miatta. :/  Pojén

Egyébként én az voltam kb mindenre, de azt kell mondjam,  a legjobb gyógymód rá a kit érdekel.
Ha allergiás vagy a kutyákra, tarts kutyát, ha macskákra tarts macskát, ha laktóz érzékeny vagy, igyál sok tejet...stb


A macskákat imádom, olyan kis édes, kis aranyos, kis ártatlan, miközben egy kegyetlen gyilkológép.  Nevet

Meg egyébként is a leggazdaságosabb az üzemeltetésük.
Egy zsák macskatáp kb 3x annyi ideig elég, mint ami rá van írva. Néha elég neki egy fél marékkal, aztán menj cica kontrolláld a környező kisállat populáció demográfiáját.




Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #5837 Dátum: 12 szep 06, 21:42:21 »

Sziasztok!
Lehet, hogy nagyon béna vagyok, és lehet, hog nem idevaló téma, de van valahol valamilyen html-kód gyűjtemény, amit az egyszerű fórumozók használhatnak errefelé? Most az aláírásomon ügyködöm, de nem akar középre menni.

Tudna valaki benne segíteni?

Köszönöm! bow
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5838 Dátum: 12 szep 06, 21:44:23 »

[ center ] [ img ] kép direktlinkje [ /img ] [ /center ]
mindez szóköz nélkül
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #5839 Dátum: 12 szep 06, 21:48:54 »

Ez érdekes. Ezek szerint a hozzászólás szerkesztőből kell csak kikopizni a dolgokat és nem is kell html kód.

Köszönöm!
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5840 Dátum: 12 szep 06, 22:17:18 »

Egyébként én az voltam kb mindenre, de azt kell mondjam,  a legjobb gyógymód rá a kit érdekel.
Ha allergiás vagy a kutyákra, tarts kutyát, ha macskákra tarts macskát, ha laktóz érzékeny vagy, igyál sok tejet...stb

Szerintem ez jó mód az öngyilkosságra.
Eléggé intenzív korszakát éli a parlagű szezon, tegnap alig tudtam dolgozni, egy kínszenvedés volt, ma reggel pedig úgy ébredtem, hogy a bal szememet a sok gennytől nem tudtam kinyitni, még az ujjaimmal se tudtam szétnyitni. Sajnos nekem ez a 'kit érdekel gyógymód' nem jön be.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 22:18:01 írta Stance » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5841 Dátum: 12 szep 06, 23:01:28 »

Az  baj, hogy elve egy ilyen sterilen szennyezett környezetben élsz.

Kb 20 millió dolog okoz valamilyen káros hatást a környezetedben az egészségedre, azt 20 millió bogyóval próbálják gyógyítani, de végül csak oda jutsz, hogy a 20 millió bogyó nélkül meg olyan gyenge az immunrendszered, hogy szinte egy mezei megfázás is életveszélyes.

De az amit az előbb írtam, azt ténleg komolyan godoltam, és tényleg baromira alergiás voltam mindenre, s baromi sok időt kórházakban, ahol a dokik rajtam gyakoroltak az okj-s akupunktúra vizsgájukhoz

S hát amire lehetett, arra allergiás voltam a tejtől kiütéseim lettek, ha macska v kutya közelébe mentem, baromira prüszköltem, folyt a szemem, meg fulladoztam stb.

Viszont ennek ellenére a szomszéd kutyáival annyit játszottam, hogy folyton csupa harapás és karmolás nyomokkal mentem haza este.

Meg hát tudva lévén, hogy permetezett gyümölcsöt nem ajánlott enni. De hát, 5 évesen törődtünk mi vele? Nem nagyon.

Szóval szerintem  a lényeg, hogy inkább a szervezeted küzdjön meg velemi mint a színes bogyók.

De hát vannak azok a szerencsétlenek, akik egy kis megfázás miatt is rögtön futnak az orvoshoz, hogy jaj betegek.

Jó én, baromi könnyen meg tudok fázni, de ilyen hülyeségekkel nem rabolom a doki idejét. Persze ha elmennék hozzá, lehet megalapítana, hogy valamiféle járvány, meg felírna 2-3 bogyót, hogy napi 3x2. stb.. stb.
Viszont eleve úgy vagyok vele, hogy értelmesebb venni a piacon egy kiló almát, mint hogy egy fillért is költeni az iylen megfázás elleni gyógyszerekre a patikában.

A másik filozófiám idekapcsolódva: Addig nem vagy beteg, ameddig el tudod vonszolni a segged a rendelőig.


Szóval amibe nem halsz bele attól erősebb leszel, ez a lényege mindennek.  Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5842 Dátum: 12 szep 06, 23:40:17 »

Nekem az az allergiám alapja dióhéjban, hogy túl erős az immunrendszerem és túlreagálja a szervezetem. A permetezett gyümölcsök, zöldségek meg tabu téma nálam, amióta egy szelet dinnyétől olyan kiütéses lettem, hogy alig volt a testemen  bőrszínű rész. Gyógyszerezni meg ha akarnám se tudnám magam, mert nem költünk ilyenekre pénzt. Ilyet is, hogy fájdalomcsillapító, csak nagyon ritkán, vészhelyzet esetén veszek be.
Kedvelem a mottót, miszerint ami nem öl meg, az megerősít. De csak addig, amíg szellemi szinten beszélünk. Ha ész nélkül csináljuk a dolgokat végül a kórházban kötünk ki, akár hónapokra is, vagy lebénulhatunk életünk végéig. Például attól biztos nem lesz semmi jobb, ha tüdőgyulladással hógolyózok kint, csak rálapátolok a betegségre 1-2 adagot.
Mondjuk túl sok választásom amúgy nincs, mert erős szigor van itthon, lázas vagyok vagy sem, az iskolában/munkahelyen kell rohadnom.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5843 Dátum: 12 szep 07, 05:26:29 »

Niki, nem vagyok allergiás a macskákra (am semmire sem, az a puhányok szokása). Feltételezem, hogy nem szereted a csatornapatkányokat, de gondolom nem azért, mert allergiás vagy rá, csak mert untdorítónak találod. Ha ez rossz példa volt, akkor gondolj valami másra, amit utálsz. Na én úgy vagyok a macskákkal. Apám le szokta lőni őket, ha betévednek az udvarra, vagy a kertbe, mert azok a dögök nagy szeretettel fogyasztják a baromfiakat és a galambokat. A macskát én csak kártevőként ismerem, a kártevőket meg nem szokás szeretni.
Egyszer volt macskánk, de őt is el kellett tenni láb alól a fenti okok miatt.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5844 Dátum: 12 szep 07, 08:06:20 »

De durva családod van, gman.  >.<# Jó példa volt a csatornapatkány, de akkor ugyanígy a sikló, béka, poloska, számomra ezek a te macskáid például. Amúgy nem kell messzire mennem, itt van anyum, aki odavan a két kutyánkért, de a macskáktól egyenesen undorodik. Emlékszem, mikor Szaffi (a legutóbbi cicánk), aki cseppet sem volt amúgy az a bújós, simulós fajta, ám olykor rá is rájött a macskaötperc, ilyenkor tekeredett ugyebár mindenhova, és mikor anyut vette célba, hát... jaj, ha hallottatok már nőt visítani. ikszdé
Nálunk a kutyák gyilkolták a csirkéket, mikor sikerült kiszökniük, de emiatt nem öltük meg őket.  Gondolkozik Amúgy miféle termetes jószágok lehetnek felétek a macskák, ha a tyúknak is nekimegy? Pojén

mogyi, egy kis segítség bővebben ezekről a kódokról: katt!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5845 Dátum: 12 szep 07, 08:24:22 »

Azért érdekes hozzáállása van egyes embereknek a dolgokhoz. Sose tudtam felfogni, hogy hogyan képzelik egyesek azt, hogy mások háziállatait megölik. A mi utcánkban is előfordultak már kutyamérgezéses esetek. Számomra ez teljesen felfoghatatlan. Ha az én macskámat lőné valaki agyon, hát én utána a bíróságon nem hiszem, hogy mást tudnék mondani azon kívül, hogy a lövöldözést ők kezdték, nem én. Csak a válaszcsapás kissé túl jól sikerült... vagy ha ez azért túlzás is, de az ilyen tevékenység nem maradna megtorlás nélkül, az hétszentség.  Ördögi

Most hogyan lehet őket utálni? Szomorú És önkényesen legyilkolni...



Ha meg gondot okoznak a macskák, még mindig lehet pl. kisebb termetű kutyát tartani, az általában jól kezeli ezt a problémát, elkergeti őket, utána meg már nem is nagyon jönnek. Ha meg egyet-egyet néha el is kap, akkor is legalább esélye volt a macskának a menekülésre, nem önkényes gyilkolászás zajlott.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5846 Dátum: 12 szep 07, 08:27:08 »

Nagyok arrafele a macskák, de velük viszonylag kevés a gond, mert a patkányok elkergetik őket, mivel azok még nagyobbak. Vannak rókák és nyestek is, ők sincsenek szeretve.^^
Ja, meg a jó öreg lódarazsak.
A természet lágy ölén élni szívás, szerencse, hogy elköltöztem. Nevet

Aes, azoknak a macskáknak nincs gazdájuk, rég elvadult házimacskák.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 07, 08:30:31 írta gman » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5847 Dátum: 12 szep 07, 08:39:18 »

Hát akkor nem szívesen laknék ott, ahol te, gman, (hol is laktál? Pojén )ha minden ötször akkora, amekkorának én itt, keleten ismerem. ikszdé Egér nagyságú poloska, piton nagyságú sikló... brrr.
A szépség és az aranyosság relatív dolgok szerintem. Egy kígyóimádó ugyanúgy érezhet irántam, mint te gman iránt, mert a szépséget számára egy pikkelyes, tekergőző, kezetlen-lábatlan állat jelenti. Bár számomra is felfoghatatlan, hogy lehet irtózni  tőlük, annak ellenére, hogy én inkább kutyás vagyok, mint macskás.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5848 Dátum: 12 szep 07, 09:00:28 »

Jól elbeszélgettek hárman, pedig nem is vagytok online. Fura... Pojén
Niki, az a cica, amint mutattál, épp a maci torkát akarja elharapni. Attól még nagyon édi. ^-^
Amúgy nekem is mesélték ismerősök, hogy macska tizedelte a nyulaikat, úgyhogy elhiszem, amit gman mond, de akkor sem lőnék le egyet sem. Beszerezni egy kutyát és kész. Az én kutyusom is elkergeti a szomszéd macskákat, de a hárommal, akik a mieink, együtt eszik és vígan elvannak. Néha persze összekapnak, de öt perc után ki is békülnek. Olyanok, mint az öreg házasok. ikszdé

A szomszédok néhány éve találkoztak valamilyen állattal a garázsukban. A mai napig nem tudják, mi volt az, de rájuk támadt, úgyhogy nagy nehezen agyonütötték és elásták. Azt mondták, olyat még nem láttak soha. Anyu szerint rozsomák volt. ikszdé Csak tudtommal nem élnek errefelé rozsomákok? ikszdé Én mondtam, hogy borz, az is elég szívós és agresszív, hogy megfeleljen a leírásnak, de a csíkok alapján elég könnyű azonosítani is. Csak nem lehettek a szomszédok olyan tökök, hogy ne ismerjenek fel egy borzot. Gondolkozik (bocsi az elkalandozásért, csak kíváncsi vagyok más véleményére :/)
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5849 Dátum: 12 szep 07, 09:06:26 »

Szívesen találgatnék, tia, csak fulladozok a nevetéstől. ikszdé Eleve az a szó, hogy rozsomák... tök vicces. Nevet Aztán a sztori maga. Szerintem elég tökök (xDD) lehettek a szomszédjaid, vagy csak a hirtelen jött sokk miatt akkor se ismerték volna fel az ágrésszív lényt, ha a homlokára van tetoválva 72-es betűmérettel.
Mi rejtettben toljuk, tia, az sokkal menőbb, mint online.  Kúl (Najó, én csak nem akarom, hogy bárki lássa, épp merre kalandozom. xP)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!