24 okt 06, 23:36:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138855 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5820 Dátum: 12 szep 05, 20:56:14 »

Hjaaaj, remélem, hamarosan lesz már egy örökbefogadott macskám nekem is, mert ez így nem állapot, hogy mindenféle szomszéd-ismerőslátogatásnál meglátom a szomszéd/ismerős cicáját, megszeretgetem, és rájövök, hogy nekem nincs cicám, és ez olyan szörnyű. Szomorú Szeretnék már egy macskát.  Hümm-hümm

Én meg jól leégtem ma, viva hullaszínű bőr!  Be van tépve
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5821 Dátum: 12 szep 05, 21:13:20 »

Hát az enyém nem szereti ha szeretgetik (kivéve anyut, neki engedi h szorongassa), mindig játszana, amikor írok (gépen) akkor meg folyton betámad. [úgy néz ki az alkarom a sok karmolástól mint aki befarcolta]  >.<#
A hullaszínű bőr az meg nem a fehéres szokott lenni? (mint orochimaru), [mondjuk a sültcsirkének is piros a bőre, és az garantáltan hulla]  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 21:15:05 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5822 Dátum: 12 szep 05, 22:38:54 »

ikszdé köszönöm fiúk lányok. Ezen az oldalon kétszer is jót nevettem. Tia mikor a munkaeszközödről volt szó... nem csoda Stance reakciója. Dörzsipapír. ikszdé
A második a sültcsirke volt.

Hát nem nekem való tényleg ez a korán kelés. Pedig másokhoz képest nem is kelek korán. Nevet egyész suli idő alatt totál álmos vagyok. ÉS.. Fuck yeah jó hogy most a sulira gondoltam, egy tesicsomagot össze kéne dobni. Kajak ha ezt most nem írom le, itthonhagyom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5823 Dátum: 12 szep 06, 05:07:49 »

A telepátia nekem "csak" 50 km sugarú körben működik, most pedig 70 km-t kellett volna általhidalni. Amúgy már megoldottam az ügyet.

A macskákat meg utálom.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5824 Dátum: 12 szep 06, 05:51:13 »

Nem szereted a macskákat?????? De hát ők aranyos kis világuralomra törő lények, akik azt hiszik övék a világ.  ikszdé Nincs semmi bajom a macskákkal tényleg nagyon cukik de mivel sok dolog van velük meg hát azért nem egy panel lakásba való... smirksweat
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5825 Dátum: 12 szep 06, 07:49:02 »

gman, mi bajod a cicákkal? Allergiás vagy rájuk? Szedjél te is gyógyszert rá. Nevet
SzG, egy valamirevaló kiskedvenccel, baráttal sok dolog van. Az lenne a baj, ha nem lenne velük állandóan baj, különben nem is lenne értelme az egésznek. Hogy értékelni tudd a jó oldalát valaminek, kell hozzá a negatívuma is.
Én akkor utálok korán kelni, mikor ébreszt az ébresztő, és akkor is utálok sokáig aludni, mikor felkelek. Nem jó egyik se, ha nagyon kipihent vagyok, azért érzem magam fáradtnak, ha korán kelek, akkor azért.
Mi ennek az aranyközépútja vajon? hmmm

Szia, tia. Nevet De jó, hogy itt vagy újra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 07:50:59 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5826 Dátum: 12 szep 06, 08:32:56 »

A macskákat nem szeretni bűn, az egyiptomi istenek szeme előtt borzalmas eltévelyedés, ami a túlvilágon rettenetes büntetést von maga után: 24 órás műszakban macskaformájú szfinxeket kell építeni, sivatagi környezetben. Én szóltam, még nem késő változtatni.

Imádom a macskákat. Számomra felfoghatatlan, hogy egyáltalán létezik valami, ami ennyire aranyos lehet mint egy macska. *-*
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5827 Dátum: 12 szep 06, 12:32:27 »

Niki én nagyon szívesen tartanék macskát de reálisan nem egy panel lakásba való. Nagyon aranyosak és a Garfield is az egyik kedvencem.
Aes: Ezt nekem szólt?   Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 12:33:03 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5828 Dátum: 12 szep 06, 13:23:40 »

Jó, de dörzspapír? Hmm... Na, mindegy.

Ha már itt tartunk, egy macska inkább való lakásba, mint egy kutya. (az öleb nekem nem egyenlő a kutyával Nevet) Az megint másik dolog, hogy egy macska nem szereti, ha bezárják, de higiéniailag jobban lakásba való, mint egy kutya. (az már lényegtelen, hogy nálunk meg pont fordítva van >.<#)

Macska: http://www.youtube.com/watch?v=EHwu-H_KtfU&feature=related ikszdé

El is felejtettem. Ohh My God A múlt héten három napon belül két sünit mentettem meg. Nevet

Az, hogy megint itt vagyok, enyhe túlzás, csak néha felnézek egy kicsit. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 13:24:26 írta A-chan » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5829 Dátum: 12 szep 06, 13:36:49 »

Hm... én panelben lakom és van cicánk Nyelvesít (már jó pár éve és már a harmadik smirksweat )
Imádom őket amúgy *.* annyira édesek. Sokkal jobban macskás vagyok mint kutyás sőt.... kutyából eddig volt 2 akit szerettem..^^"
Én hálistennek nem vagyok allergiás semmire, nem gyötör a parlagfű meg semmi bow
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5830 Dátum: 12 szep 06, 14:31:28 »

Én is szeretem a macskákat,de a normálisabb természetűt.Volt 1 keverék mezei-hosszú szörű macskánk ,nagyon szép volt...De elveszett,eddig 2 évig el se veszett és most ..áhh na mind1.Nagyon bánt.Szuper macs volt.Kutyánk is volt...Szegény ö is elpusztult,14 évesen daganatos volt.Azóta gondolkodunk hogy legyen valami ,de macskát nem akarunk,mert úgyis elveszne.(Bent nem marad meg a macska).Egy Border Collie-n gondolkodunk.Szerintetek?
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5831 Dátum: 12 szep 06, 19:24:17 »

Idézet
Egy Border Collie-n gondolkodunk.Szerintetek?
Hát ha szeretnétek egyet akkor vegyetek.  Nyelvesít
A-chan: Biztosíthatlak arról, hogy Szaby2 egész nem ezen röhögött.  ikszdé
Az gáz, ha az embernek fáj meg ropog a munkaeszköze? ikszdé
Tényleg egy csomóan eltűntek vagy csak kevesebbet írnak.. Pl Flexee sincs itt aztán Zizi is csak arra a kis időre volt itt, na meg mugen is eltűnt, aztán Pacee-t se láttam na meg még egy csomóan nincsenek.. Mindenki suliban vagy nyaralni van?  ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5832 Dátum: 12 szep 06, 20:02:01 »

Idézet
Mindenki suliban vagy nyaralni van?  ikszdé
hát a suli azért nem 24 órás.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5833 Dátum: 12 szep 06, 20:06:46 »

Hát ha  nincs mire írni akkor nehéz....

Előbb úgy megijedtem, leesett a párommal közös kép a polcról és egyedül is vagyok koliszobában :S első reakcióm az volt míg játszottam, hogy fel kell hívnom jól-e van, de nem akarok túl aggódó barátnő lenni -.- Asszem egyre babonásabb leszek ahogy öregszem -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5834 Dátum: 12 szep 06, 20:28:46 »

Nem feltétlen babona ez, noemimi, ha nyugodtabbnak érzed magad felhívván a barátod, szerintem tedd meg. Meg aztán lehet, jól is esik neki, amiért aggódsz érte. Bár ezt nem tudhatom, de nekem jól esne asszem'.  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!