24 okt 06, 23:37:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138866 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #5745 Dátum: 12 szep 02, 22:47:43 »

A tetkóval egy véleményen vagyok Nikivel. Amíg van Komoly jelentősége, szimbolizál valami pozitív dologhoz köthetőt addig tökéletesen rendben van. De csak azért, mert "jól néz ki"... az para.
Amit csak mellékesen meg kérdek, hogy minek írtad a "komoly" szó kezdőbetűjét naggyal? Vmire utalni akartál ezzel vagy csak szimpla elírás?

Ami fontosabb és ez a kommentem lényegét képező része.
Nem kell annak oknak lennie hogy tetoválást csináltass. Ha tetszik felrakatod és kész. Ha nem másért akkor magadért. Bátyámnak is van egy ördögfej a vállán, pedig semmi oka nem volt rá csak neki tetszett, meg jól is áll neki. Aki meg divatból csinálja hát azt? Attól itt bárkinek jobb lesz vagy rosszabb az élete mert "Gipsz Jakab" divatból tele tetováltatja magát? Valószínűleg nem csinálná ha neki se tetszene.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 22:50:49 írta Morause » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5746 Dátum: 12 szep 02, 22:56:31 »

Mint írtam, a tetoválás egyfajta pecsét, nem olyasmi, amit bármikor, bármilyen módon leszedhetsz magadról, és mint ilyen, komoly előzménnyel kell rendelkeznie, hogy értelmet nyerjen a megléte. A "tetszik" és a "bírom" pedig nem tartozik az értelmes előzmények közé, de persze ez is csak az emberek, az enyém, Marci, Stance, gman, noemimi, és sok más ember véleménye.

Igen, Saphi, erre is céloztam a másfajta érzések alatt. Te úgy szereted, én pedig emígy, a magam módján. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 22:59:38 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5747 Dátum: 12 szep 02, 23:45:45 »

Na látszik h holnap már iskola (ilyen pangással is  rég találkoztam 1órakor)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5748 Dátum: 12 szep 03, 05:32:53 »

"Gyökér", "Csabi a Csíra"... Valahogy felfordul a gyomrom az ilyen embertelen viselkedéstől. Messziről kerülöm is az ilyen folyton ítélkező embereket. Mosolyog
Ezt magamra vettem, de ha nem nekem szólt, akkor bocsi. Lássuk az ellenérveket:
1. Először mindenki ránézésbből ítél, te is, max megpróbálod elnyomni, de minimum egy pillanatra neked is átfut az agyadon valami sztereotípia. Nálam ez több, mint egy pillanat, mert engem az angyalok nem tartanak folytonos zárótűz alatt szeretetgyilaikkal.
2. Nehezemre esik komolyan venni valakit, akiről ránnézésre megmondható, hogy lvl 85 paladin.
3. Semmi rosszat nem mondtam neki és nem is fogok. Csak veletek közöltem a gondolataimat. Gondolni még szabad, nem?
4. Csabika FEEK-es. (Hogy a sötétség eme küldötte mit keres Jakabhegyen, azt megtippelni sem tudom.)

Ezek alapján megállapítom, hogy nem értem a problémádat.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5749 Dátum: 12 szep 03, 07:31:05 »

Jakabhegy? FEEK? Csak nem te is Pécsen vagy?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5750 Dátum: 12 szep 03, 08:29:06 »

Úristen, gman egyet értek veled. Szar érzés.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5751 Dátum: 12 szep 03, 08:58:33 »

Aes, mi a szar? Az, hogy össze vagyok zárva egy éticsigával, vagy hogy egyetértesz velem? ikszdé

MrSaiyan: Ja.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5752 Dátum: 12 szep 03, 09:03:28 »

Hát, igazából mindkettő. ikszdé

Btw egyik hugom is FEEK-es. Szegény. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5753 Dátum: 12 szep 03, 09:05:08 »

Örülj, hogy nem valami részeges partyarc a szobatársad, aki hajnali 3-kor még 130 decibellel nyomatja a tücc tücc zenét a haverjaival.  Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5754 Dátum: 12 szep 03, 09:11:04 »

Te bölcsész vagy Aes, ugye? Tudósszemmel az sem túl menő. ikszdé Igaz, tudósszemmel semmi sem menő, ami nem TTK. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 09:16:34 írta gman » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5755 Dátum: 12 szep 03, 09:48:25 »

Na annak ellenére h rám nem vonatkozik a sulikezdés, sikerült korán lelnem (hajnali fél 8-kor), csak mert el kellett mennem 9-re valahova.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5756 Dátum: 12 szep 03, 11:52:20 »

Te bölcsész vagy Aes, ugye? Tudósszemmel az sem túl menő. ikszdé Igaz, tudósszemmel semmi sem menő, ami nem TTK. Mosolyog

és  mérnökszemmel a TTK se elég menő xD a TTK-s nem próbálja továbboldani a problémát... ha a probléma "megoldhatatlan"... valamint a legtöbb TTK-s is tanár lesz pont mint a BTK-s ikszdé

(jaj és am a Bölcsész is nevezhető tudósnak... hisz a neve is bölcsészet tudomány)


Rám se vonatkozik a sulikezdés, de mert jóarc vagyok és együtt érző miután 9kor felkeltem, 10kor elmentem fogászhoz... kaptam Black ízű tömést ikszdé és még 1 órán át nem ehetek Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 11:56:24 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5757 Dátum: 12 szep 03, 12:05:19 »

A bölcsész kiszolgálónak, esetleg sütögetőnek nevezhető, semmi másnak. Üdvözlettel egy közgazdász. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5758 Dátum: 12 szep 03, 12:10:52 »

Hát ha ügyes taníthat gimiben, általánosban épp mint a TTK-s... pont ahogy a közgázos is ha ügyes lehet valaki főnöke (bár így is közg-s marad) ha nem akkor lehet lótifuti titkár/titkárnő...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5759 Dátum: 12 szep 03, 12:13:30 »

Viccünk is van erről:
Mit várhat el az ember a szakképzett bölcsésztől?
Hogy k. gyorsan hozza azt a sajtburgert.
 Nevet

Am a föcisek meg a tudósok közt is különbek. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 12:14:03 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!