24 okt 06, 23:35:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138845 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5715 Dátum: 12 szep 01, 23:50:36 »

Jó estét?

Ma egy igen érdekes délutánon és estén lettem túl...az teljesen mellékes ,hogy majdnem OSG-re mentünk,de mégse ikszdé .
Inkabb a haverokk jöttek OSG-ről a Margitszigetre...minden király volt,de távozásunk nem volt eseménytelen...és ennek kapcsán bejelentem:Vannak még jófej rendőrök!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5716 Dátum: 12 szep 02, 11:26:50 »

Segítsen már valaki... Van egy amatőr csapat, youtubra szoktak postolni ilyen feliratos poénos kifigurázó videókat... Piros karikában egy xD a logójuk... Kapisgálja valaki hogy mi lehet a nevük? Már egy órája azon gondolkozok, de tök homály...
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5717 Dátum: 12 szep 02, 11:28:42 »

Talán az Antifaces-re gondolsz? Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5718 Dátum: 12 szep 02, 11:32:45 »

Igen! Igenigenigen! Bakker köszi! ikszdé Öcsém hogy ennyire ne jusson eszembe valami...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5719 Dátum: 12 szep 02, 17:51:42 »

Megérkeztem a koliba, nagyjából egyidőben az új szobatársammal, aki a szüleivel érkezett és akiről ránézésre megállapítottam, hogy egy gyökér. Nem baj, egy mókás élményem már volt vele. Megvan Enel arca, amikor rájött, hogy nem képes megsebezni Luffyt? Na Csabi, a Csíra (így neveztem el magamban) a szüleivel karöltve olyan képet vágott, amikor kiraktam az esküvői fotót a polcra. ikszdé Nem is mertek kérdezni semmit. Nevet

Egy kis segítség annak, aki nem néz OP-t:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6NEBD4WDuBo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6NEBD4WDuBo</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 17:55:26 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5720 Dátum: 12 szep 02, 18:55:18 »

őszintén szólva én is meglepődnék ha egy férjezett szobatársam lenne koliban (ha nős akkor meg nememből kifolyólag még inkább)
am én szintén ma költöztem be koliba anyu, nagyapám és párom elvittek kocsival ugyanis nem szívesen cipeltem volna végig a mikrót egymagam egész úton... sőt az emberek nagyja szülőkkel költözött elég sok cuccuk volt... :O

egyébként a beköltözés simán ment, pár apróbb részt leszámítva, pl. hogy a hibás tapéta és a törött csempe miatt szólni kellett ami engem meglepetés szerűen ért Nevet ugyanis a tavalyi helyen nem igazán foglalkoztak azzal sem, hogy mindjárt rám fog omlani a fal ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5721 Dátum: 12 szep 02, 19:11:09 »

Nekem a mikró befért az utazóbőröndbe. Alig hoztam valamit. Pár ruha, némi élelem, szappan, fogkefe, fogkrém, egy füzet, meg egy toll. Simán befért minden egy bőröndbe. Nevet

Szerk: Egy poharat is hoztam.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 19:13:11 írta gman » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5722 Dátum: 12 szep 02, 19:26:41 »

Nem sértésnek szól... de te aztán k..va igényes vagy dzsíman. Mosolyog De ennyi előnyöd van másokkal szemben hogy nem gyártasz mosatlan hegyeket, mert nincs miből! ikszdé
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5723 Dátum: 12 szep 02, 19:29:33 »

gman mi hasonlítunk azt vettem észre. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5724 Dátum: 12 szep 02, 19:38:38 »

Minek bonyolítani az életet? Annyi ruhát hoztam, amennyit a héten elhordok, pénteken meg hazaviszem őket egy szatyorban, amit a boltban fogok beszerezni. Egyéb probléma valakinek a dzsentri-életmóddal kapcsolatban?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5725 Dátum: 12 szep 02, 19:46:25 »

Hát igen aki megteheti hogy hétvégente hazajár... nem mintha én nem tehetném mert éppenséggel, ha lenne norámlis közlekedés és nem kéne kuncsorogni, hogy hurcibálják a popóm kocsival időnként esztergomtól...
Meg én még abban a korszakomban vagyok amikor néha jobb is fenn maradni Nevet nyugisabb Nevet   
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5726 Dátum: 12 szep 02, 19:49:07 »

manapság mindenki tetkót csináltat?Ez olyan mint a sok gyúrós elkezdett szteroidozni,most meg csináljunk tetkót mert anyuéknak sok pénze van?Mindenki agyatlan zombi lett már...Utálom ezt a fertőt komolyan...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5727 Dátum: 12 szep 02, 19:51:48 »

Hogyhogy mindenki, Marci? Mire gondolsz pontosan? Mindenki ugyanolyat csináltat, sablonosat, értelmetlenül, céltalanul? Vagy mi a problémád a tetoválással? Bocs, a sok kérdés miatt, csak nem voltál túl konkrét a haragodon kívül a témát illetően, és mivel én eléggé tetkópárti vagyok, érdekelne, miért. Szerintem ha van jelentése, előzménye, története egy tetoválásnak, és nem csak divatból, hóbortból rakja magára valaki, akkor az nagyon csodálatos tud lenni.
Nekem nagyon sok minta, forma, elhelyezkedés tetszik, és hamarosan időszakos lesz már egy tetoválás a testem valamely részén. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 19:53:35 írta Nikuccia » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5728 Dátum: 12 szep 02, 19:56:21 »

Épp ez az hogy én is imádom a tetoválásokat és emlékkel vagy céllal nagyon is szépek tudnak lenni.Felnéztem Frászbúkra,és minden 10-éves picsának van egy gitár az oldalára varrva,egy SZÖVEG a hasára, egy matyóminta a térde alá,meg egy sablonszöveg a LÁBFEJÉRE. Először is, a lábfejes dolog szerintem nagy marhaság,mert csak azért csináltat h legyen,de mégse lássa senki. Mindenki kivarratja magát mert jaj de jó,divatmajmok vagyunk,meg szétszurkálja magát koksszal azt meghal 30 évesen,az agyi szint mindenkinek a béka segge alatt van.Utálom a korosztályomat Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5729 Dátum: 12 szep 02, 19:58:20 »

én sem értem a felháborodás okát...
nekem nincs pl. tetkóm, de egyszer ha kitalálok olyat amivel tudok teljesen azonosulni (ill. egy/2 olyat már ki is találtam, az egyik csak ilyen parányi sarokra... a másik meg majd az alapján mit hoz az élet... egy kicsit titkos állom, de az se lenne nagy)
szerintem nem az a fontos hogy közszemlére tegyük, ha valami neked fontos van rajtad....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!