24 okt 06, 23:36:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138859 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5730 Dátum: 12 szep 02, 20:00:16 »

Niki: A tested mely részén lesz az tetkó, ha szabad kérdeznem és a válasz nem sérti a fórumszabályzatot?
Am nekem sincs vele bajom.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5731 Dátum: 12 szep 02, 20:10:52 »

"Gyökér", "Csabi a Csíra"... Valahogy felfordul a gyomrom az ilyen embertelen viselkedéstől. Messziről kerülöm is az ilyen folyton ítélkező embereket. Mosolyog

A tetkóval egy véleményen vagyok Nikivel. Amíg van Komoly jelentősége, szimbolizál valami pozitív dologhoz köthetőt addig tökéletesen rendben van. De csak azért, mert "jól néz ki"... az para.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5732 Dátum: 12 szep 02, 20:34:31 »

Nem, nem sérti. Nevet Nos, nekem a hastájék az egyik legvonzóbb, bár ezt kétszer is át kell gondolnom, hisz ha később lesz gyerekem, nem biztos, hogy előnyös pont ide rakatni. Nagyon tetszik még a bokaszalag stílus is, de a kereszt helyére egy ankhot szeretnék, a lánc pedig vékonyabb és szolidabb lenne. A kínai írásmód egy időben nagyon bejött, de mióta berobbant divatként, valahogy elveszett a különlegessége, specifikuma, meg amúgy is, a rovásírás sokkal menőbb szerintem. Nevet Persze nem ebben a méretben, formában, stílusban, és nem itt, hanem akkor már inkább a karomra, mint Gagának, de persze nem ilyen nagyot, sokat, abból is egy szendébb változatra gondoltam. Lapocka, csukló tájék is tetszetős. Ed Hardy tetoválás pedig az etalon számomra a témában. Mert színes, vad, szabadságot tükröz, és szép emlékeket is kötök hozzá. Persze nem erre a kés mintára hajazok, hanem... hát voltaképp olyan nagy a szabadság és a képzelőerő az ilyen tetkókat illetően, hogy ráérnék akkor és ott kitalálni, melyiket akarjam. Mosolyog
De persze ezek nem olyan dolgok, amikbe gondolkodás nélkül fejest ugranék, és csak úgy, spontán nem csináltatnék egy Ed Hardy főnix madarat se a lapockámra, de mivel nagy forduló elé érek lassan az életemben, azt mindenképp meg akarom pecsételni egy tetoválással. Utána meg ki tudja, mi fog történni velem, amely miatt újra szeretnék majd egy pecsétet. Valahogy így állok ehhez a dologhoz.

Marci, ne bosszantsd magad ilyesmi miatt, inkább örülj, hogy te nem egy vagy közülük. Nevet
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5733 Dátum: 12 szep 02, 21:05:03 »

Nekem lapockán tetszik legjobban a tetoválás. Ha egyszer eljutnék odáig, hogy csináltassak, oda varratnám. Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5734 Dátum: 12 szep 02, 21:07:17 »

Nekem meg háton tetszik (mondjuk nincs tetkóm), de még tetszik a pirszing is köldökbe.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5735 Dátum: 12 szep 02, 21:13:06 »

"Gyökér", "Csabi a Csíra"... Valahogy felfordul a gyomrom az ilyen embertelen viselkedéstől. Messziről kerülöm is az ilyen folyton ítélkező embereket. Mosolyog

Kivételesen teljesen egyetértek veled.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5736 Dátum: 12 szep 02, 21:21:56 »

Nekem most lenne már ami jelképzne valami olyat ami nagyon fontos....,de nem hiszem ,hogy valaha is tetováltatom magam...viszont azzal egyetértek ,hogy divatból hülyeség!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5737 Dátum: 12 szep 02, 21:31:15 »

Egyszer talán egy fairy tail jelet amivel megmutatom az embereknek, hogy szeretem az animéket/fairy tail-t. Vállamra vagy vmi hasonló. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5738 Dátum: 12 szep 02, 21:35:01 »

drszabi
Mit számít az ,hogy az emberek tudják?Igy tulajdonképpen másoknak csinálod ,pedig szerintem ez pont magadnak szól ....de igazából nekem mind1...
(ha viszont akarsz nagy igazságot hallani hallgasd meg ezt: DSP-láncok)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5739 Dátum: 12 szep 02, 21:42:22 »

meg amúgy is, a rovásírás sokkal menőbb szerintem. Nevet

Azt hittem a rovásírást csak a hazaszerető emberek szeretik.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 21:52:25 írta Saphira » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5740 Dátum: 12 szep 02, 21:45:34 »

Arra is jó, hogy 70 évesen is (ha leszek annyi xD) tudjam, hogy én szerettem a fairy tail-t meg az animéket. Meg egy csomó jó van még benne szerintem csak még bele kéne jobban gondolnom. ikszdé
A szám meg jó volt, de csak félig értettem meg sztem, majd holnap még vagy 5-ször meghallgatom, hogy jobban felfogjam. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5741 Dátum: 12 szep 02, 22:14:14 »

Örülök ,hogy tetszett,szerintem egszeru megérteni de vagy 15x meghallgattam ma ikszdé ....

Rovásírás jó dolog mert kifejezi azt ,hogy melyik kultúrához tartozol és még mint szöveg :kifejez valamit....
Rovasirasos ékszert tervezek...csak nem tudom ,hogy a királylánc és a rovásírás ,hogyan otvozheto valami értelmes  formában.Ötlet?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5742 Dátum: 12 szep 02, 22:26:36 »

esetleg valami medál, amire valami rovátírás szöveg van?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5743 Dátum: 12 szep 02, 22:34:24 »

gman, ne haragudj, kérlek, amiért nem tudlak tovább bosszantani az Aranyhajos avával és alával. Sír Ám az a helyzet, hogy délután ismét bebarnultam, így már nem éreztem hitelesnek és aktuálisnak azokat a képeket, de ne aggódj, három hét múlva a kedves, aranyos, drága hajam újra ki fog szőkülni, utána becézhetsz úgy újból, én pedig húzhatom az agyad a képekkel ugyanúgy. Pojén

Saphi, sehol sem állítottam olyasmit, hogy nem szeretem az országomat. Másképp érezni valami iránt nem egyenlő azzal, hogy az az érzés nem is létezik. A rovásírás pedig nekem is ugyanolyan fontos, mint neked, vagyis.. najó, talán nem ugyanolyan fontos, de fontos, és szívem szerint azt tenném hivatalos írásmódnak az országban, és nem is értem, miért kellett áttérni a béna latin betűs írásra, és... de ez meg már megint olyan távlatokat nyit itt, amikbe nem is akarok belemenni. A lényeg: vártam, hogy valamelyikőtök megszóljon érte, és így legyen ötösöm a lottón. Nevet  Bár én nem szeretnék kőgazdag lenni, rohadt unalmas életem lenne...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 22:40:21 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5744 Dátum: 12 szep 02, 22:42:10 »

Igazából nem teljesen a hazaszeretetről van szó.

Két nappal ezelőtt még egyet értettél gmannal. A rovásírás meg a maga sajátosságaival és különlegességével teljesen egyedi. Visszavetné a "drága" globalizációt.

A rovásírás pedig nekem is ugyanolyan fontos, mint neked, vagyis.. najó, talán nem ugyanolyan fontos, de fontos

Én sem hiszem, hogy ugyanolyan fontos lenne. Míg te valamilyen "egzotikus" írásként tekintesz rá, amit magadra varrathatsz, addig én szinte minden nap használom is.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 23:00:06 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!