24 okt 07, 05:13:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139335 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5655 Dátum: 12 aug 31, 08:47:54 »

Ayumi, én később is csináltam és bonyolultabbat is a rántott sajtnál, nyenyenye.  Ike (jéé, egy kanadai :O)

Elnézést, hogy idepiszmogok a titánok csatája közben, de nagyon, nagyon érdekelne, hogy ebből a roppant mód gusztustalan, irtóztató, ámde mégis rettentő cuki, szarvas lényből mi lesz majdan? Valami óriáslepke? Fogalmam sincs, de jó lenne tudni, miféle állatkák mászkálnak a kerteink alatt. Mosolyog Ja, és a neve Mojzika. Mojzika egyet ért gman utópisztikus törekvéseivel. Csak úgy mondom...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 08:48:51 írta Nikuccia » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5656 Dátum: 12 aug 31, 10:12:54 »

Hát Aes, egyedül maradtunk. De nem baj, mi nem adjuk fel, a végsőkig harcolunk a szánalmas törekvéseik ellen, előbb pusztulok bele, minthogy az megvalósuljon.

Tudod, ilyenek leszünk, csak partizán módban:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547308_362351187167717_1697751956_n.jpg

U.i: Én is írnék ellenvetéseket, illetve érveket a szövegeik ellen, tudnék is sokat, de az elmúlt 2 évben most érzem először, hogy vitaképtelen vagyok...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 10:14:17 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5657 Dátum: 12 aug 31, 10:23:49 »

Szafi:
Nem baj, ha ennyien maradtunk, hát így jártunk, végülis arra felétek mondták, hogy "Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl". Meg a partizán üzemmód még mindig egy jó alternatíva az ilyen NWO-szerű törekvésekkel szemben. Majd elbujdosunk. Mosolyog


-----

gman, én azt hiszem részemről befejezettnek tekintem a dolgot, nem azért mert bármiről is meggyőztél volna, egyszerűen ezzel:

Idézet
Azt meg nem értem, hogy miért baj, ha egy kultúra feledésbe merül, vagy megváltozik? Ez nekem nem tűnik a fajunk létét fenyegető katasztrófának, sőt, az egyéni boldogságot sem korlátozná különöseben. Semmi sem örök, az szétjárt cipőt eldobjuk és újat veszünk, a régi, mára értelmét vesztett hagyományokkal ezt miért nem lehet megtenni?

nem tudok mit kezdeni. Ez már egyfajta kóros faji és nemzeti öngyilkossági hajlam, ami sajnos a nyugati világban egyre inkább elterjed. Remélem inkább a kínaiak igáznak le minket, mint hogy ilyenek mentén saját magunkat pusztítsuk ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 10:24:53 írta Aes Sedai » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5658 Dátum: 12 aug 31, 10:27:18 »

Ha esetleg többnek érzitek ettől magatokat Saphi akkor még hozzáverődöm a hadrendetekhez.

Még csak felvetésnek is vicc, mert a lehetetlenről beszéltek. Amióta ember az ember azóta megy így és nem is fog változni. Arról meg aki ilyenekről álmodozik, abba maradjon meg a tudat hogy ez csak álom marad.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 10:28:41 írta Morause » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5659 Dátum: 12 aug 31, 10:28:15 »

Te jó ég, itt meg mi folyik? Nevet Gman gondolkodtál a politikai pályán? Mert szép karriert futhatnál be ezzel az ideológiáddal.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5660 Dátum: 12 aug 31, 11:35:23 »

Szívem szerint csatlakoznék a partizánakcióhoz, de szokásomhoz híven inkább mindenki ellen vagyok. Egyrészt azért, mert tényleg teljességgel lehetetlen összerázni az egész emberiséget - már csak azért is, mert annyira különbözőek vagyunk, hogy lehetetlen mindenki igényét teljesíteni. Elég megnézni egy első világháború előtti és utáni Európa térképet. Nem volt az annyira régen és inkább az a tendencia, hogy elszigetelődünk egymástól, minthogy összefognánk.

Viszont a nemzeti öntudat bennem sem tudott valahogy megmaradni. A legtöbbször inkább szégyellem a magyarságomat, minthogy büszkén viselném. Ez szerintem sok mindent elmond.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5661 Dátum: 12 aug 31, 12:18:35 »

Nem, Aes ne fejezd be, meg te se Saphira, magyarázzátok el, hogy nektek mi a haszon abban, hogy van nemzeti kúltúrátok és pl. mi olyan rossz abban, hogy az erdélyi magyaroktól elválaszt minket valami ratyi képzet határ?
Nem bírom felfogni, hogy miért kell kihúzni magunkat, ha meghalljuk a Himnuszt? Azt csak egy pár hang egymás után rakva, semmi nem emeli a többi normális tartalommal rendelkező zenei mű fölé. Miért kell örülnünk, ha valami sztáron kalocsi mintás ruhát vett fel? Ő dolga, hogy mit hord. Miért jobb a magyar szürkemarha, mint a többi? Miért kell megőrizni a kosárfonás tudományát, mikor van vödrünk? Miért költünk annyit az Augusztus 20.-i tüzijátékokra, mikor száz jobb helye lenne annak a pénznek?
Komolyan mondom, ezeket én nem értem!!!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5662 Dátum: 12 aug 31, 12:32:10 »

Ez olyan lenne, mintha egy születésétől fogva süket embernek kéne elmagyaráznom, hogy mi az a zene és miért jó.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5663 Dátum: 12 aug 31, 12:37:43 »

Meg amúgy is: a tűzijátékok királyak, azokra többet kéne költeni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5664 Dátum: 12 aug 31, 13:14:35 »

Sajnos azt tapasztalom, hogy többségében azok "nyomatják" leginkább a nemzeti büszkeséget (legalábbis Magyarországon), akik semmit olyat nem tudnak felmutatni az életükben, amit saját erejükből értek el, ami kizárólag az ő érdemük. Ezért görcsösen ragaszkodnak ahhoz, hogy milyen kiválasztott nép a magyar és mennyire felsőbbrendű a kultúrája más kultúrákhoz képest stb. És persze az egész világ irigykedik ránk, ezért fondorlatos módon összeesküdtek a magyarság kiirtására... Mielőtt valaki megsértődne, nyilván napokig lehetne sorolni az ellenpéldákat, az itteni fórumozók közül is, ez csak egy észrevétel, ami nekem személy szerint feltűnt.

Egyébként úgy veszem észre, hogy tágulnak a határok: régen a nagycsalád, a törzsközösség számított, az határozta meg az egyén identitását, napjainkban a nemzet vette át ennek a szerepét. És nem kizárt, hogy pár évszázad múlva ismét végbemegy egyfajta átalakulás, amikor már egy-egy kontinens, majd végül talán az egész bolygó lesz az emberek identitásának alapja. Hogy utópisztikus-e az az elképzelés, hogy az egész bolygó egy nemzetté válik, majd pár száz vagy ezer év múlva kiderül...  Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5665 Dátum: 12 aug 31, 13:28:23 »

Csak kiderülne... azt már nem éljük meg és nem tudjuk egymás orra alá dörgölni hogy kinek volt igaza és kinek nem! ikszdé Egyelőre azt is kétlem hogy valaha megéri az emberiség a 3. évezredét.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5666 Dátum: 12 aug 31, 17:11:56 »

Na hazaértem a gólyatáborból Nevet majd tartok élménybeszámolót de előtte ennem kéne valami szilárdat, anélkül hogy kihányjam Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5667 Dátum: 12 aug 31, 18:20:50 »

Idézet
hogy az egész bolygó egy nemzetté válik, majd pár száz vagy ezer év múlva kiderül...   Mosolyog
Milyen kár h mi azt már nem fogjuk megtudni.  smirksweat  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5668 Dátum: 12 aug 31, 18:36:43 »

Azt az 1 nemzetté válást nem fogja megélni az emberiség ....szerintem 1000 éven belül kiírtja saját magát mielőtt barmit is észre venné....
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5669 Dátum: 12 aug 31, 20:19:48 »

Igaz. A mai környezetszennyezés fogja kiírtani az embereket előbb vagy későb.
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!