24 okt 07, 17:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140610 alkalommal)
0 Felhasználó és 96 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5490 Dátum: 12 aug 28, 20:37:40 »

Olvastam,csak nem figyeltem a dátumot és azt hittem ma 9ig.Na mar csak az lenne a vicces ha nem venné észre és torolnék....ikszdé .
Én pl nem tudtam elolvasni mért bannoltak csak a 2honap után ...kicsit zavart ikszdé
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5491 Dátum: 12 aug 28, 20:52:53 »

Nekem 1x olyan volt (nem voltam bannolva) de valamiért azt írta h ki vagyok tiltva (de magát a tartalmat se láttam vendégként), szóltam a nővéremnek aki belépett a nevemmel az ő gépén (nyilván nem tudott volna belépni ha "igazi bann"), és csináltam rendszervisszaállítást akkor már nem volt semmi gond.
De nem tudom h ez mi volt.  Gondolkozik Lehet h (mivel szerintem dinamikus IP-m van mert DIGI-s vagyok) kidobott 1 olyan ipcímet ami "nem volt ide jó", vagy nem tudom h mi kínja volt.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5492 Dátum: 12 aug 28, 21:13:20 »

Ilyen velem is volt, de szóltam Dennek aki meg Chakrának, ő meg varázsolt valamit és már jó volt Nevet Valószínűleg bannolt IP-cím került hozzám.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5493 Dátum: 12 aug 28, 21:15:49 »

Én megoldottam 1 rendszervisszaállítással (bár fogalmam nincs h mit állított vissza h jó legyen, nem vagyok akkora kocka  smirksweat )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5494 Dátum: 12 aug 28, 21:16:21 »

Ha rólam van szó,elmondom hogy az öcsém is ugyanerről a gépről lép fel...Vagy ezt se lehet? Mert akkor megmondom neki hogy 1-et használjunk...Na viszont ez egy kicsit szánalmas.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5495 Dátum: 12 aug 28, 21:28:00 »

nem vagyok akkora kocka  smirksweat )

Hát igen, ez ebből a történetből nagyon is kiderül. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5496 Dátum: 12 aug 28, 21:38:33 »

Pár oldallal ezelőtt arról az Ayaséről volt szó, aki már évek óta fórumos? Vagy valami úgyabb tag, akinek a nickjét már nem ismertem? o.O

Amúgy annó amikor még modi voltam úgy volt, hogy lehetett 2 felhasználó 1 gépről, csak tájékoztatni kellett a modit, hogy héé ketten vagyunk 1 gépről.. Asszem a fórumszabályzatban is benne volt... Gondolkozik
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5497 Dátum: 12 aug 28, 21:43:48 »

Őőő nem nem hinném, hogy arról az Ayaséról lenne szó.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #5498 Dátum: 12 aug 28, 21:44:08 »

Szerintem ez most is így van... bár nem láttam ilyet még. Illetve itt más Ayase-ról van szó.
Ez a tag vmikor év elején regisztrált, eleinte olyan egyszerű felhasználónak tűnt aki minden animés / mangás topicot letámad. Majd hajba kapott pár emberkével a családba és csinált egy új felhasználót, mivel mind2 az övé volt amit ezek szerint elismert így már tényleg bannolható volt.

ui.: na szabi beelőzött, de biztos nem arról van szó akire te gondolsz mivel mikor te aktívan fórumoztál itt utoljára akkor ő még csak a naruto topicba barbárkodott.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 21:45:39 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5499 Dátum: 12 aug 28, 21:47:21 »

Most is lehet egy gépről több júzer. Csak akkor, ha az több embert is takar, és szólni is kell előtte. Ayase nem ezt tette, ő csinált egy másik nevet, és azzal többek között saját magát is oltogatta. ikszdé Egy csaj felhasználót, amit meglepően hitelesen alakított.  Ohh My God
De elismerte, hogy mindkettő ő volt.

Egyébként a bann életmű díj volt, de még így is fel lett neki ajánlva, hogy az egyiket megtarthatja, nem kerül végleges tiltásra. Erre született az a mára már legendássá vállt válaszlevél. Nevet Szerintem máig azt hiszi azért kapta a végleges büntit pedig nem. Abból csak anyni volt a lényeg, hogy nem volt hajlandó kinyögni melyiket akarja megtartani. Ilyenkor rutin eljárás, hogy hát baszki akkor egyiket se. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5500 Dátum: 12 aug 28, 21:49:41 »

Értem... Köszi... Akkor megnyugodtam...  Mosolyog Csak egy újabb skizofrén troll...
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5501 Dátum: 12 aug 28, 21:49:52 »

Oké akkor már ezt is tudom...Bocs hogy nem szoltam,de eddig ebből még nem volt problem,egy másik fórumon is 2-en használunk 2 kül nicket erről a gépről.Vagy csak itt kell?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5502 Dátum: 12 aug 28, 21:52:58 »

Én olyat láttam a felhasználóknál h "Aysee" szerintem Gabesz rá gondolt. Ő 2008-as regelt.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5503 Dátum: 12 aug 28, 21:54:32 »

Aysee-chan Nevet Őt de régen láttuk már ikszdé De Gabesz régi tag őt nem keverné mással.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5504 Dátum: 12 aug 28, 21:58:43 »

Igen-igen rá gondoltam! >< Am de... Az 1 év kihagyás nagyon betett.. Bizony összekevertem... :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!