24 okt 07, 23:13:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141099 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5400 Dátum: 12 aug 28, 02:48:02 »

Üdv neked is!
Semmi érdekes ,némi jellembeli fejlődésen estem át,de a jellegzetes stílusom nem változott (remélem).
Amúgy meg most értem haza 2-kor a 3hetes olaszországi nyaralásomról.
Holnap után pedig golyatábor utána pedig suli .
Kicsit visszaolvastam ....érdekes témák voltak....mondjuk szerintem itt nem lehet dűlőre jutni hiszen mindenkinek más a normális....és ezáltal mást fog pártolni.Nem is tudom valaki emlegetett is Mosolyog,engem ugy gondolom nem a stílusom hanem a hülyeségeim miatt ....

Nagyjából ennyi,ha valami külön érdekel akkor szólj.

És veled mi a helyzet?
A fórumon történt vmi említésre méltó amit esetleg nem olvastam ?!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5401 Dátum: 12 aug 28, 02:53:31 »

Hehe. Az jó. Már látom, hogy jót tett a pihenőd. Egyébként ja sztem is a hülyeséged miatt emlegettek. ikszdé Lehet voltak itt érdekes dolgok, sőt tuti volt egy pár, de kicsit 4 óra van már ahhoz, hogy most meséljek.
Az egyetlen ami lényeges, hogy nem nem lettem homi, csak volt most egy ilyen, hogy hülyeségből a fiúk csaj avát tettek és fordítva. Bár ha visszaolvastál akkor tudod. Nevet én meg még lusta voltam visszarakni vmi jót.

ui.: asszem el is húzok így is telóról vok xd
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 03:01:27 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5402 Dátum: 12 aug 28, 03:14:04 »

Nem a pihenő tett jót ...más oka van a változásnak.Nos igen akkor majd holnap mesélsz...
Telefonoddal mi baj?En mindig arról vagyok ,teljesen jó csak neha félre javít meg helyesírási problémák adódnak .... Mosolyog
Én meg nem alszom sztem...akkor szeva.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5403 Dátum: 12 aug 28, 08:06:54 »

Hello mugen PÜ-be már írtam neked de mindegy. Ha nem a pihenő akkor mi tett jót? Én tudok valamit mesélni..
Volt itt egy pár ha mondhatom, hülye. Volt itt Konoha Gakura Sensei aki ilyeneket írt:
Idézet
TE MEG MIÉRT RAKSZ KI ILYEN KÉPET MAGADRÓL??!! Ha ránéznek a képedre olyan, mintha be lennél szívva! na most beszélj a normális emberek véleményeiről!           
- ezt Aesnek írta
Idézet
-Főnixxxxxxxxxxxxxxxxx...Amúgy Ti csak úgy hülyeségből csináljátok azt h feleségem:pl.: Hanii/ Férjem drszabi, vagy most 18 évesekkel dumálom?  Nem akarok hülyének tűnni(bár sikerült ), csak érdekel.
Nekem meg van az egész beszélgetés  ha akarod akkor átküldöm de ide nem másolom be.
Aztán itt volt egy Ayase Akami aki azt hitte, hogy mindenki utálja és csatlakozott a családos topichoz majd kilépett és újracsatlakozott majd megint kilépett és ezután meg Újra regisztrált ahol mindenkit szidott,hogy milyen hülyék vagyunk stb... Majd szerencsére Aes kibannolta mindkettőjét. Bár szerintem visszatért. Ki is lehet? Van rá egy tippem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 08:08:09 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5404 Dátum: 12 aug 28, 08:09:59 »

Aztán itt volt egy Ayase Akami (...) Bár szerintem visszatért. Ki is lehet? Van rá egy tippem.

Erről PÜ-ben kérnék tájékoztatást. Utánajárunk. kacsint

Moderátor

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5405 Dátum: 12 aug 28, 08:18:54 »

Ha drága helyett olcsót mondanék, jobban megsértődnél Niku. ikszdé Ez a rivális dolog meg érdekes. Naruto és Sasuke riválisok, Naruto és Sakura viszont nem. Natsu és Gray szintén riválisok, ahogy Black Star és Kid is, de Natsu és Lucy, valamint Black Star és Maka még csak véletlenül sem. Úgy látom, a viágegyetem törvényei tiltják, hogy riválisok legyünk.

Van valami, amit még nem kérdeztem meg eddig, de most valahogy kíváncsi lettem. Szokott itt valaki szerepjátékozni? Nem, nem WoW-ra gondolok, hanem valódi szerepjátékra, amit rögtönzött terepasztallal, kb. hatféle dobókockával, sok fantáziával és egy mázsa rákcsálnivalóval kell játszani. Tudjátok egyeltalán, hogy miről beszélek, vagy valami nagyon újat mondtam? Manapság kezd kimenni a divaból ez a nemes szórakozásmód...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5406 Dátum: 12 aug 28, 08:22:10 »

Én régen csináltam Nevet Mondjuk a régen alatt nagyonrégent sőt kurvarégent kell érteni. ikszdé

De jó mulatság nagyon. MAGUS-al játszottunk egyébként. Szórakoztató dolog, és tényleg sok fantázia kell hozzá. Egyszer még kalandmodult is írtam. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5407 Dátum: 12 aug 28, 08:45:21 »

A MAGUS szerepjátékból is van itthon három könyv, de mi inkább D&D-vel játszuk, abból magyarul van négy alapkönyvünk és hat kiedésztőnk, de a gépemen még angol nyelven van hatvanvalamennyi, szóval kifogyhatatlan a forrás. Angolul még d20 sysem-ben írt Naruto szerepjátékom is van két kiegészítővel, de ezzel nem játszunk, mert itt csak én vagyok animés. Szomorú
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5408 Dátum: 12 aug 28, 09:05:17 »

Ma láttam egy Lew rendszámú autót és úgy érzem, hogy fel kellett jönnöm >> ez valami jel. *sighs*

Fúúúú mit is mondjak. Ilyenkor azt, hogy utálom a facebookot a sok 'x nap múlva kezdődik a suli' bejegyzésekkel. Mindegy...nem mintha nem tudnám.

Most valami értelmeset...

...

...

Nem tudok. Ma nem vagyok túl jó hangulatban. Nem tudom miért. De legalább teszek ellene és idióta képeket keresgélek X"D. Legalább az feldob hmm..

Tesi érettségi hell yeah. Be kell mennem heti plusz 4 felkészítőórára mert az "nem árthat". És ugye ha anyuci meg apuci ott tanít a suliban egyből megtudják, hogy ellógtam, mivel a keresztanyám tartja a felkészítő és megkérdezné hol voltam o__o". Ééérdekes az élet.

Hmm >> miért gondolják a felnőttek hogy én egy utamat kereső tini vagyok? >> nem vágom amúgy ezt az egész dolgot. Noexpression Jóó mondjuk nem is izgat csak nem bírom ha beleszólnak abba, hogy animézek meg mangázok owo. A többi nem érdekel nagyon.

Nos ez egy elég gyér hozzászólás lett, csakis az autó miatt írtam "helyzetjelentést". Meg, hogy tudjátok hogy élek. (bár alig van pár ember aki még emlékszik rám :'D)
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5409 Dátum: 12 aug 28, 09:15:27 »

A MAGUS szerepjátékból is van itthon három könyv, de mi inkább D&D-vel játszuk, abból magyarul van négy alapkönyvünk és hat kiedésztőnk, de a gépemen még angol nyelven van hatvanvalamennyi, szóval kifogyhatatlan a forrás. Angolul még d20 sysem-ben írt Naruto szerepjátékom is van két kiegészítővel, de ezzel nem játszunk, mert itt csak én vagyok animés. Szomorú

MAGUS-ból nekem is vannak könyveim. Bár nem olyan sok, sajnos. De jó játék volt. Nevet Mással sose játszottam, Shadowrun alapkönyv még volt a kezemben, de csak olvasnivalóként, sose próbáltam.

MAGUSban azt is szeretem, hogy magyar. Nevet Még sok jó fantasyregény is van, amik a játék világában játszódnak, mindet magyarok írták (bár vmiért álnéven). Van köztük pár kiemelkedően jó is.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5410 Dátum: 12 aug 28, 09:30:28 »

Azta, pont azokat néztem a múltkor:D persze meg nem vehetem..........
A sötét Mersant sorozat (asszem abból vettem ajándékba egyet) volt amit még néztem, hogy ejj...Budapest Kiadó ilyen névvel? hehe.
Nagyon tetszett a nyelvezete meg minden, beleolvasgattam. Nos igen magyarul iylen szinten próbálok szerepjátékoni, több kevesebb sikerrel. Jobban menne, ha bele tudnám élni magam és ha több ilyet olvasnék~ Majd kérdek karácsonyra vagy nem tudom owo.... de olyan jók voltak a címek is meg a borítók is, azthittem hátast dobok a fantasy polc előtt...és ott kellett hagynom...és áhh.. ;w; úgy fáááj...nem értem valaki hogy nem szerethet egyáltalán olvasni...mindenkinek meg kell találni a stílust ami bejön. Vagy ehhez lusták? owo
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5411 Dátum: 12 aug 28, 10:27:32 »

Reggelt!

Ja érdekel a beszélgetés.Kire gondoltál,ki lehet a reinkarnációja ?xd
Az,hogy mi tett jót lényegtelen(szerintem)az eredmény számít !Mondjuk ezt az eredményt" néha jobb "ha más állapítja meg .
Szg nyithatnál egy magánnyomozói irodát :"Szg fórum nyomozó iroda"
Vagy valami hasonló irreális név. Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5412 Dátum: 12 aug 28, 10:34:40 »

Szerintem mugen oly egyedien hülye, hogy feltűnt voln, ha van másik aktív felhasználója. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5413 Dátum: 12 aug 28, 10:38:43 »

Ayase reinkarnációjáról van szó. ^^

Idézet
Telefonoddal mi baj?

Háát semmi különös, csak így hajnal 4-kor meguntam nézegetni a képernyőjét, amúgy is csak Adrival (Neirda) beszélgettem azért voltam fenn de ment el szal mentem én is.

Idézet
Vagy ehhez lusták? owo

Igen. Nevet Legalábbis én az vagyok. x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5414 Dátum: 12 aug 28, 10:41:46 »

Nem vagyok egy Szg-lexikon, de szerintem mugenra gondolt. Ellenkező esetben visszafekszem még 1-2 órára...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!