24 okt 07, 23:14:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141115 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5370 Dátum: 12 aug 27, 12:22:32 »

Az jó, hogyha egy férfi tud sütni-főzni.Nevet Hogyha az asszony nincsen otthon, akkor legalább nem hal éhen. Pojén Szerintem már pizzát is tudnál csinálni, gman.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5371 Dátum: 12 aug 27, 13:02:01 »

Neirda, a férfiak 99%-a akkor elmegy burger-be kajálni, és egész este csak filmet néz a lányával, mi ezt csináltuk apámmal, mikor csak ketten voltunk otthon Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5372 Dátum: 12 aug 27, 13:17:10 »

Szerintem mindegyik ember tud főzni,csak az alapanyagokat kell összeütni azt kész.Ilyen hogy palacsinta,vagy spaghetti,jó mondjuk én is csak ilyen instant cuccokat tudok csinálni aztán innentől kifujt ikszdé De az is kaja.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 13:17:49 írta Autine » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5373 Dátum: 12 aug 27, 13:30:38 »

Amíg az ember össze tud hozni magának 1 szendvicset addig nem fog éhen halni.  Nyelvesít [azért ennél én többet is tudok, igaz nem sokkal pedig csaj vagyok  smirksweat ]
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5374 Dátum: 12 aug 27, 13:32:08 »

Minden ember tud főzni? ikszdé Mistich erről sokat mesélhetne neked.

Nekem mindkét szülőm nagyon profi a konyhában szerencsére, ezért mindig jó a kaja itthon.

gman: zerochanon pl. a Crocodileról készült képek fele is Ivankovizált... bár lehet nem véletlen  Csók
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5375 Dátum: 12 aug 27, 13:40:37 »

Na most meg fogok sérteni valakit. Ki az a zerochan? Még csak nem is rémlik ez a név. Női Crocodile avatarra sem emlékszem, meg arra sem, hogy Mistich mikor beszélt a gasztronómiai tudásáról/nemtudásáról...
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5376 Dátum: 12 aug 27, 13:43:24 »

A zerochan az egy animés képekkel foglalkozó oldal: http://www.zerochan.net/  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 13:44:51 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5377 Dátum: 12 aug 27, 13:49:17 »

Ok, akkor ezt benéztem, de nagyon csúnyán. Persze nyilvánvalóan nem tehetek róla, mert eléggé lányos helynek látszik, az olyat meg messze elkerülöm.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5378 Dátum: 12 aug 27, 13:55:12 »

Akkor még egy tanács: csóri Főnix Marcot a férfiasságod megőrzése érdekébe soha ne írd be arra a honlapra.  Nevet

Erről jut eszembe: miért van az, hogy az emberek akkor is tudni akarják a dolgokat, ha tökéletesen tisztában vannak vele, hogy utána iszonyúan megbánják hoyg belenéztek? De nem csak a hülyék, az értelmesek is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5379 Dátum: 12 aug 27, 15:58:49 »

Mert az ember az vmi iszonyatosan nagyon kíváncsi lény, és ha valamit tud akkor is meg akar róla győződni h vajon úgy-e van.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5380 Dátum: 12 aug 27, 16:02:38 »

Az embert ösztönszerűen hajtja a kíváncsiság, ha akarnánk, se tudnánk úgy tenni, mintha "nem érdekelnének a dolgok".

Autine, akkor én ha összeütöm a tojást a Nagyi titka rétesliszttel, abból ez lesz? Csak mert hiába csapkodom itt a tojásokat meg azt a buta zacskót, nem jön össze sehogy se. ^^  Az instant kajáról alkotott véleményed pedig akkor lesz igaz, ha felsorolod nekem pontosan, de igazán pontosan és tételesen, anyagról anyagra, hogy mi is van a Maggi bögrés leveses bögrés levesében, addig szerintem ez nem kajának fog számítani. Igaz, úgy néz ki, mintha,...  olyan az íze, mintha,.. már-már be is csaphatna, de á, nem, attól az még vegyibombának minősül a szervezetem ellen, nem kajának. Mosolyog
Tudod, mi az igazi kaja? Ohh My God A rántott csirke, amit anyu tegnap vágott le, majd ma rántotta ki, (béna szó következik) köretként pedig a krumpli, amit én kapartam ki a kertből a két kezemmel. Najó, nem is, hanem ásóval igazából, de azt a két kezemmel fogtam. Nevet Ez kaja szerintem.

gman, meddig fogsz még rajoskodni azzal, hogy mestere vagy férjkorod óta az ételkészítésnek? Pojén Mondjuk szerintem irtó viccesek, aranyosak ezek a kis kirohanásaid, de azt azért ne gondold, hogy olyan nagyon ritka az a férfiak körében, aki ne lenne teljesen önellátó a konyhában. Sok srác tud sütni, főzni.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 16:03:44 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5381 Dátum: 12 aug 27, 16:15:17 »

Mint a sógorom, ő egész jól főz (mondjuk ő cukrász, ettől függetlenül a húsleves pl nem tartozik a "szakmájához", még is összehozza)
Amúgy azt mondják (a környezetem) h jól főzök (mármint amit tudok azt jól tudom) elvileg fűszerezni jól tudok (áá tényleg csak ez a tészta előállítás nem megy)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5382 Dátum: 12 aug 27, 16:35:18 »

Én is tudok csinálni pár kaját, de igazából lusta vagyok hozzá... Szenya, vagy a jó öreg füstölt finomságok...
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5383 Dátum: 12 aug 27, 16:46:48 »

Én az instant kajákhoz azt értem ,mint mondjuk a pipi ropi ,stb..Nevet Csak bele az olajba és kész is.
Hát igen az az igazi kaja Nevet...Mondjuk apám szakács ugyh talán valamit megtanit xd

Ma volt meggyes mártás piskótával  Dáridó Lajcsival Azt imádom
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5384 Dátum: 12 aug 27, 16:53:13 »

Niki drága, amikor épp istenítem magam, akkor kérlek ne szólj be, csak helyeselj, mert a kis kirohanásaim ilyenek is tudnak lenni:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kdNoyOO1A0o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kdNoyOO1A0o</a>
Jinbei vs. Aranyhal, vagy ki: 1-0
 Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 16:54:18 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!