24 okt 08, 22:13:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142923 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5130 Dátum: 12 aug 19, 22:05:31 »

De hát a tél az jó. Lehet hóenbert építeni, hógolyózni hó stb-zni. Meg hát a karácsony! Meg a Mikulás!  ikszdé
És hordhatok ballon kabátot. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5131 Dátum: 12 aug 19, 22:11:46 »

Én meg lassan kezdhetem a fát hasogatni. Vagyis nem tom apáék hasogatva veszik-e hmm. De valszeg úgy. Az akác így is elég drága nem is lesz az egész akác asszem csak a fele.
Van még itt aki tüzel? Nevet Elől kandalló van nekem meg cserépkályhám. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 19, 22:16:30 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5132 Dátum: 12 aug 19, 22:14:25 »

Igazából a tavaszt szeretem meg az őszt (időjárás szempontból), a nyárral elvagyok (bár az 500 fokok az agyamra mennek néha), a téllel is (a hideg sem zavar annyira, de a jeget csak pohárba szeretem nyáron) igazából onnan tudom h a nyár 1 fokkal jobb h a tavaszt jobban várom mint az őszt.  Gondolkozik
SzG 1x megnéznélek ballonkabátba  Faceg
A karácsony meg 1 dolog (elvagyok vele de a szilveszter jobban szokott foglalkoztatni) de a januárt szeretem a legkevésbé: az olyan lehangoló tud lenni  smirksweat
-nincs pénz (elvitték az ünnepek)
-hidegebb van mint bármikor
-csúszós az út
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5133 Dátum: 12 aug 19, 23:05:47 »

Hey, guys!! Zizi visszajelzett!! Yíhháá!

Okay! Most megszűnök................^^"
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5134 Dátum: 12 aug 20, 07:51:01 »

Remek Nevet
Én is megnézném SzG-t ballonkabátban ikszdé
Nekem mind1 milyen évszak van csak ne legyen suli...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5135 Dátum: 12 aug 20, 08:03:23 »

De pedig az lesz -.-'' Sebaj legalább nem fogok unatkozni.Bár még 1-2 hét +-t eltudnák viselni
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5136 Dátum: 12 aug 20, 08:42:27 »

Ma már sokkal jobban vagyok Nevet Bár az orromat még sokat fújom, de nem fáj a fejem és a torkom se annyira Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5137 Dátum: 12 aug 20, 11:13:09 »

Én meg álmomban belerúgtam a falba, nagyon kellemes érzés volt arra kelni hajnali kettőkor.ikszdé Most a jobb lábamra alig tudok ráállni.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5138 Dátum: 12 aug 20, 12:01:58 »

Ehh... nyugalom... csak nyugalom... akkor kell komolyan venni az efféle kirohanásaimat, ha utána egy hétig semmi válasz nincs. ^^" Minden esetre köszönöm az aggódást, vagy nem is tudom mit mondjak. smirksweat Bocsi... de tényleg... nem akartam beszaratni senkit...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 20, 12:03:31 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5139 Dátum: 12 aug 20, 12:35:10 »

Suli...suli...suli...és a legszarabb év kezdete. De csak azért várom, hogy ballaghassak, és minél hamarabb tudjam lefele ezt a évet. Nekünk is jövőhéten lesz a könyvosztás. De ez a nyár..mintha csak 2 hét lett volna..:// Hát..ez van.
A tél a legjobb.Nevet Olyan jó a fillingje, a  karácsony, a hó, és az egyész így együtt teszi ki a legjobb évszakot.Nevet
Masashi, te valahogy vonzod az UFO-kat. ikszdé Tegnap este voltunk kint hullócsillagokat nézni, de én  nem találkoztam egy ilyen furcsa jelenséggel sem.
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5140 Dátum: 12 aug 20, 12:57:10 »

Ahhj, ne beszéljünk már a suliról. xD Egész évben dumálhatunk róla eleget, most örültem, hogy a nyáron egyszer sem került szóba. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy nem érdekel milyen évszak van, csak szünet legyen. Nevet
Könyvosztás nekem tábor után lesz, igen a tábor is még érdekesnek ígérkezik.. Szerencsére a napallergiám kezd eltűnni *lekopog* szóval talán nem kell mellőznöm a bikinit. :'3
Adri, hidd el hogy a 8. el fog szaladni, még emlékszem ahogy februárban minden este úgy aludtam el, hogy te jó ég most értek véget a felvételik, hol van még az eredmény, hol van még hogy felvettek-e vagy sem, egyáltalán hol van még az iskola vége, a bolond ballagás, a ballagás, te jó ég még 4 hónapon keresztül tanulnom kell! És nézd meg, már nyár vége van és teljesen más dolgok miatt izgulhatok. Emlékszem hogy májusban már alig vártam hogy június legyen, megszállottan nézegettem az előző 8.-osok ballagási fényképeit a neten, mostmár a sajátjaimra is alig nézek rá. :'D Szóval nem lesz itt semmi gond. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5141 Dátum: 12 aug 20, 13:03:16 »

Remélem, hogy igazad lesz.Nevet Elszalad ez az év, és akkor irány Debi. (hogyha felvesznek. smirksweat ) Majd mesélj a táborról, főleg "róla"..okés, anyu?  Pojén
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5142 Dátum: 12 aug 20, 13:21:50 »

Még szép hogy fogok mesélni, minden kis részletet. "Róla" (vagy esetleg rólunk Pirul ) még képet is fogsz kapni. Nevet :3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5143 Dátum: 12 aug 20, 14:49:49 »

Komolyra fordítva mi történt? És mi ez az új ava?

jampiskodni akartam és nem jött össze Nevet Ö a MÖSTER Nevet bartos Cs. István, a Bartosizmus alapítója !



Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5144 Dátum: 12 aug 20, 21:28:40 »

Idézet
jampiskodni akartam
ez pontosan mit jelent? El akartad énekelni a „Csavard fel a szőnyeget!”-et? ikszdé  Rosszul énekeltél egy zsót és a Fenyő rajongók kicsináltak? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 20, 21:35:27 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!