24 okt 09, 06:19:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143576 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5010 Dátum: 12 aug 15, 22:27:39 »

A hétpecsétes titkok azok amikről mindeki tud, nemde? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #5011 Dátum: 12 aug 15, 22:29:43 »

Tehát akkor én senki vagyok? Hmm?.. de mind1 lesz@rom. Mindenesetre elmondhatnátok mi ez az állam titok.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5012 Dátum: 12 aug 15, 22:36:26 »

Miért már olyan sokan tudnak róla? Mármint a teljes igazságról, gondolom hanii már elmondta neked. ikszdé
Hajj az a baj ha nem egy moderátorral való privát beszélgetéséről lenne szó akkor kiírnám. Nevet Így viszont nem vagyok biztos benne, hogy jó végem lenne. ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #5013 Dátum: 12 aug 15, 22:39:01 »

Figyelj ha ennyire zavar, küld el nekem, aztán holnap reggelre a fórum összes felhasználójának szétküldöm (najó nem Nevet)... de tényleg ha nem akarod publikusan, probáld privátba. De már elérted hogy érdeklődjek, úgy hogy könyörülj meg rajtam és ad ki az infót mert a kíváncsiság fog megölni. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5014 Dátum: 12 aug 15, 22:40:07 »

Halloood, a vége az lesz hogy még szegény gyerek fog kapni helyettünk, hogy elmondta ezt a dolgot... smirksweat Úgyhogy szerintem a továbbiakban PÜ-ben intézd a dolgaidat drága férjemuram. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5015 Dátum: 12 aug 15, 22:45:05 »

Mert ayase a bannon kívül mit kaphat még büntetésül? ikszdé Sztem nem tudnak már vele mit csinálni. Okés hát nekem mindegy én elküldhetem xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5016 Dátum: 12 aug 15, 22:47:21 »

OFF: Na, kit látnak szemeim olvasgatni a topicot... O.o ikszdé

ON: Ööö, ehhez nincs hozzáfűzni valóm. xD De ha valaki kíváncsi, hamar megöregszik. (Mondom én, aki mindig mindenről tudni akar. Pojén )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #5017 Dátum: 12 aug 15, 22:49:01 »

Remélem azért még ma! Faceg Amúgy szerintem hanii az agyhalál állapotára gondolt mert hát milehet rosszabb annál hogy bannoltak? Hogy az egész fórum meg tudja mért voltál hülye és bannoltak, ez már majdnem egyenlő a klinikai halál állapotával. ikszdé

ui.: csak nem mugen? mivan öcskös leöltötted a 2 hónapos "fegyházat"? Milyen volt elzárva, kitisztultál volt időd gyűjteni némi friss chakrát?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 15, 22:50:02 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5018 Dátum: 12 aug 15, 22:52:16 »

Mugen, kitisztítottad a lelkedet 2 hónap alatt? Eloszlott a sok negatív energiád? Pojén

Hm igen Morause, pont erre gondoltam. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5019 Dátum: 12 aug 15, 23:16:37 »

Hajj az a baj ha nem egy moderátorral való privát beszélgetéséről lenne szó akkor kiírnám. Nevet

Zazunról van szó?
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5020 Dátum: 12 aug 15, 23:32:34 »

Hmmm. Ezt.. most értenem kéne? ikszdé Zazun alatt az egyik modit érted, mint pl. Aes? ikszdé

Ui.:Na nesztek témafagyasztás. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 00:04:01 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5021 Dátum: 12 aug 16, 05:17:29 »

Napi jótanács tőlem: ha szeretnétek, hogy durván viccesen induljon a napotok, olvassátok el ismét, amit Ayase/Lilith művelt a családos topikban, főként, az olyan részletekre ügyelve, mikor dorgálja önmagát, amiért nem válaszol a leveleire, vagy épp felkínálja önmagának a lelki támaszt önmaga személyében...  Technikai KO Imádom. ikszdé
Hmm, remélem, jó döntés volt ma részemről a szoknya. Most még hideg van, de elvileg napközben már 27-30 fokok lesznek... Fázom viszont. Szomorú
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5022 Dátum: 12 aug 16, 06:19:34 »

Szívesen gyűlőlném én is ezt az Akamit, ha tudnám, hogy ki ő, hisz gyűlőlködni jó, de így, hogy nem tapasztaltam meg a rémtetteit, kicsit nehéz sajnos. Nem tudok ok nélkül utálni másokat, ez biztos valami gyerekkori trauma következtében kialakult aberráció. smirksweat

A rózsaszíntől meg már kezdett hányingerem lenni, így bármennyire is imádom Doflamingo-samát, könnyes búcsút kellett, hogy intsek neki. Szomorú
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5023 Dátum: 12 aug 16, 06:48:27 »

A rózsaszínnél jobban néz ki a mostanid gman. Habár mi is akar ez lenni? egy hal és szoborszerűség? ikszdé
Hajj az a baj ha nem egy moderátorral való privát beszélgetéséről lenne szó akkor kiírnám. Nevet
Én tudom, hogy kb mit mondott, de átküldenétek nekem is?
Ja és ha olvasod ezt mugen írtam egy PÜ-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 06:49:07 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5024 Dátum: 12 aug 16, 06:55:07 »

Annyira azért nem vészes. Egy szerencsére rövid ideig tartó és értelmetlen levelezés után, az utolsó levele végére azt írta, hogy "basszátok meg". Ezt egyébként szerintem nem rám/ránk (modikra) értette, hanem a családos topic tagjaira, vagy épp  fórum (jelenleg) 8290 regisztrált tagjára, vagy mit tudom én. Nem ezért lett bannolva, ha ezt hiszi, akkor még hülyébb, mint amilyennek eddig tűnt. De mielőtt valaki leírná, megkérdezné stb. szólok, hogy egyáltalán nem érdekel, mit hisz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!