24 okt 09, 22:19:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144941 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4785 Dátum: 12 aug 10, 21:50:43 »

Itt van wifi a szálláson, úgy terveztem hogy majd benézek egy netcaféba de végül ez elmaradt. Itt tök szép a tenger,kár hogy holnap megyünk haza. Ma kiélveztem minden percét, de még maradnék pár hetet. Nyelvesít Mindegy, mindenhol jó de legjobb otthon.xd Kivéve ha a tenterparton vagy, akkor nem is gondolnál a hazamenésre. ^^"
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4786 Dátum: 12 aug 10, 21:53:33 »

Várunk haza Hanii kacsint De jó nektek ott a tengernél, de nem baj majd én is megyek valszeg még idén Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4787 Dátum: 12 aug 10, 21:56:43 »

Ez jó szöveg mindenhol jó, de a legjobb otthon. Kivéve a tengerparton. ikszdé

Mert Lina jányom te már otthon vagy, vagy mikor mész haza? Mondtad amúgy biztos, csak elfelejtettem. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4788 Dátum: 12 aug 10, 22:24:54 »

Nem-nem Apuci Nyelvesít Én még itt havajozok Balcsin vasárnapig, aztán egy négy vagy öt napos tábor következik ugyancsak balcsin, majd lehet, hogy még egy párnap és aztán megyek haza.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4789 Dátum: 12 aug 10, 22:29:21 »

Azzigen, jól elvagy akkor. ikszdé Hát laza az, nyári szünet végére hazaérsz. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4790 Dátum: 12 aug 10, 22:57:43 »

Bezony Pontosan Most ez így nagyon jól jött ki Nevet
Na jó kis nimfának ilyenkor már aludni kell Pirul Pá-pá bye bye
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4791 Dátum: 12 aug 11, 00:13:23 »

Hát ilyen egy jó kislány, még mondani sem kell neki. Amúgy én jófej vagyok, szóval tőlem aztán maradhatsz xD mondjuk hanii nem tom hogy van vele. Nevet

Én nem szeretem mikor behatárolják, hogy meddig legyek fenn. Sőt egyáltalán nem szeretem ha bármiben be akarnak határolni. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #4792 Dátum: 12 aug 11, 00:20:47 »

Pedig amíg nem vagy 18 addig jogukban állnak megdominálni téged, sőt ha még hangoztatják is ha elmúltál utána meg dolgoznál de nincs meló. Akkor minél gyorsabban keressél mert addig azt fogod hallgatni... garantált agygyilok. Figyelmeztetés
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4793 Dátum: 12 aug 11, 00:23:24 »

Ezzel én is így vagyok, maradhattam sokáig ébren ha akartam mert felkeltem reggel (amikor kellett) tudták h ha pl vasárnap "este" lefekszek 1órakkor akkor nem alszok csak vagy 4órát, akkor hétfő este hamarabb álmos leszek.
Most meg ébren vagyok olyan hajnal2-3ig (ráérős), de amikor korán kell kelni akkor is 10-11 óra felé fekszek (akár 4kor kell kelni, akár 6kor) Am iskolás koromba is 11 után feküdtem le, most meg anyám hamarabb alszik mint én.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 00:25:55 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4794 Dátum: 12 aug 11, 00:34:03 »

Hát igen így megy ez. Mondjuk ezt nem csak a szülőkre értettem, amikor meg akarják mondani, hogy mit csináljak azt mástól se szeretem. Ha már a szülőktől úgyis el kell fogadnom. >.< Legalább mások hagyjanak békében. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4795 Dátum: 12 aug 11, 00:42:10 »

Hát h ki mit csinál ahhoz másoknak kb annyi köze van mint Gaurrynak a qvantumfizikához.  ikszdé
Mondjuk én akkor is későn feküdtem amikor kicsi voltam (nyitott szemmel feküdtem órákig, csak utána aludtam el)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4796 Dátum: 12 aug 11, 00:45:55 »

Régen én is így csináltam. Feküdtem az ágyba nyitott szemmel, és nem csináltam semmit. ikszdé Aztán később nagybátyám mondta, hogy úgy kell gyorsan elaludni, hogy előtte vmi szépre kell gondolni. xD
Azután csukott szemmel feküdtem órákig az ágyba. ikszdé Most már el tudok aludni mint a bunda. Nevet És mostmár asszem megyek is. ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4797 Dátum: 12 aug 11, 00:49:12 »

Menjél.
Én meg nem tudom h mért nem tudok elaludni zajban. Úgy értem h eső kopogás, szúnyogzümmögés, még az óra ketyegése is (már nincs bent óra s szobámban, telefonon van, meg a hifin) zavar.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4798 Dátum: 12 aug 11, 08:58:32 »

Ezt nem hiszem el, első leszek. Nevet Nagyon remélem, senki nem előz be, míg ezt leírom!!
Boldog szülinapot, heooooooooooo!!   Mama
És igényt tartok arra, hogy a mai nap folyamán még (ha csak a virtuális téren keresztül is) kapj tőlem valamit. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 08:59:08 írta Nikuccia » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4799 Dátum: 12 aug 11, 09:09:59 »

Apu az érv a lefekvés mellett az volt, hogy álmos voltam, mert végre nem buliztak azok az őrültek Technikai KO
Boldog szülinapot heo!!!!!!!! Boldog Születésnapot!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 09:10:50 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 318 319 [320] 321 322 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!