24 okt 09, 22:16:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144923 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4770 Dátum: 12 aug 09, 09:07:20 »

Hát sztem minden idők legjobb sci-fi sorozatai közé tartozik. bár a SGI nagyon őskövület, de nem is az a lényeg, mert nem a technoblablán meg a tökéletes világon van a hangsúly, nem fekete meg fehér. Anno még legjobb politika dráma kategóriában is díjat nyert azt hiszem. Aki nem látta az pótolja mert nagyon jó Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4771 Dátum: 12 aug 09, 09:50:19 »

Én nem láttam, szal majd pótolom Mosolyog mondjuk én is sokat gondolkoztam és elősször valami jelmeznek tűnt...

Én meg tok avát és aláírást válltani, pedig az aláírást már kitaláltam és avát is gyorsan találnék hozzá, de nincs a laptopon képszerkesztőprogram... Mégse hozhattam le Balatonra a nagy gépet... És apámé, szal még le se tölthetek...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4772 Dátum: 12 aug 09, 10:32:46 »

Lina, meg lehet azt oldani. Tölts le valami egyszerű kis programot, amelyről tudod, hogy nem vírusos, biztonságos forrástól van, meg ilyenek, és ha elvégezted, amit szeretnél a képpel csinálni, töröld le. A programot. Mosolyog

Stance, ha okos tanácsot akarsz, akkor hallgass rám, és ne gyógyszerezz, hanem spurizz el azonnal fogorvoshoz. Talán még nem késő, és megmenthetik a fogad egy sima töméssel. Nekem már késő volt, kihúzták.  Neeem
A szülők vs. kölkök toleranciájához meg csak annyit, hogy tök igazságtalan, de tényleg így van majdnem mindenhol. Nem értem, miért nem kap meg egy gyerek ugyanannyi tiszteletet, mint egy felnőtt, mert hát ugye ez ennek hiányából fakadó probléma. Szomorú Viccesre fordítva:

Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 10:33:18 írta Nikuccia » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4773 Dátum: 12 aug 09, 10:42:47 »

Ez a kép annyira tipikus ikszdé Nevet Istenem ikszdé
Ám megvan a 7. aranyunk. Lehet mégis jól sikerül ez az olimpia. Bár a Vízilabdásokért nagyon fáj a szívem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4774 Dátum: 12 aug 09, 10:45:29 »

Stance, ugyan nem ugrik be, hogy merre laksz, de minden városban van ügyeletes patika ahol éjszaka is adnak gyógyszert. Szerintem legközelebb ne várd meg a reggelt.

Micsudi, ne ferdíts! Az nem egy Vorlon, az csak a bio ruhája amiben  tudott császkálni az emberek számára megfelelő légkörben is. Nyelvesít Nekem is az egyik kedvenc sci-fi-m. A folytatása sajnos már elég rövid lett. (Crusade)

Nálunk nekem kell porszívóózni, szóval nem nagyon vannak ilyen zajok. Azért néha én is megkapom, hogy nem akkor kellett volna lefeküdni aludni amikor kel fel a Nap... ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4775 Dátum: 12 aug 09, 10:48:01 »

Én elkényeztetett gyerek voltam, szóval velem ilyen nem történt. Nevet
Bezzeg szegény húgomat le se...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4776 Dátum: 12 aug 09, 11:04:18 »

Kivéve itt heo, ha megdöglesz akkor sem lesz nyitva neked éjfélkor egy patika sem. Kivéve Miskolcon de ha te képes vagy egy órát várni mire beérsz, lehet addigra alulról szagolnánk az ibolyát. Így is a sok mocsadék (nem mondom kik) akik a közelben lévő kórházat is be akarják zárni hogy mindenki Miskolcra járjon, addigra meg tényleg minden ember meghal mire oda érnek mondjuk a szlovák határtól hidasnémeti felől.
(utólagosan megjegyezve itt csak a "minden városban van ügyeletes patikára" reagáltam)

Bár az igaz hogyha vmi gond van, az emberrel és megteheti akkor minél előbb menjen gyógyszerért akár segít akár nem. Különben csak magad alá pakolod a székletet, bár egy fogfájással én a helyedben fogorvoshoz mennék, nem gyógyszertárba.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 11:04:51 írta Morause » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4777 Dátum: 12 aug 09, 12:08:55 »

Nézhetjük így is. Viszont az egy óra busszal még mindig jobb, mint egy egész este otthon.
Nem tudom hol laksz, de egy ideig Miskolcon is be akarták zárni a megyeit, szóval ilyesmin nem lepődöm meg. A mostani "logikus" átszervezések miatt meg mindegy, hogy van-e nálatok kórház, úgyis oda fognak küldeni ahol van is olyan ellátás ami neked kell. Ez mondjuk vicces, mert egy kórháznak teljes körben kellene tudni ellátni... Éljen az átszervezés. (Bár, ha normális úthálózat lenne és nem 15 éves mentők, illetve több lenne, akkor ez nem lenne probléma, de nincs.)
Egyébként van egy régi sztorim. Még nyolcadikos koromban eltörtem a lábam, pont a téliszünet előtt. 5 órát vártam a mentőkre az iskolában. Holott kocsival 20 perc az út, taxival megnéztük. Aztán senkit nem érdekelt, hogy -15 fokban, rövidnadrágban még három órát vártam a röntgen felvételre. (Pedig egyedül voltam a kórház azon részén. A gyerek részlegen nincs sok törés ilyen időben.) Ugye fűtés a kórházban... mondjuk, hogy nem a legjobb (Ahogyan az iskolákban sem.) és akkor finom voltam meg nőies. Egy laza 8-9 óra alatt végre begipszelték a lábamat... Olyankor valahogy nem éreztem, hogy bármelyik egészségügyi dolgozó alul lenne fizetve. Elvégre nem is dolgozott senki... Érdekesség, hogy a doki kontroll vizsgálaton 3 oldali röntgent kért. 15 perc alatt előhívták a kétoldalit, mert az is elég lesz. Ennek ellenére kettő és fél óra volt mire kiadták nekem. Megjegyezném, hogy ez egy gyerek kórház volt, ahol az emberiesség kicsit negyobb szerepet kellene kapjon, mint egy elfekvőben. Ez pedig nem ma volt, hanem 8 éve. Szóval Morause, nem azok tették tönkre a dolgokat akiket nem nevezel meg. Soha nem is volt jó. Az mondjuk igaz, hogy ők most rúgdossák bele a szakadék szélén (Kórház a város szélén. ikszdé) álló egészségügyet...
No, ennyi panaszkodás elég mára. Nevet

A fogorvos amúgy azért nem mindig jó, mert például, ha a bölcsesség fogad nő, akkor nevetve küld haza, hiába fáj vagy gyullad be az ínyed egy picit.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #4778 Dátum: 12 aug 09, 15:34:56 »

Éjfélkor busz? Lehet nagyobb városokban van ilyen, de erre fele autó van meg vonat későeste is... de busz az pláne nem. Persze ez hátrányt tud jelenteni azoknak akik nem olyan faluban laknak ahol nincs vonat, és esetleg az érintett emberkének kocsija sincs. (erre fele gyakran előferdül kacsint)
Én nem arra céloztam hogy milyen trehány az egészségügy, csak az a  trehány ahol csinálnának is vmit még ha olyan sokba időbe is kerül azt is megszüntetni készülnek. A trehánysággal meg utóbbi időben sok tapasztalatot szereztem mivel édesanyámat 2 évig ki-be hívogatták egy semmi kis vesekő miatt, és ez a miskolci urológia meg társai kft. tehát a megyei kórház miatt. Annyira trehány munkát végeztek hogy folyton visszajárt anyám mert mindig idehaza lett rosszul mert mindig vmit elb@sztak és ez tartott két évig folyamatosan.
Eszméletlen fos két év volt, de legalább megtanultam magamról gondoskodni! Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 15:36:49 írta Morause » Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #4779 Dátum: 12 aug 09, 15:42:44 »

Ez a kép annyira tipikus ikszdé Nevet Istenem ikszdé
Ám megvan a 7. aranyunk. Lehet mégis jól sikerül ez az olimpia. Bár a Vízilabdásokért nagyon fáj a szívem.
Őket én is sajnálom de végül is többszörös olimpiai bajnokok mindent nem lehet megnyerni.  ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #4780 Dátum: 12 aug 09, 17:42:33 »

Azért a lányokért még izgulhatunk Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4781 Dátum: 12 aug 09, 17:52:20 »

Nálunk tegnap(asszem tegnap...)a kertészek majdnem szívrohamot kaptak az egyik meccs utolsó két percében... Ott röhögtünk rajtuk ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4782 Dátum: 12 aug 10, 20:44:21 »

Hello mindenki még Horváthországba vagyok és hát internet az 2euro 2óra. Ha két ember kifizeti akkor megvan a havi díj. Na de egy kis élménybeszámolót írok. A tenger sós és hideg. Meleg van de sokszor fúj a szél. A személyzet egy röhej. Angolul senki sem beszél. Az mondjuk jó hír, hogy nem csak én ülök egy iPaddal a porta előtt.... Visszaolvastam de már elfelejtettem, hogy miről volt szó. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4783 Dátum: 12 aug 10, 20:51:38 »

Azért elég szép lehet a tenger. (a nővérem járt már Antwerpenben [az 1 belga város] azt mondta h jó hangos a zúgása de am szép).  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4784 Dátum: 12 aug 10, 21:47:52 »

Ó a tenger... De nem baj azért a Balaton is szép Nevet Majd rakok képet kacsint
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!