24 okt 10, 12:18:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145969 alkalommal)
0 Felhasználó és 90 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4575 Dátum: 12 aug 04, 21:46:45 »

Ja ez nem vág ide, látom az ufókról van szó. Sry. Azokat nem láttunk.

Ilyen a mi sorsunk Aes... hiába utazgatok sokat nem bírnak előttem megjelenni a földön kívüliek xD

Huuh viszont most eszembe jutott 5.-ben egy osztálytársam hozott suliba egy könyvet néhány paranormális jelenségről... nagyon be volt utána kaksizva az egész osztály...

én az UFO-k létezésében nem csak h hiszek, de biztos is vagyok benne... elég sok azonosítatlan repülő tárgyat találtak már a légkörben  Hümm-hümm
a földönkívüli élet létét pedig nem vetem el... de kétlem hogy bárkinek is hódító szándéka lenne a Földdel ikszdé mi magunk majd egyszer csak kiírtjuk az itteni életet xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4576 Dátum: 12 aug 04, 22:03:57 »

Aha... Tanácsolni akartam, hogy menjünk át a vita topicba, de most ezután rájöttem, hogy tökéletes helyen vagyunk.

Aes, melyik faluban voltál? Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4577 Dátum: 12 aug 05, 07:02:16 »

Mindig akkor linkeltek videókat meg beszéltek érdekes témákról amikor arra csak nehezen tudok reagálni teló miatt.xd Na mindegy, én is hiszek bennük, az más kérdés hogy tényleg eljöttek-e már a Földre látogatóba. De mivel a világűr végtelen (?) terjedelmű, ezért 100 hogy nem vagyunk egyedül. Volt egy idő amikor sokat foglalkoztam a témával,nem egy ilyen könyvet kiolvastam és rengeteg mindent megtudtam. Csak Neirdához hasonlóan én is valamilyen szinten irtózom a világűrös témától, mindig olyan rossz érzésem támad. De nembaj megéri. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4578 Dátum: 12 aug 05, 07:29:57 »

Hát nekem az a véleményem, hogy az idegenek léteznek a Földre járnak de nem tudjuk a szándékaikat. Emiatt pedig mindig elfog egy borzongás pont mint hanii-t és Neirda-t. Az idegenekről pedig:
- Bárhol lehetnek mivel még a Földön a Yellowstone park-ban(ahol olyan savas és maró még a  víz is) életet találtak a vízben. Abban amibe ha az ember bele teszi a kezét a keze lebomlik. Ki is próbálták, hogy egy pénzérét raktak bele, a víz megszíneződött, (vörösréz miatt) és nem maradt benne semmi. Úgyhogy egy levegő nélküli gravitáció mentes bolygón is lehet élet. Csak mondjuk ők gázt lélegeznek be.
- A sivatagból kiveszek 3 homokszemet és pirosra festem. Majd különböző helyre rakom őket. Azt mondom neked, keresd meg! Ma ugyan ez van az élettel teli bolygókon is.  Csak ott még több homokszem van.
- Sokan mondják, hogy őket elrabolták az idegenek. Láttam valahol ahol egy testérpárt raboltak el állítólag. Az egyikük mindent elfelejtett de a másiknak egy-két dolog megmaradt. Reggel mikor felkelt az amelyik nem emlékezett kávét ivott vagy nem tudom mit de nagyon nyugodt volt. Kicsit később felébredt a testvére és és nagyon zaklatott volt. Ezt észre vette e testvére(kicsit zavaros ikszdé ) Elmondta neki, hogy őket este elrabolták az idegenek és kísérleteztek velük. Elmondta azt is, hogy a testvére(az amelyik felejtett) a nyakába egy injekciót nyomtak. Megnézte a testvére és tényleg ott volt a helye a tűnek. Persze én arra gondoltam, hogy az is lehet, hogy a testvére szúrta meg azért, hogy híres legyen, vagy mi....
- Lehet, hogy védve van a Föld. Lehet, hogy vannak idegenek velünk. (Doktor ikszdé ) Valamint a nagy kérdés: Mi a helyzet a sötét zsarukkal? Ezt nem részletezem csak azt mondom, hogy bizonyítékkal mondom, hogy léteznek és az 51-es körzet is létezik. Hogy mivel foglalkoznak az rájuk tartozik és nem is tudom.
- Lehet, hogy az idegenek ugyan úgy néznek ki mint mi. Ha meg nem akkor lehet, hogy ők 4D-ben látnak vagy bármi, de amennyi sci-fi-volt lehet, hogy egy hozzájuk hasonlót már valaki álmodott meg.
- Én meg ma este alig bírtam elaludni mert olyan vihar volt.... Előszőr nagy fényvillanások majd egy marha hangos robbanás szerűség azt hittem.... Ezután olyanokat dörgött.... Majd eleredt az eső.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4579 Dátum: 12 aug 05, 08:31:25 »

hanii, SzG, örülök, hogy nem vagyok egyedül vele. smirksweat Mosolyog
Én meg olyan durvát álmodtam, hogy a suliban vagyok, és kihívnak a táblához. Szerencsére tudtam, de akkor is olyan félelmetes volt. ikszdé Fel is keltem néhányszor. >.<#
SzG, igen erről a homokos (jajj nem úgy.Nevet) dologról én is hallottam, csak én úgy, hogy megkérdeztek egy palit, hogy "Melyik a több? A Föld összes tenderpartjának a homokszemei, vagy galaxis a világegyetemben?." És azt válaszolta a pali, hogy a homokszemek vannak többen. És utánna világosították fel, hogy nagy tévedésben él, mert galaxis sokkal több van, mint homokszem. Személy szerint nekem még mindig hihetetlen a dolog. És gondoljatok bele..Galaxis! És abba még hány csillag, meg bolygó van?
Áhh.én már lefárasztottam magam ennyivel.. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4580 Dátum: 12 aug 05, 08:49:11 »

Akkor részletezem az 51-es körzetet mert talán így egy-két dolgot megmagyarázok. A TV-ben volt egy műsor ahol az 51-es körzet régi dolgozói meséltek 2 órán keresztül. de amit elmondtak az csak kb a 2%-a volt az ott történteknek. Röviden: Ott kísérleteztek a vadonatúj prototípus repülőkkel valamit amiket nem hoztak nyilvánosságra azokkal mentek az égen feljebb mint bármelyik másik repülő. Ez sok UFO észlelést megmagyaráz. Az utolsót nem tudom megmagyarázni Masashi. Max a Sontarokkal. ikszdé ( Ayumichan tudja kik azok) Viszont ha megcsinálták, hogy mi ne tudjunk lőni akkor tudnak egyet-mást a fegyverekről. Ami nem sejtet nekünk sok jót ha csak nem békével jönnek. Persze lehet, hogy csak amolyan nyaraló hely ez nekik mint a DW 4.évad 00.részében. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4581 Dátum: 12 aug 05, 09:20:39 »

Amúgy engem az érdekel, hogy hogyhogy beszélik a nyelvünk. Meg ez a nő elvileg látta őket akkor, hogy néztek ki?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4582 Dátum: 12 aug 05, 09:45:40 »

Az Egyiptomiakról jut eszembe. Megvizsgálták a piramisokat, és azt vették észre, hogy pont úgy építették a piramisokat, mint ahogy a csillagok vannak az égen. Mármint úgy értem, hogy kiválasztottak annyi csillagot, amennyit építeni akartak, és pont olyan alakzatban hozták létre a piramisokat. És az is érdekes, hogy azokat a több tonnás kő tömböket, hogyan tudták olyan magasra felvinni? És hogyha fel is tudták, akkor hogyan volt hozzá annyi eszük, hogy kiterveljenek valamit?
Én azt mondom, hogy minket ideraktak. Olyan ésszel, ami a most jelenlegi embernek nincs. Az idegenek látták, hogy nem tudunk bánni ezzel a "hatalommal" és elvették tőlünk. Az ember hajlamos rá, hogy ok nélkül bántsa társait. Ezért nem tudunk a múlttal kapcsolatban semmit. És szerintem is figyelnek minket valahonnan. Hogy mire mentünk azután, hogy elvették tőlünk azt a tudást.
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4583 Dátum: 12 aug 05, 16:17:47 »

Hallottam 1 olyan "sztorit" h a Napnak van 1 ikercsillaga ami x évente (többezer) közel kerül és h ott laknak valakik, és lehet h ők segítettek a piramisokban [azt is hallottam h ősembereknek segítettek fejlődni és szaporodtak is velük (így lettünk mi, vagyis az őseink) mert hiányzik valami átmeneti állapot a (legfejlettebb) ősember és a modern ebmer között].
Na ez mennyire lehet valószínű (szerintem eszt sose tudjuk meg)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4584 Dátum: 12 aug 05, 16:31:19 »

Szerintem elég a nagy a világegyetem ahhoz, hogy mások is éljenek benne rajtunk kívül. Viszont én annyira nem hiszek abban, hogy már eljöttek a földre Gondolkozik Kétségtelen, hogy vannak olyan dolgok amik megmagyarázhatatlanok... De a legtöbb ilyen UFO-s kép állítólag photoshop(asszem egy műsorban volt)... :/

Érdekes amit írtál Ayumichan, csak azt nem értem miért segítettek volna? Épp olyanuk volt ikszdé
A fejlődésünk igazából kész rejtély... Ez kicsit olyan mint az, hogy nem tom már melyik király talán valami károly, időszakát csak beleírták a történelembe, mert csak írásos leleteket találtak(mondjuk szerintem ez lehetséges is).
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4585 Dátum: 12 aug 05, 16:36:33 »

Ha az egész unverzumban csak itt lenne élet, az enyhe fail lenen Nevet

Ki lakik rajtam kívül Óbudán? Mert a rohadt szigetfeszt nagyon idehallatszik a Duna miatt. Már vagy 3-4x felhangosítottam Stinget, hogy ne halljam a hangfoszlányokat. Ráadásul a HÉV is tele lesz részegekkel.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 16:55:33 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4586 Dátum: 12 aug 05, 16:37:10 »

Itt lehet h minden hamis (az egész világ 1 nagy genjutsu) [tiszta mátrix]  smirksweat a "sims-ben" vagyunk, és lehet h nem is létezünk. [ilyet is hallottam már]  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4587 Dátum: 12 aug 05, 16:42:30 »

Sabaku én nem lakok Óbudán, speciel Balcsin vagyok, de az első szomszédaink egész éjjel nyomták a zenéiket... Eleinte még jó volt, de amikor már 10x-re hallottam meg a Waka Waka-t akkor kikészültem... Főleg hogy az ablak is nyitva volt, mert ha nincs akkor a hősétől halok meg... Aztán elkezdtem animés storyaimon agyalni(mondván végre nem fogok bealudni a story közepén) erre elalszom... :/
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4588 Dátum: 12 aug 05, 17:33:50 »

Lina, ezzel ugyan így vagyok.Nevet Este mindig rendezem a gondolataimat, a cselekményeket átszövöm, és a közepénél bealszom. ikszdé
A majmos sztoriról meg annyit, hogy "mi" (emberek) mittudomén hány évvel ezelőtt eszünkbe jutott, hogy "Héé, le kén' jönni a fáról."..Akkor ez a mostani majmoknak miért nem ugrik be? Az oké, hogy sok mindenben hasonlítanak hozzánk, de nekünk mégis van valami, ami nekük nincs. És talán ezt adták az idegenek.
Egyetértek Ayumichan-nal, ezt nem fogjuk megtudni.  Technikai KO
Nekem a hagos zenével Hál' Istennek semmi bajom.Mosolyog (főleg, hogy egy kis faluban élek.Nevet)
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4589 Dátum: 12 aug 05, 18:22:16 »

Hát erről az ufós sztorikról a Paul című film jut eszembe, hatalmas teli mondanivalóval, sasoljátok meg ha ráértek... ja, ha már a filmeknél tartunk, akkor tegnap néztük az Életrevalókat. Kíváncsi voltam mert istenítették, hát mit ne mondjak, nem hiába. A Project X című filmet ugyancsak agyonsztárolták, de őszintén, ilyen irtószar filmet régóta nem láttam. Zéró tartalom, a humorérzékem ingerszintjét pedig meg se érintette. Inkább szörnyülködni kéne ezen az igazi tinifilmen. Filmajánló vége.

Szar az, mikor költesz nyáron 1 hónap alatt 60.000 forintot és meg se érzed, hogy lett volna értéke ennek a pénznek. Talán mert így is van. Na mindegy, 5 nap és fizetés  Kúl.

Facebookon mindenki töltögeti fel a nyaralási képeit külföldről engem meg majd megesz az irigység. Na sebaj, már e hónapba elkezdünk spórolni jövő nyárra, hogy kimehessünk a tengerre kettesben. De addig még át kell vészelnem néhány vizsgát.

Ja, és ,,magadra figyelj, ne az ufókra".
Naplózva



Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!