24 okt 10, 10:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145652 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4545 Dátum: 12 aug 03, 07:36:06 »

Hanii: Jó nyaralást! Amúgy én is inkább Cartoon Network-öt néztem csak a tesóm nézte/nézi mindig a Fox K. (azt párszor én is), Jetix(na ott a Naruto-t én is néztem) Disney C.-t. A Cartoon-nal az a baj, hogy már csak tiszta idióta műsorok mennek pedig milyen jó is volt régen... Emlékszem, hogy a suli-ból azért siettem haza, hogy lássam őket. Ma meg már mindenféle olyan műsor megy, ami csak a pénzről szól.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4546 Dátum: 12 aug 03, 07:47:16 »

Amúgy miért jó neked az, hogy én szenvedek?  
L´Oréal.
Amúgy szerintem mindenki tudta, hogy vissza fogsz olvasni, gyakran csinálod ezt a visszaidézgetős, utólag reagálós dolgot...

Mármint Thessaloniki salonikibe, hanii? Mert akkor egész közel lesztek az Olümposzhoz. Menjetek fel a Zeusz medencéket megnézni, eszméletlenül gyönyörű és pótolhatatlan élmény. Quadot te még nem vezethetsz, de pattanj fel valami görög félisten mögé, aztán had lobogjon a szép barna hajad. Nevet Ja, és közben egyél pitát. Mert az fontos!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4547 Dátum: 12 aug 03, 09:37:06 »

Jó, CN-t én se nézek már, nem megy semmi normális műsor. Néha megy a Pindúr Pandúrok, de semmi régi kedvenc. Nickelodeon dettó.. A Spongyabobon kívül semmi régi jó..
Egyébként köszi SzG.^^
Niki igen, Thessaloniki, csak lusta voltam kiírni. ikszdé Oké, majd lehet bebiggyesztjük a programok közé azt a kirándulást. Nevet
Egy görög félisten, nem is hangzik olyan rosszul. Sheftel A pita meg alap követelmény.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4548 Dátum: 12 aug 03, 09:58:43 »

Jó naralást Hanii Nevet Csinálhatnál képeket Mosolyog Azért a pitához egyél egy kis gyrost is kacsint
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4549 Dátum: 12 aug 03, 11:23:12 »

Érezd jól magad hanii!:) Vigyázz magadra. Nehogy az a görög félisten elraboljon. ikszdé
Am. a H2O-t én szerettem, kb 5-6 éve, de mostmár ezt a kis vidit is alig bírtam végig nézni. ikszdé
A Disney-t nagyon elbaxták..régen, még jó volt, a kedvencem volt a "Benne vagyok a bandában".  ikszdé  (Sztem tök helyes volt a srác.. Hümm-hümm)
A Jetix-et  Naruto miatt nagyon szerettem.*-*
A Fox Kids-et meg nagyon sajnálom...kb 3-4 évesen nézhettem, de még mindig emlékszek néhány sorozatra.Nevet Asszem, volt egy olyan sorozat, hogy 3 valami patkány féle élőlény mindig kibaxot egy macskával. ikszdé Azt nagyon szerettem. Pirul
A leendőbeli apukámat meg ne baxassátok!  Sír
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4550 Dátum: 12 aug 03, 11:33:13 »

Leendőbeli apa? Mármint SzG ha jól sejtem. Nevet Jól van na bocsi x)

Idézet
Ezt aláírom.  Amennyit te idegesítettél annyit még egy olyan ember akit utálok és 6 éve ismerem se tudott.  (na jó ezt talán túlzás de én is idegesítselek már téged, kölcsön kenyér vissza jár   )

Hát az a baj, hogy nem tudom, lelkiismeret furdalásom legyen, vagy büszke legyek magamra. ikszdé Niki meg csak szeret trollkodni. Meg én is.

Hajajj azzal a görög félistennel meg vigyázni. xD

Idézet
Elnézést Szabi2 amiért nem tudsz elköszönni, na majd ma még megpróbálok felmászni msn-re indulás előtt, bár biztos alszol. xD
Hát ezt eltaláltad. ikszdé Habár nem tom mikor indultatok, lehet, hogy mondtad. Amgy meg az előbb, vagymi tegnap mondtam, hogy jó utat, te. ^^

A disney meg igaz, hogy elkorcsosult, és amiket ma adnak rajta.... (igen pl. a sellőset még ma is adják xD)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4551 Dátum: 12 aug 03, 11:57:56 »

Oggyt és a svábbogarakat én is nagyon imádtam, de imádom még ma is. Nevet Ahogy azok a kis mocskok röhögnek, hát az külön megér egy misét.  bow

Ne engedd lebeszélni magad a görög félistenről, hanii! Nevet
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4552 Dátum: 12 aug 03, 12:00:32 »

Ki tud még hozzám hasonlóan így, sellőlányosan úszni? Nevet

Én! Nevet Legalábbis régen jól ment.Nevet Békatalpakkal meg még nem is próbáltam.. Gondolkozik

Asszem, volt egy olyan sorozat, hogy 3 valami patkány féle élőlény mindig kibaxot egy macskával. ikszdé Azt nagyon szerettem. Pirul

Az az Oggy és a svábbogarak voltak, azt én is szerettem. Nevet
Jó nyaralást, hanii!^^

szerk.: bocsi, Niki beelőzött.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 12:05:51 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4553 Dátum: 12 aug 03, 14:21:52 »

Igen, drszabi jól sejted.Nevet
Uhh köszönöm!.Nevet Tényleg, most hogy mondjátok..Mosolyog Meg is nézek egy részt. ikszdé Visszatérek a 4-5 éves koromhoz! ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4554 Dátum: 12 aug 03, 15:36:12 »

Most nézem
Idézet
Meg nem igaz, hogy a tök jó csajok benne nem kötöttek le téged, drszabi!

Niki, mi az, hogy drszabi? Nem úgy volt, hogy sejemsonka?  Pojén

Idézet
Ne engedd lebeszélni magad a görög félistenről, hanii!

Nem akartam én lebeszélni, csak azt mondtam, hogy vigyázzon velük. ikszdé

Ui.: Témafagyasztás powaaa ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 19:57:59 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4555 Dátum: 12 aug 04, 07:50:49 »

Tegnap kicsit kiruccantunk a pesti állatkertbe. Kettesben még sohasem voltonk ott, egész romantikus a hely így. Mondjuk inkább ökörködtünk, mint romantikáztunk: minden állattal a saját nyelvén kommunikáltunk, azon tanakodtunk, hogy a kockás pitonnak volna e gusztusa lenyelni engem, a gorilláknál meg sírva üdvözöltük rég elveszett rokonainkat.
Állatokat is etettünk... pnontosabban etettem, mert én nem féltem a tevétől. Nevet
Kifelé meg körülnéztük a butikokban. Találtam egy szép kést, ami jól mutatna a falon, szóltam is Illuskámnak, hogy kérek egy ötöst, erre ő adott egy pacsit, elrángatott onnan és rábeszélt egy 8000ft-os vízipipára. smirksweat

Heni: Technikai KO
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4556 Dátum: 12 aug 04, 08:04:36 »

Én úgysem fogom használni. Ildi tüdőrákban fog meghalni, az tény, de engem még így is hamarabb visz el majd a szívroham. Nevet

 Technikai KO=asdfghj
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 08:05:39 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4557 Dátum: 12 aug 04, 11:43:18 »

A vízipipát amúgy se szívja az ember olyan rendszerességgel mint a cigit... én ritkán szívok cigit.... de vp-t még ritkábban, bár van itthon mind a 2... vp-zni nem nagyon ül le az ember egyedül az nagyon társas elfoglaltság... a cigi kicsit más... meg egyébként is most már sokan kavicsot tesznek bele dohány helyett...

Amúgy hazaértem Nevet mondjuk Fertődről már szerda este... de  tegnap még elugrottunk egyik jó barátommal megnézni a Pókembert... előtte pedig még Sopronban meglestük a Batmant... jó volt mind a kettő, csak az én ízlésemnek még ebben a  Pókemberben is sok volt a smár és a nyál Nevet

Most pedig megint unatkozhatok péntekig, párom is inkább elment  Böszörménybe kovácsosdit játszani xD, szóval lehet csak pénteken érkezik többiekkel egy pár napra...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4558 Dátum: 12 aug 04, 14:41:14 »

Én Soproni vagyok. ikszdé Amúgy nekem tetszett az új Pókember azt leszámítva, hogy PC-t használ a gyíkember. ikszdé ( a Vasember Mac-et) A batman-t még nem láttam.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4559 Dátum: 12 aug 04, 15:08:01 »

UchihaMasashi, szerintem a 2012-es augusztusi csillaghullásnak egy előjelét láthattad.Mosolyog Minden év augusztusában (főleg az elején) kicsi meteoritok kerülnek a Föld légkörébe. Bár..nem húzott csíkot? Ohh My God Ez egy kicsit aggasztó..meg, hogy a kutyusod hogyan reagált rá.
De minden esetre itt van egy "kis" cikk, ha van kedved, olvasd el.Mosolyog
http://hvg.hu/itthon/20120801_csillaghullas_augusztusban
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!