24 okt 10, 10:18:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145673 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4440 Dátum: 12 júl 28, 09:24:57 »

Special Operations Peculiar MODification

Jó cucc. Hasznos, ha túl akarsz élni egy bevetést.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4441 Dátum: 12 júl 28, 09:45:31 »

Aes: Én inkább egy RPG7-est vagy egy Minigun-t vennék. Bár az aknavető, és a páncéltörő...Mondjuk ha meg kisebbet akkor egy Desert-et vennék.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4442 Dátum: 12 júl 28, 10:29:05 »

RPG7 az jó, de élőerő ellen annyira nem hatékony. Persze járműveket durrogtatni nagyon lehet vele. Nevet Géppuskákat szeretem még, bár azokat csak nagyon szervezett körülmények között lehet jól kihasználni, mert kicsit zabálják a töltényt. ikszdé

Ami a pisztolyokat illeti, egy Colt Python jöhetne. Nevet Szép fegyver. (Walking Dead-ben ezt használja a főhős Nevet)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4443 Dátum: 12 júl 28, 11:02:53 »

Jaj Niki olvasd már el a titulusomat! Nem rózsaszínű vagyok, hanem flamingószínű. Durci A flamingók király állatok, főleg a Do fajták.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4444 Dátum: 12 júl 28, 11:26:38 »

Az RPG páncéltörő fegyver, nem élőerő ellen van kitalálva... De az ellen is használhatod... Másik hátránya hogy 2-3 rakétánál többet nem tudsz magaddal vinni... A géppuskákkal a nagy lőszerfelhasználás mellett az a problem hogy nehezek... Én azért egész nap nem szaladgálnék egy lőszerhevederekkel együtt 10-envalahány kilós fegyverrel, úgy hogy még cipelem a motyót...

Aes te egy militarista állat vagy... Neked vízipisztolynál hatásosabb fegyvert nem szabad a kezedbe adni! ikszdé Mondjuk a vízipisztollyal is lehet komoly sérüléseket okozni... Gondolkozik Nem mindegy milyen folyadékot töltesz bele!  >.<#
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4445 Dátum: 12 júl 28, 13:59:57 »

Vízipisztoly valóban lehet érdekes fegyver. Pár évvel ezelőtt két - mondjuk úgy - aktivista ezt használta fel, hogy feldobja egy kicsit néhány nagyon ööö... büszke ember menetét. Csatlakoztak ők is ehhez a nagyon barátságos, mondhatni meleg hangulatú rendezvényhez, és vízipisztolyt vittek magukkal. Eleinte csak vízzel lövöldöztek, mintegy poénból, a nagy nyári meleg miatt, aztán egy adott pillanatban valami rendkívül büdös, lemoshatatlan anyagot táraztak be, és azzal támadtak. Az elmondások alapján a hatás rendkívüli, és igencsak illatos lett. ikszdé Többek között egy - azóta már jobblétre szenderült - ex-parlamenti párt kamionját is alaposan megkínálták vele.

Jah RPG az antitank fegyver. Nevet És nem is rossz, bár a modern harckocsik azért elég jól védettek vele szemben. (Reaktív páncél, ketrecpáncél) De még így is hatásos tud lenni. Viszont a használata tényleg macerás. Ha jól tudom alapesetben két ember kezeli tulajdonképpen. Az egyikük a lő, nála van a fegyver, és két vagy három rakéta, a másik pedig még 4et cipel magával. Géppuskáról meg ezért írtam, hogy csak szervezett körülmények között lehet jól használni. Ahol van, aki cipeli utánad a lőszert. (Lehetőleg egy teherautó segítségével.) De a géppuska cipelés nem könnyű munka. M?ég a gépkarabély is nehéz tud lenni, ha egész nap hurcolnod kell, közben meg harcolnod is. Hiába vannak a katonák jó kondiban, azért ez fárasztó lehet. Az amerikai fegyverek annyiból jobbak, hogy könnyebbek, mint az oroszok.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4446 Dátum: 12 júl 28, 16:24:56 »

Azért tegyük hozzá, hogy harctéri körülmények között az oldd meg magad elv működik.. Élesben az első dolog aminek lőttek, az a szervezett körülmények..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4447 Dátum: 12 júl 28, 22:12:05 »

Hát igen, általában ez a jellemző. Bár azért ha sikerül jól megszervezni a dolgokat, akkor elméletileg működhet a "papírforma". Legalábbis a csata elején. A végére sokszor már mindenki azzal harcol, ami épp a kezébe jut. Nem egyszer az elesettek fegyvereit veszik fel, akár az ellenségét is. Bár gondolom a tisztek nem büszkék arra, aki elhagyja a saját stukkerét a harc alatt. ikszdé
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #4448 Dátum: 12 júl 28, 22:40:42 »

ÁÁÁÁÁ  WTF? Nagy nyugalmamban rajzolok, szól a zene, jól elvagyok. Erre ciripelést hallok, mondom ez kicsit közelről jön... Kikpcsoltam a zenét és fülelek Nevet Az a kiba...tt tücsök bejött a szobámba és kb fél méterre tőlem ciripel....

Szerk.: Huhhh Nevet ellenség likvidálva Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 22:55:04 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4449 Dátum: 12 júl 28, 23:35:10 »

Jaj én a szúnyogokkal vagyok így.
Kicsipeszelem a függönyt h ne fújkálja a szél és ne repüljenek be, mert iszonyatos nagy lármával zümmögnek bele a fülembe (mivel más élőlény nincs a szobában akin/amin élősködhetnek.), nem hagynak aludni éjjel. (a másik meg a csípés [nem sajnálom én a vérem csak hát viszketős]).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #4450 Dátum: 12 júl 28, 23:55:58 »

Jah, nem is jó az ha nem hagyják az embert aludni... bár azért egy 5-6centis tücsök az nem egy szúnyok Nevet és nem épp ugyanúgy hat ha megtámadja az embert... Nevet de mind1 a lényeg hogy kicsináltam a kis dögöt Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4451 Dátum: 12 júl 29, 00:04:05 »

1x hozzám is bekeveredett a tücsök(csak tudnám h hogyan keveredett fel a 4.re,  >.<# de bejött és kinyírtam szegényt)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4452 Dátum: 12 júl 29, 07:08:41 »

Juj egyszer nekem is bejutott a 2.-ra szúnyoghálós ablakon.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #4453 Dátum: 12 júl 29, 07:15:51 »

Nekem is van szúnyogháló az erkélyajtómon és mégis bejött... amúgy SzG pont a te rajzodat csináltam Nevet (és csinálom most is Nevet)
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4454 Dátum: 12 júl 29, 08:11:04 »

Ja, nem sürgős, de azért köszi! Nevet
Ezek a szúnyogok kész rejtélyek. Biztos tudnak teleportálni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 08:11:57 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!