24 okt 10, 10:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145650 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4410 Dátum: 12 júl 27, 15:49:24 »

Aes, úgy utálom, mikor törölsz egy csomó hozzászólást, és kurvára nem fogom fel, hogy miről volt szó két oldalon keresztül. Szólhattál volna, hogy buli van. Nevet

Elnézést felség, csak gyorsan kellett cselekednem, mert gyorsabban írt az arc, mint ahogy én törölni tudtam. ikszdé Utána meg összetakarítottam. Lényegében minden idiótaságot összehordott itt, lehetőleg az összes szabályt megszegve persze, de nem véletlenül. Nevet Továbbá engem valami drogosnak titulált, ami nem is igaz, mert nem élek iylen ártó szerekkel. Lesütöttszemek Meg beszólt, hogy miért vannak 20 évesek is a fórumon, ahelyett, hogy örülne, hogy nem csak a húszéveseké a világ. ikszdé

Majd valaki akinek jobb a memóriája, még idézhet tőle. xD
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4411 Dátum: 12 júl 27, 15:52:36 »

Én most őrülök meg. Vicceket olvastam és TV-ztem erre kiderül, hogy kimaradtam a jóból. Mint mindig.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4412 Dátum: 12 júl 27, 15:53:27 »

Idézzetek már valamit, lányok. Nevet Nyilván ilyenkor vagyok inaktív én is, amikor izzik a hangulat ezerrel.
Vagy másolás helyett mentsétek a képet, és töltsétek fel! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4413 Dátum: 12 júl 27, 15:53:51 »

A p...ba kezdem bánni, hogy mindent töröltem. Pedig meg is tarthattam volna párat demónak. Ez van ha viszket az ujjam a ravaszon. Szafi, ha valaha fegyvert akarok venni magamnak, üss le. Túl gyors vagyok az ilyesmihez. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4414 Dátum: 12 júl 27, 15:59:00 »

Ne szóld le azt a koszos vulkánt, démonoknak az a legmegfelelőbb hely. Durci Szabolcs.. Nevet
Persze, a vulkán a legjobb mi? Azért van mindenki másnak kastélya...  Hümm-hümm Bernadett? Hmm?

"Hát jóvanna, csak fura nekem, hogy 20 évesek is vannak a fórumon. B+..." Ezek voltak Kouga-chan halhatatlan szavai.
"Te meg miért tettél be olyan képet amin, mintha be lennél szívva? Ez is az emberek véleménye. Faceg" Aeshoz intézett mondata.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4415 Dátum: 12 júl 27, 16:10:09 »

Most megnéztem, hogy ki is ő és én azt gondoltam, hogy ő normális. De tévedtem.

heo: Köszi, hogy megjegyezted így mi is röhöghetünk egy jót. ikszdé
Aes: Legközelebb egy képernyőfotóval mentsd el legalább mielőtt törlöd légyszíves. Nevet de amúgy a döntésedet vele kapcsolatba nem értem. Hogy hogy ilyen kedves voltál vele? ikszdé Én egy véglegest adtam volna neki. Vagy legalább vissza trollkodni neki, hogy mikor bejelentkezik akkor a bann helyett a fórumszabályzatot lássa. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 16:10:57 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4416 Dátum: 12 júl 27, 16:25:05 »

Már megint kiamaradtam valamiből.
"Hát jóvanna, csak fura nekem, hogy 20 évesek is vannak a fórumon. B+..."? WTF?  >.<#
 Akkor kíváncsi vagyok h mit szólt volna az én 28 és fél évemhez.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4417 Dátum: 12 júl 27, 16:57:10 »

Szafi, ha valaha fegyvert akarok venni magamnak, üss le. Túl gyors vagyok az ilyesmihez. ikszdé

Szerintem ebben nem tudnálak megakadályozni. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4418 Dátum: 12 júl 27, 17:03:11 »

Háát.. Érdekes meccs lenne, a Sport topicban évekig beszélnének róla, ahogy megpróbáltad kicsavarni a kezemből az M4-et, és eközben egy baseball ütővel (Fa testápoló csak érzékeny bőrre) próbálsz jobb belátásra téríteni.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4419 Dátum: 12 júl 27, 17:17:56 »

Aes,én eleve nem adnék fegyvert a kezedbe Nevet Tuti vérengzést csinálnál :DDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4420 Dátum: 12 júl 27, 17:48:55 »

Őt meglepi, hogy 20 évesek vannak a fórumon, engem meg meglep, hogy egy fogyatékost engednek ide regisztrálni az ápolók. xD
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4421 Dátum: 12 júl 27, 17:52:35 »

Engem meglep, hogy 2 évesek is vannak a fórumon. Azt reméltem, hogy az ilyen fiatalkorúaknak (mármint Kouga Genki-sensei-re gondolok) tilos regisztrálni. Most úgy komolyan úgy mondta mintha a 20 évesek vén trottyok lennének. ikszdé

Mit szóltok az új avámhoz?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4422 Dátum: 12 júl 27, 17:53:58 »

Engedélyezni kéne a COPPA-t. Csak nem korról kéne nyilatkozni, hanem fogyatékosságról. Ha fennáll a szellemi visszamaradottság veszélye, akkor orvosi nyilatkozat és beleegyezés szükségeltetne a regisztrációhoz.

Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4423 Dátum: 12 júl 27, 20:37:20 »

M4-et
Miért pont M4? Egyébként melyik verziója kellene?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4424 Dátum: 12 júl 27, 21:31:18 »

Hmm nézi valaki az Olimpia megnyitót? Tök cukik voltak a királynő kutyái. *-* Welsh corgi. *-* Aztán felszállt egy helikopterre, majd kiugrott belőle. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!